MOTA Smart Watch – inteligentné hodinky za 80 dolárov nie sú iba lacnou hračkou.

Technológie
0

mota_smart_watch.jpg Väčšina inteligentných hodiniek, ktoré boli uvedené na trh, je pre bežných používateľov pridrahá. Zmeniť by to chcela spoločnosť MOTA, ktorá hodinky MOTA Smart Watch ponúka za 80 dolárov, čo je o niečo viac ako polovica sumy, za ktorú sa predávajú hodinky Pebble. Limitovaný počet hodiniek MOTA sa na zľavovom serveri Groupon objavil dokonca s cenou 50 dolárov.

Čo teda kupujúci za túto sumu získa? Inteligentné hodinky MOTA nie sú také univerzálne ako Pebble, nepodporujú aplikácie tretích strán, nemajú displej ePaper, ale pomocou technológie Bluetooth ich môžete spárovať so smartfónom s iOS alebo Androidom. Budú vás potom vibráciami upozorňovať na prichádzajúce hovory, zobrazia meno a číslo volajúceho a umožnia aj ovládanie multimediálneho súboru prehrávaného na vašom smartfóne či tablete.

mota_smart_watch_call2.jpg

Hodinky vyzerajú ako náramok s displejom, ponúkajú sa v bielom a čiernom vyhotovení a budú vás informovať o presnom čase, stave batérie a sú vybavené mikrofónom a reproduktorom, takže môžete reagovať na prichádzajúci hovor bez toho, aby ste smartfón vybrali z vrecka. Navyše zabránia tomu, aby ste svoj telefón niekde zabudli. Upozornia vás totiž, ak sa od neho vzdialite viac ako na 1,5 metra.

Zdroj: liliputing.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať