SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 Advertisement

Lepšia.TV plná noviniek

2

Špeciálny projekt

Poskytovateľ televízie cez internet Lepšia.TV od júna poskytuje svojim zákazníkom opäť niečo navyše. Potešia sa majitelia AppleTV, ktorý chcú sledovať Lepšia.TV na svojich zariadeniach. Rozširuje sa počet detských programov a využívať môžete aj 100-dňový archív.

Lepšia.TV už aj na AppleTV

Ak vlastníte AppleTV a iPhone má Lepšia.TV pre vás výbornú správu. Svoje obľúbené stanice môžete najnovšie s Lepšia.TV sledovať aj na Apple TV a to pomocou svojho jabĺčkového telefónu. 

Postup ako na to je veľmi jednoduchý. Stačí aby ste mali svoj iPhone a Apple TV pripojený na rovnakej Wi-Fi. Následne počas vysielania v telefóne kliknite na ikonku „AirPlay“. Nájdete ju vedľa ozubeného kolieska, ktoré slúži na nastavenia. Potom stačí spárovať telefón s AppleTV a zrazu sa môžete pozerať na svoje seriály aj na veľkej obrazovke. Váš telefón tak bude slúžiť ako komplexný diaľkový ovládač. Stačí sa doma posadiť a užívať si telku na veľkej obrazovke.

Veľký výber detských staníc

Lepšia.TV dlhobo ponúka široký záber televíznych staníc pre rodinnú pohodu. Dokazuje to aj veľký výber špecializovaných kanálov pre deti.  Patrí sem napríklad Jojko - stanica pre deti vo veku 4-12 rokov uvádza rozprávky a programy pre deti výlučne v slovenskom jazyku či Nicklodeon. Ide o najlepšiu detskú TV stanicu. Malí diváci v nej nájdu všetkých svojich obľúbených hrdinov ako napríklad Spongeboba, Alvina a Chipmunkov, Kúzelné kmotričky, Tlapkovú patrolu a mnoho ďalších. Od začiatku júna sa počet staníc určených pre deti ďalej rozširuje. Ak doterajším siedmym pribudnú ďalšie tri. Ide o  populárnu detskú stanicu Cartoon Network, ktorá vysiela v českom jazyku. Mladí Titáni, Power players či Tony Tube. To je len niekoľko seriálov o ktoré vaše deti nebudú chcieť zaručene prísť. Druhou televíznou stanicou je anglický detský kanál Boomerang. Tam sa deti môžu tešiť na obľúbeného Agenta Binkyho, Toma a Jerryho alebo na dobroružstvá Scooby-Doo. Ďalšou stanicou, ktorá pribudne v ponuke, je mládežnícka TV stanica Filmbox Family.

100-dňový archív

Poskytovateľ televízie cez internet Lepšia.TV sa rozhodol svojim zákazníkom ponúknuť až 100-dňový archív pre seriály a dokumenty vybraných TV kanálov. V Čechách ako aj na Slovensku ide o najdlhší televízny archív v ponuke poskytovateľov TV cez internet. „Ak vás zaujme seriál, ktorý beží aktuálne v televízii, zväčša vám 30-dňový archív nestačí na to, aby ste si ho mohli pozrieť od začiatku. Vyšli sme týmto častým požiadavkám našich zákazníkov v ústrety a ako jediný na trhu sme spustili 100-dňový archív,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV.

K seriálom a dokumentom vybraných televíznych staníc s predĺženým archívom sa dostanete veľmi jednoducho. Otvorte si aplikáciu Lepšiu.TV, kliknite na „Televízia“ kde sa otvorí menu so všetkými televíznymi stanicami. Pri každej jednej máte možnosť ju sledovať naživo alebo si pozrieť jej relácie. Po kliknutí na vybraný seriál sa môžete pozrieť či je k dispozícií 100-dňový archív. Ak hľadáte konkrétny seriál stačí po spustení aplikácie ho vyhľadať prostredníctvom lupy.

Ak dané programy nemajú 100-dňový archív, k dispozícii máte doterajší 30-dňový. Aj ten patrí na slovenské pomery k nadštandardným ponukám televíznych operátorov. Väčšina poskytovateľov televízie cez internet totiž ponúka len 7-dňový archív.

www.lepšia.TV

 

Zobrazit Galériu

​www.lepšia.TV

Všetky autorove články

2 komentáre

Ano Lepší.Tv nabízí rodičovskou kontrolu reakcia na: Lepšia.TV plná noviniek

29.6.2020 10:06
Můžete vytvořit divácké profily kde můžete svůj profíl mít pod heslem a pro dítě můžete nastavit jen vybrané stanice či typy pořadů.
Reagovať

rodičovská kontrola reakcia na: Lepšia.TV plná noviniek

25.6.2020 22:06
Ponuka lepšia.tv rodičovskú kontrolu?
Dakujem
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať