Image
27.2.2017 0 Comments

MWC 2017: LG X Power2 s vysokokapacitnou batériou pre náročných používateľov

LG na veľtrhu Mobile World Congress 2017 v španielskej Barcelone predstavilo LG X Power2. Telefón je určený používateľom, ktorí hľadajú dlhú výdrž batérie a veľkú obrazovku.

Každý model v sérii X ponúkne exkluzívne funkcie, ktorými obvykle disponujú prémiové smartfóny. LG X Power2 je vybavený výkonnou batériou s kapacitou 4500mAh. Poslúži hlavne zákazníkom, ktorí často používajú energeticky náročné aplikácie a hry alebo prezerajú multimediálny obsah, ako sú filmy a videá.

LG X Power2 bol navrhnutý tak, aby vydržal v prevádzke aj celý víkend bez nabíjania. S plne nabitou batériou telefón zvládne až 15 hodín nepretržitého prehrávania videa, 14 hodín navigácie alebo 18 hodín surfovania na internete. Časovo vyťažených užívateľov navyše poteší vysokorýchlostná technológia dobíjania. Na nabitie 50% kapacity takto výkonnej batérie postačuje jedna hodina, čo je dvakrát rýchlejšie, ako u väčšiny telefónov.

Funkcia Comfort View umožňuje pohodlnejšie čítanie elektronických kníh vďaka zníženiu množstva modrého svetla vydávaného displejom. U neho je preukázané, že spôsobuje únavu očí.

LG X Power2 je vybavený 5,5-palcovým HD In-cell dotykovým displejom. Okrem toho LG zlepšilo schopnosť displeja odolať silnému slnečnému svetlu a ponúka výbornú viditeľnosť aj v takýchto podmienkach. 5MP širokouhlý fotoaparát umiestnený na prednej strane umožňuje užívateľom vyhotoviť mimoriadne selfie aj wefie s až ôsmimi ľuďmi bez použitia selfie tyče. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 MP ponúka funkciu Zero Shutter Lag, ktorá eliminuje nepríjemné oneskorenie medzi stlačením tlačidla spúšte a exponovaním snímky. LED blesk s mäkkým svetlom umiestnený mimoriadne tiež na prednej strane telefónu funguje na úrovni profesionálnych prístrojov.

Fotoaparát je doplnený o užívateľské rozhranie s funkciou Auto Shot, ktorá automaticky aktivuje spúšť vždy, keď telefón deteguje tvár. Ďalšie funkcie rozpoznávania gest Gesture Shot a Gesture Interval Shot reaguje na signály rúk a eliminuje tak potrebu stlačiť tlačidlo spúšte, čo je častou príčinou rozmazaných fotografií. Funkcia Quick Share umožňuje užívateľovi jedným kliknutím odoslať obrázky na obľúbenú sociálnu sieť. Cena telefónu bude zverejnená pri uvedení modelu na trh.

Kľúčové špecifikácie

 • Displej: 5,5 palcový HD In-cell dotykový
 • Chipset: 1,5 GHz Octa-Core
 • Fotoaparát: Zadný 13 MP / Predný 5 MP (širokouhlý / LED blesk)
 • Pamäť: 2 GB / 16 GB ROM / Micro SD (up to 2 TB)
 • Kapacita batérie: 4500mAh
 • Operačný systém: Android 7.0 Nougat
 • Rozmery: 154,7 x 78,1 x 8,4 mm
 • Hmotnosť: 164 g
 • Podporované siete: LTE / 3G / 2G
 • Konektivita: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0
 • Dostupné vo farbách: Black Titan / Shiny Titan / Shiny Gold / Shiny Blue
 • Ostatné: USB OTG / Gyro Sensor

 

Autor: LG

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový Honor 10 je na našom trhu

15.05.2018 16:03

Značka smartfónov Honor uviedla na náš trh svoju novú vlajkovú loď Honor 10. Dizajnový telefón bol uvedený 15. mája v Londýne. Honor 10 s 5,84" bezrámčekovým displejom má duálny fotoaparát, ktorý pri ...

Produkty

Aplikácia Tatrabanky vás už spozná podľa tváre

14.05.2018 23:57

Tatra banka ako prvá banka na Slovensku predstavila funkciu Tvárová biometriaTB, vďaka ktorej je možné vytvoriť si nový bankový účet priamo z mobilnej aplikácie, bez potreby návštevy pobočky. Na ten s ...

Produkty

HP : Nové notebooky a pracovné stanice aj najmenšia laserová tlačiareň

22.04.2018 22:01

Spoločnosť HP predstavila nové zariadenia HP LaserJet Pro M15 a M28, najmenšie laserové tlačiarne vo svojej triede na svete. Tlačiarne sú o 30% menšie ako predchádzajúce generácie. Aj napriek ich mini ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button

Socialize