Image
28.2.2013 0 Comments

MWC 2013 live: Aký bol tento ročník? (blog)

Desiatky najznámejších značiek, stovky ďalších vystavovateľov, tisícky novinárov. Tak vyzerá každá väčšia globálna výstava v oblasti IT. Ani MWC 2013 nie je výnimka. Má to však háčik - ako pripraviť čo najkvalitnejšie reportáže z výstavy, keď máte „za chrbtom" desiatky najlepších redakcií sveta? Zástupcovia svetoznámych mien, ako Engadget, The Verge, TechRadar, sedeli s nami v prvom rade na rôznych tlačovkách.

V pondelok Barcelona oficiálne otvorila svoje brány mobilnému svetu. Dnes máme tri dni výstavy za sebou a je čas sa opäť trocha odreagovať a pozrieť sa na podujatie v trocha inom svetle. Tak to skúsme v tom fotografickom.

01.JPG

Troj-, štvor- či päťpalcový? S full HD displejom či s LTE? Výber je už len na vás. Zaujímavosťou zostáva, že Android valcuje trh. Apple sa na tejto výstave zásadne nezúčastňuje, Windows Phone sme videli len v pár zariadeniach. (foto: LG)

02.JPG

Španielska siesta? V Barcelone, ako v centre obchodu, to až tak neplatí. V tomto prípade boli už všetci po rannej káve a pred obedom.

03.JPG

Aj keby sme sa na hlavu postavili, nemáme šancu navštíviť stánok každého výrobcu. Raz sa však o to pokúsime... J

04.JPG

Asi ani Antoni Gaudí by si nevedel predstaviť, kam raz dizajn v jeho modernom poňatí dospeje. (foto: Nokia)

05.JPG

Počas MWC 2013 sa konal El Clásico (FC Barcelona vs. Real Madrid). Španieli futbal spájajú aj s politikou a vnímajú ho ako súboj Katalánska proti zvyšku Španielska.

06.JPG

Už teraz vieme dátum výstavy v roku 2014. Vrátime sa sem? Veríme, že áno.

07.JPG

NFC je technológia, do ktorej vkladajú nádeje mnohí výrobcovia. Tento rok bude pre NFC prelomový. Má mnoho výhod. Celé výstavisko bolo „NFC-enabled", turniketmi sme mohli prejsť priložením mobilu k čítačke.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Trump končí obchodnú vojnu s Čínou. Huawei pokračuje v biznise s USA

01.07.2019 12:49

Americký prezident Donald Trump povedal po rokovaniach s čínskym prezidentom Si Ťin-Pchingom, že umožní spoločnosti Huawei Technologies Co. kupovať produkty od dodávateľov z USA. „Americké spoločnost ...

Biznis 5

Takíto by ste boli bohatí, keby ste si namiesto produktov Apple kúpili jeho akcie

21.06.2019 00:00

Niekto si spomína na počítač Compaq Presario, iný na Sony Walkman, dvojkazetový stereofónny hi-fi systém JVC či sklápací telefón Ericsson. No čo keby sme si v tých časoch boli kúpili namiesto gadgetov ...

Biznis 1

Huawei očakáva, že pre americké sankcie mu klesnú príjmy o 30 miliárd USD

19.06.2019 00:00

Kampaň USA proti spoločnosti Huawei Technologies, najväčšiemu výrobcovi sieťových zariadení na svete a druhému najvýznamnejšiemu výrobcovi smartfónov, si vyberá svoju daň. Zakladateľ spoločnosti Ren Z ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá