MWC 2017: Nokia predstavila tri nové smartfóny. Znovuzrodenia sa dočkala aj legendárna Nokia 3310

0

Spoločnosť Global HMD, výrobca telefónov Nokia, predstavila novú generáciu smartphonov Nokia.

Nokia 6 je prémiový telefón ktory disponuje 5,5 "obrazovkou s Full HD displejom. Unibody konštrukcia je vyrobená z monolitu zliatiny hliníka a horčíka. Telefón je vybavený duálnymi reproduktormi so audio zosilňovačom a certifikovanou podporou Dolby Atmos. Nokia 6 bude dostupná v 4 farbách - matná čierna, strieborná, modrá a meď - za odporúčanú cenu 229 €.

Nokia 6 Arte Black Limited Edition. Telefón je vybavený 64 GB internej pamäte s kapacitou 4 GB RAM. Čierne telo s vysokým leskom bude k dispozícii za odporúčanú cenu 299 €.


Nokia 6

Nokia 5 s 5,2 "IPS HD displejom s ochranou Corning Gorilla Glass JE vybavená čipsetom Qualcomm Snapdragon 430 grafickým akcelerátorom Qualcomm Adreno 505. Nokia 5 Bude K dispozícii v 4 farebných prevedeniach matná čierna, strieborná, modrá a meď za odporúčanú cenu 189 €.


Nokia 5

Nokia 3 má 5 " telo s ochrannou vrstvou Corning Gorilla Glass, širokouhlé 8MP fotoaparáty vpredu aj vzadu a frézovaný hliníkový rám. Zákazníci môžu vyberať zo 4 farieb - strieborná, matná čierna, modrá a meď s odporúčanou cenovkou 139 €.

Spoločnosť HMD Global predstavila aj model Nokia 3310 - ktorý bol jedným z najpredávanejších tlačidlových telefónov vôbec. Nová Nokia 3310 má farebnejší dizajn. Telefón ponúkne 22 hodinovú výdrž batérie pri telefonovaní a mesiac výdrže v pohotovostnom režime. Nokia 3310 bude dostupná v 4 farbách – červená, žltá, tmavo modrá a sivá s odporúčanou cenou 49 €.


Nokia 3310

Spoločnosť predstavila aj ucelené portfólio príslušenstva, ktoré zahŕňa headsety, prenosné reproduktory s Bluetooth, nabíjačky do auta a puzdrá na ochranné fólie.

Smartphony Nokia sú vybavené čistým originálnym systémom Android, preto budú mať vždy tie najnovšie aktualizácia vrátane mesačných bezpečnostných záplat. Obsahujú tiež poslednú inováciu Googlu - technológiu Google Assistant.

Novým distribútorom telefónov Nokia na Slovensku je spoločnosť TCCM.

Zobrazit Galériu
Nokia mwc

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať