Image
4.10.2018 0 Comments

Lepším zabezpečením cloudových sietí Zyxel pomáha prekonať bariéry v digitálnej transformácii malých a stredných firiem

Medzi hlavné problémy rýchle rastúcich malých a stredných firiem, ktoré chcú držať krok s technológiami nutnými k úspechu, patrí zabezpečenie ich cloudových sietí. Každé narušenie zabezpečenia dát môže mať katastrofálne následky. Aby malé a stredné firmy mali istotu, že ich dáta a systémy sú chránené pred aktuálnymi hrozbami, a mohli využívať posledné vymoženosti v oblasti sietí, spoločnosť Zyxel posilnila svoju platformu pre správu sietí po cloude o nový bezpečnostný balíček.

Jeho uvedenie klientom dáva možnosť svoju ochranu proti hrozbám vrátane malwaru a narušenia zabezpečenia údajov posilniť o rôzne prvky ponúkané v rámci jedného balíčku.

Nebula je plne cloudové riešenie pre správu sietí, ktoré umožňuje z jedného panelu centrálne a na diaľku bez akéhokoľvek nastavovania riadiť káblové, bezdrôtové aj bezpečnostné zariadenia. Do stále širšieho portfólia kompatibilných zariadení dnes patrí 16 produktov: osem prístupových bodov, päť prepínačov a tri bezpečnostné brány.

Nový bezpečnostný balíček poskytuje trojvrstvovú ochranu sietí. Ročná licencia je poskytovaná bezplatne ku každej novej bezpečnostnej bráne a stávajúcim užívateľom služby IDP (detekcia a prevencia prienikov) sú naviac k dispozícii bezplatné upgrady.

Aktuálny bezpečnostný balíček zahŕňa kontrolu aplikácií a detekciu a prevenciu prienikov, ktorá proaktívne identifikuje a odráža útoky a naviac za účelom vyššej produktivity a prevencie zneužívania pásma prioritizuje a blokuje používanie aplikácií. Súčasťou balíčku je tiež filtrovanie obsahu, ktoré napríklad filtruje domény URL a HTTPS, aby zabránilo prístupu na škodlivé a nevhodné stránky. A v neposlednom rade balíček obsahuje antivír slúžiaci ako hradba proti malwaru.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE, v tejto súvislosti poznamenáva: „Vydanie tohoto balíčku je ďalším milníkom pre našu rýchle rastúcu platformu Nebula. Sme presvedčení, že naši klienti si za svoju vernosť zaslúžia odmenu, a preto sme sa rozhodli každému z nich venovať aktuálnu IDP licenciu k nášmu novému bezpečnostnému balíčku. Úplne zadarmo tak budú môcť využívať rozšírené výhody antivíru a filtrovania obsahu. Aj tento krok svedčí o tom, že pre našich klientov sme skutočným sieťovým partnerom.“

Prichádzajú cloudové siete a s nimi koniec ročných poplatkov
Po uvedení platformy Nebula sme zistili, že niektorí majitelia malých firiem majú z prechodu na infraštruktúru riadenú po cloude obavy,“ poznamenáva Martin Bratičák. „Domnievajú sa totiž, že budú nútení investovať do nového hardvéru a naviac platiť vysoké poplatky za licencie, bez ktorých im zostane iba nepoužiteľný hardvér. Naše bezlicenčné riešenie a cenovo dostupný kompatibilný hardvér túto bariéru odstraňujú a klientom podľa nášho názoru poskytujú jednoduchú kontrolu nad ich sieťam.“ Napriek tomu, že je platforma Nebula zadarmo, zďaleka neponúka len základné funkcie: Nebula prináša bohatú paletu riadiacich a analytických nástrojov určených k použitiu v riadiacom centre Nebula Control Center (NCC) prístupnom v prehliadači. Licencia ďalej umožňuje prístup k podrobným informáciám o prevádzke a poruchách a možnosť nastavenia správy pre celú sieť.

Spoločnosť Zyxel ďalej ponúka rozšírené licencie vrátane balíčkov Professional Pack a Security Pack, ktoré klientom prinášajú flexibilné riešenie, prístup k dodatočným funkciám a možnosť vždy spravovať svoje zariadenia bez obáv z nekonečných licenčných poplatkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung uvádza na slovenský trh päticu nových modelov slúchadiel AKG so štúdiovou kvalitou zvuku

14.06.2019 15:13

Spoločnosť Samsung predstavuje slovenským zákazníkom najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčným dizajnom prémiovej značky AKG. Kvalitné spracovanie skombinova ...

Tlačové správy

Preteky SHELL ECO-MARATHON EUROPE opäť preveria úspornú jazdu Slovákov

14.06.2019 14:41

Tri slovenské študentské tímy sa pridajú k tisíckam európskych študentov, ktorí mieria na medzinárodné preteky Shell Eco-marathon Europe 2019. Na novej trati v priestoroch Mercedes-Benz World vo Weybr ...

Tlačové správy

Spoločnosť Sygic vydáva doplnok Dashcam budúcej generácie pre svoju mobilnú navigáciu

14.06.2019 13:47

Spoločnosť Sygic, celosvetový líder v oblasti navigácie s viac ako 25-ročnými skúsenosťami, predstavila nový doplnok pre mobilné telefóny – doplnok Dashcam pre svoju špičkovú GPS navigáciu. Novinka pr ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button