Image
20.8.2014 0 Comments

Levitujúci reproduktor Om One nie je len zábavka, zvuk vysiela naozaj všesmerovo

om_one_speaker.jpg Lietajúce autá sú hudba vzdialenej budúcnosti, no počúvať hudbu z levitujúceho reproduktora by ste mohli už počas Vianoc.

Zariadenie Om One sa skladá z reproduktora v tvare tenisovej loptičky, ktorý sa vďaka elektromagnetu vznáša asi 3 cm nad základňou. Reproduktor sa pomocou technológie Bluetooth dá pripojiť k smartfónu alebo inému zariadeniu a možno tak streamovať hudbu zo služieb, ako je Spotify. Používatelia budú môcť pomocou aplikácie upravovať hlasitosť alebo vyberať skladby až do vzdialenosti 10 metrov od levitujúceho reproduktora.


Reproduktor s 3-wattovým zosilňovačom môže generovať zvuk na hladine 100 decibelov a ponúkne 15 hodín prehrávania na jedno nabitie. Je kompatibilný so smartfónmi, počítačmi Mac, PC a ďalšími zariadeniami s technológiou Bluetooth.

Om One si možno v súčasnosti predobjednať na stránkach výrobcu v troch farebných vyhotoveniach: čiernom a bielom za 179 dolárov a v podobe diskogule za 299 dolárov.

om_one_disco.jpg

Zákazníci v USA by sa mali reproduktora dočkať už pred Vianocami, na ostatných trhoch sa objaví v januári budúceho roka.

Zdroj: dailymail.co.uk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 2

Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

18.07.2019 00:10

Špeciálny projekt Lenovo ThinkBook 13s je novou kategóriou pracovného zariadenia pre mladých biznismenov.  Práve oni si vyžadujú, aby ich zariadenie bolo dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli po ...

Produkty

Report: Nová segmentácia produktov MSI. S dôrazom aj na pracovné použitie

17.07.2019 00:00

Začiatkom mesiaca sme sa v španielskej Girone zúčastnili na akcii MSI, kde firma prezentovala svoje najnovšie produkty a upravenú filozofiu fungovania na trhu. Tá sa teraz, pod vplyvom nového vedenia ...

Produkty

Bluetoothová žehlička na vlasy sa dá ľahko hacknúť. Útočník vám môže zapáliť dom

15.07.2019 12:19

Britská firma Glamoriser sa hrdí tým, že ako prvá na svete vyrába žehličky na vlasy s technológiou bluetooth. Prístroj sa dá prepojiť s aplikáciou umožňujúcou používateľovi nastaviť teplotu a mód. Môž ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá