Image
20.8.2014 0 Comments

Levitujúci reproduktor Om One nie je len zábavka, zvuk vysiela naozaj všesmerovo

om_one_speaker.jpg Lietajúce autá sú hudba vzdialenej budúcnosti, no počúvať hudbu z levitujúceho reproduktora by ste mohli už počas Vianoc.

Zariadenie Om One sa skladá z reproduktora v tvare tenisovej loptičky, ktorý sa vďaka elektromagnetu vznáša asi 3 cm nad základňou. Reproduktor sa pomocou technológie Bluetooth dá pripojiť k smartfónu alebo inému zariadeniu a možno tak streamovať hudbu zo služieb, ako je Spotify. Používatelia budú môcť pomocou aplikácie upravovať hlasitosť alebo vyberať skladby až do vzdialenosti 10 metrov od levitujúceho reproduktora.


Reproduktor s 3-wattovým zosilňovačom môže generovať zvuk na hladine 100 decibelov a ponúkne 15 hodín prehrávania na jedno nabitie. Je kompatibilný so smartfónmi, počítačmi Mac, PC a ďalšími zariadeniami s technológiou Bluetooth.

Om One si možno v súčasnosti predobjednať na stránkach výrobcu v troch farebných vyhotoveniach: čiernom a bielom za 179 dolárov a v podobe diskogule za 299 dolárov.

om_one_disco.jpg

Zákazníci v USA by sa mali reproduktora dočkať už pred Vianocami, na ostatných trhoch sa objaví v januári budúceho roka.

Zdroj: dailymail.co.uk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá