Image
4.10.2019 1 Comments

Lidl spúšťa vlastný e-shop dostupný pre každého

Lidl sa po dlhých prípravách rozhodol vstúpiť do digitálneho priestoru a byť tak bližšie k zákazníkovi. Predstavuje nový internetový obchod, ktorý už čoskoro nájdete na webovej adrese www.lidl-shop.sk. E-shop je momentálne prístupný len pre zamestnancov Lidlu a ich priateľov, ktorí ho majú možnosť testovať. Pre celé Slovensko bude spustený už v pondelok 7. októbra. 

Zákazník sa v online obchode jednoducho zorientuje a nakúpi, keďže je sortiment rozdelený do šiestich kategórii. Konkrétne: Móda, Dielňa a záhrada, Šport a voľný čas, Bývanie, Domácnosť a Detský svet.

Nemecký reťazec ponúkne zákazníkom spotrebný tovar. Čerstvé potraviny v ponuke nebudú, e-shop bude mať na sklade iba spotrebný tovar, teda hlavne drogériu, oblečenie, produkty pre domácnosť či elektroniku. Časom by zrejme mali v ponuke internetového obchodu pribudnúť trvanlivé potraviny.

V čom bude e-shop iný ako tie ostatné?
V ponuke budú napríklad týždňové akcie. Také, ktoré zákazníci bežne poznajú aj z letákov.  Veľkou výhodou má byť podľa spoločnosti aj sekcia Predpredaj, kde sa nachádzajú veci, ktoré budú v predaji až nasledujúci týždeň. Tovar síce bude možné objednať online v predstihu, no rozosielať sa začne až v momente, keď sa pustí do predaja aj v kamenných prevádzkach.

Čo sa týka bežného sortimentu, Lidl chce garantovať doručenie do troch dní a to prostredníctvom Slovenskej pošty či kuriérov Geis. 


V Česku funguje e-shop Lidla už od roku 2017, aj tam má v ponuke len spotrebný tovar. Český e-shop reťazca bol jeho prvý v regióne strednej a východnej Európy. Na Slovensku momentálne internetový obchod prevádzkujú reťazce TescoDelia.

Zdroj: strategie.hnonline.sk, e.dennikn.skstartitup.sk.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

CTA 2019: Zaujímavé a inšpiratívne IoT riešenia

30.10.2019 00:10

Veľa o podujatí prezradilo dešifrovanie skratky CTA v názve. Call to Action, čiže povzbudenie k zavádzaniu IoT riešení využívajúcich sieť Sigfox. Táto medzinárodná sieť sa využíva už v 60-tich krajin ...

Internet

Video: Ako sa vyvíjala popularita programovacích jazykov od roku 1965 po súčasnosť

22.10.2019 00:15

Zaujímavé video zverejnil nedávno youtubový kanál Data Is Beautiful. Ukazuje, ako sa s vývojom internetu a webových stránok menili počty vývojárov a popularita jednotlivých programovacích jazykov. Tv ...

Internet

Google Chrome umožňuje posielať telefónne čísla z počítača do mobilu

18.10.2019 00:15

Google pridáva do prehliadača Chrome funkcie, vďaka ktorým bude bezproblémovejšie jeho používanie na všetkých platformách. Už teraz môže synchronizovať históriu, záložky či poslať odkaz na webovú str ...

1 Comments

  1. komentar k "lidlshop" reakcia na: Lidl spúšťa vlastný e-shop dostupný pre každého
    3.11.2019 12:11
    dobry den,prepacte,ale nechapem načo je spusteny "lidlshop" ked v nom nenajdeme to,co sa do lidlu chodi nakupovat najcastejsie a to su potraviny...keby aspon drogeriu ponukali-napr.vyborna znacka "cien" ktoru ma výhradne len lidl...tak na to ostatne je zriadenie eshopu uplne zbytocne...
    Reagovať

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá