MWC 2013 live: Aký bol tento ročník? (blog)

0

Desiatky najznámejších značiek, stovky ďalších vystavovateľov, tisícky novinárov. Tak vyzerá každá väčšia globálna výstava v oblasti IT. Ani MWC 2013 nie je výnimka. Má to však háčik - ako pripraviť čo najkvalitnejšie reportáže z výstavy, keď máte „za chrbtom" desiatky najlepších redakcií sveta? Zástupcovia svetoznámych mien, ako Engadget, The Verge, TechRadar, sedeli s nami v prvom rade na rôznych tlačovkách.

V pondelok Barcelona oficiálne otvorila svoje brány mobilnému svetu. Dnes máme tri dni výstavy za sebou a je čas sa opäť trocha odreagovať a pozrieť sa na podujatie v trocha inom svetle. Tak to skúsme v tom fotografickom.

01.JPG

Troj-, štvor- či päťpalcový? S full HD displejom či s LTE? Výber je už len na vás. Zaujímavosťou zostáva, že Android valcuje trh. Apple sa na tejto výstave zásadne nezúčastňuje, Windows Phone sme videli len v pár zariadeniach. (foto: LG)

02.JPG

Španielska siesta? V Barcelone, ako v centre obchodu, to až tak neplatí. V tomto prípade boli už všetci po rannej káve a pred obedom.

03.JPG

Aj keby sme sa na hlavu postavili, nemáme šancu navštíviť stánok každého výrobcu. Raz sa však o to pokúsime... J

04.JPG

Asi ani Antoni Gaudí by si nevedel predstaviť, kam raz dizajn v jeho modernom poňatí dospeje. (foto: Nokia)

05.JPG

Počas MWC 2013 sa konal El Clásico (FC Barcelona vs. Real Madrid). Španieli futbal spájajú aj s politikou a vnímajú ho ako súboj Katalánska proti zvyšku Španielska.

06.JPG

Už teraz vieme dátum výstavy v roku 2014. Vrátime sa sem? Veríme, že áno.

07.JPG

NFC je technológia, do ktorej vkladajú nádeje mnohí výrobcovia. Tento rok bude pre NFC prelomový. Má mnoho výhod. Celé výstavisko bolo „NFC-enabled", turniketmi sme mohli prejsť priložením mobilu k čítačke.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať