Logitech POWERED pre jednoduché a pohodlné nabíjanie iPhonu

Tlačové správy
0

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) ohlásil bezdrôtový nabíjací stojanček Logitech POWERED pre iPhone 8®, iPhone® 8 Plus a iPhone® X navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou Apple. Umožňuje iPhone nielen ľahko dobíjať, ale zároveň ho počas nabíjania používať, pričom sa dá iPhone v stojančeku umiestniť vo zvislej aj vodorovnej polohe i pri nabíjaní.

Tweetujte: Doprajte si lepšie bezdrôtové dobíjanie. Predstavujeme nový bezdrôtový nabíjací stojan @Logitech POWERED. Aby vám nič neuniklo, používajte svoj @Apple iPhone aj počas dobíjania. Viac TU.

„POWERED stavia na estetike a koncepcii iPhone, zjednodušuje proces bezdrôtového nabíjania a umožňuje udržiavať stále spojenie so svetom aj počas dobíjania,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka pre mobilné riešenia v spoločnosti Logitech. „Na rozdiel od bežných nabíjacích podložiek sa nemusíte namáhať so správnym umiestnením telefónu - stačí len zasunúť iPhone do kolísky. Je to naozaj kúzelne jednoduché a pohodlné najmä pre používateľov iPhone X, ktorí môžu jednoducho odomykať svoj telefón pomocou Face ID.“

S POWERED je hračkou sledovať videá, čítať recepty, sledovať oznámenia alebo komunikovať cez FaceTime®, aj keď je iPhone umiestnený v nabíjacom stojane. Pogumovaná kolíska v tvare „U“ udržuje iPhone v stabilnej polohe aj s ochranným puzdrom s hrúbkou až 3 mm, takže sa dá bezpečne a nepretržite nabíjať. POWERED má certifikáciu pre štandard Qi, je optimalizovaný pre iPhone a obsahuje ochranu proti prehriatiu, ktorá pomáha regulovať teplotu.

LED v hornej časti stojančeku informuje o nabíjaní iPhonu, zostáva však skrytá za telefónom, takže nepôsobí rušivým dojmom. POWERED je štýlovým doplnkom iPhonu doma aj v kancelárii a ľahko zapadne do každého interiéru.

Cena a dostupnosť
POWERED by mal byť k dispozícii od augusta 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €. Pre viac informácií navštívte prosím Logitech.com, náš blog ,alebo nás kontaktujte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Všetky autorove články
iPhone Apple iOS

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať