Image
27.2.2017 0 Comments

MWC 2017: LG X Power2 s vysokokapacitnou batériou pre náročných používateľov

LG na veľtrhu Mobile World Congress 2017 v španielskej Barcelone predstavilo LG X Power2. Telefón je určený používateľom, ktorí hľadajú dlhú výdrž batérie a veľkú obrazovku.

Každý model v sérii X ponúkne exkluzívne funkcie, ktorými obvykle disponujú prémiové smartfóny. LG X Power2 je vybavený výkonnou batériou s kapacitou 4500mAh. Poslúži hlavne zákazníkom, ktorí často používajú energeticky náročné aplikácie a hry alebo prezerajú multimediálny obsah, ako sú filmy a videá.

LG X Power2 bol navrhnutý tak, aby vydržal v prevádzke aj celý víkend bez nabíjania. S plne nabitou batériou telefón zvládne až 15 hodín nepretržitého prehrávania videa, 14 hodín navigácie alebo 18 hodín surfovania na internete. Časovo vyťažených užívateľov navyše poteší vysokorýchlostná technológia dobíjania. Na nabitie 50% kapacity takto výkonnej batérie postačuje jedna hodina, čo je dvakrát rýchlejšie, ako u väčšiny telefónov.

Funkcia Comfort View umožňuje pohodlnejšie čítanie elektronických kníh vďaka zníženiu množstva modrého svetla vydávaného displejom. U neho je preukázané, že spôsobuje únavu očí.

LG X Power2 je vybavený 5,5-palcovým HD In-cell dotykovým displejom. Okrem toho LG zlepšilo schopnosť displeja odolať silnému slnečnému svetlu a ponúka výbornú viditeľnosť aj v takýchto podmienkach. 5MP širokouhlý fotoaparát umiestnený na prednej strane umožňuje užívateľom vyhotoviť mimoriadne selfie aj wefie s až ôsmimi ľuďmi bez použitia selfie tyče. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 MP ponúka funkciu Zero Shutter Lag, ktorá eliminuje nepríjemné oneskorenie medzi stlačením tlačidla spúšte a exponovaním snímky. LED blesk s mäkkým svetlom umiestnený mimoriadne tiež na prednej strane telefónu funguje na úrovni profesionálnych prístrojov.

Fotoaparát je doplnený o užívateľské rozhranie s funkciou Auto Shot, ktorá automaticky aktivuje spúšť vždy, keď telefón deteguje tvár. Ďalšie funkcie rozpoznávania gest Gesture Shot a Gesture Interval Shot reaguje na signály rúk a eliminuje tak potrebu stlačiť tlačidlo spúšte, čo je častou príčinou rozmazaných fotografií. Funkcia Quick Share umožňuje užívateľovi jedným kliknutím odoslať obrázky na obľúbenú sociálnu sieť. Cena telefónu bude zverejnená pri uvedení modelu na trh.

Kľúčové špecifikácie

 • Displej: 5,5 palcový HD In-cell dotykový
 • Chipset: 1,5 GHz Octa-Core
 • Fotoaparát: Zadný 13 MP / Predný 5 MP (širokouhlý / LED blesk)
 • Pamäť: 2 GB / 16 GB ROM / Micro SD (up to 2 TB)
 • Kapacita batérie: 4500mAh
 • Operačný systém: Android 7.0 Nougat
 • Rozmery: 154,7 x 78,1 x 8,4 mm
 • Hmotnosť: 164 g
 • Podporované siete: LTE / 3G / 2G
 • Konektivita: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0
 • Dostupné vo farbách: Black Titan / Shiny Titan / Shiny Gold / Shiny Blue
 • Ostatné: USB OTG / Gyro Sensor

 

Autor: LG

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Spoločnosť HP predstavila letné novinky

11.07.2018 15:10

Spoločnosť HP predstavila celý rad nových notebookov a monitorov. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RVyQMlh8O18?ecver=1" frameborder="0" allow="autoplay; enc ...

Produkty 2

S operátorom 4ka si užijete nekonečné dáta počas celých prázdnin

05.07.2018 19:41

Náš najmladší operátor 4ka pripravil pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov niekoľko prázdninových darčekov. Tým hlavným sú nekonečné dáta pre všetkých zákazníkov ktorý si v termíne od 2.7. do ...

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button