Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Lenovo predstavuje Yoga Slim 7i Pro teraz aj s OLED displejom

Tlačové správy
0

Budúcnosť ľahkých a tenkých počítačov je teraz oveľa jasnejšie. Spoločnosť Lenovo predstavila 14-palcový notebook Yoga Slim 7i Pro, ktorý ponúka užívateľom možnosť voliteľného LCD alebo mimoriadne živého OLED displeja. Nový notebook Lenovo Yoga Slim 7i Pro (OLED verzia) predstavilo Lenovo na CES® a podobne ako jeho súrodenec s LCD a Intel® Evo™ ponúka až 11. generáciu mobilného procesora Intel® Core™ s grafikou Intel Iris® Xe, alebo až NVIDIA® GeForce® MX450.

Lenovo sa snaží neustále zariadenia vylepšovať, a to vďaka odvážnym inováciám, rafinovanému spracovania a inteligentnejším technológiám, ako je okamžité zapnutie notebooku, bezdotykové prihlásenie a režim inteligentného chladenia. Zariadenia sú vytvorená tak, aby spĺňala certifikát iIntel® Evo™ - Lenovo a Intel na toto označenie1 cielia vylepšeným dizajnom notebooku s OLED panelom, ktoré chystajú na 2. štvrťrok 2021. Navyše Yoga disponuje vstavanými mikrofónmi, ktoré dopĺňajú funkcie "hands-free", ako napríklad oslovovanie Alexy®.2


Yoga Slim 7i Pro (OLED) v bridlicovo šedom odtieni

Vďaka OLED panelu vyrobenému spoločnosťou Samsung Display je 14-palcový Yoga Slim 7i Pro dostupný aj s 2,8K (2880 x 1800) OLED displejom a disponuje obnovovacou frekvenciou 90 Hz a vyšším pomerom strán 16:10 pre plynulejšie a prirodzenejšie zobrazenia. Yoga Slim 7i Pro je prvým notebookom radu Lenovo Yoga, ktorý ponúka užívateľom vylepšenú technológiu OLED displeja, ktorá sa zásadne líši od LCD. Prakticky nekonečne vysoký kontrastný pomer, sýta čierna tmavých scén a posilnené farebné zložky obrazu preukazujú kvality OLED technológie. Dômyselná kombinácia kvalitného displeja, tenkého dizajnu, mobilných procesorov a umelej inteligencie (AI) spoločne vytvára prvotriedny notebook, ktorý ponúka lepšiu kvalitu obrazu, nízku dobu odozvy a spotrebu energie.

Displej má impozantné pokrytie farebného priestoru (gamut 100 % DCI-P3, 125 % sRGB) pre živšie farby

a realistickejší zážitok z HDR vhodný pre špičkovú úpravu videa a fotografií. HDR tiež vylepšuje kontrast medzi najjasnejšou a najtmavšou časťou obrazu a nechýba ani podpora Dolby Vision®.

Yoga bola vždy klenotom medzi notebookmi zastávajúcimi štýl a prenosnosť. Nároční užívatelia ocenia jasnosť a čitateľnosť obrazu, a to aj vonku na priamom slnečnom svetle. To sa deje vďaka schopnosti každého jednotlivého pixelu vyžarovať vlastné svetlo, takže ho možno samostatne vylepšiť, stlmiť a vypnúť pre lepší kontrast.

Pro viac informácií navštívte Lenovo CES. 

Cena a dostupnosť3 

  • 14-palcová Yoga Slim 7i Pro (LCD verzia) bude dostupná na slovenskom trhu od apríla 2021 za cenu od 875 € vrátane DPH.3 Dostupnosť a cena OLED verzia zatiaľ nebola stanovená.

Špecifikácie

Yoga Slim 7i Pro (OLED verzia)

­CPU + iGPU

až Intel 11th Gen i7 + Intel Iris Xe

dGPU

až NVIDIA GeForce MX450

RAM

až 32 GB

Veľkosť displeja a Panel

14-palcový OLED

Obnovovacia frekvencia

90 Hz

Gamut

 100 % DCI-P3 ,125 % sRGB

Dolby Vision

Úložisko

až 1TB PCIe SSD

Audio

Harman reproduktory a Dolby AtmosÒ

Webkamera

IR Camera (dual mics)

Wi-Fi/Bluetooth

Wi-Fi 6

Kapacita batérie

61 Wh

Farby

Slate Grey

Porty

2 x USB Type-C™ (Intel Thunderbolt 4, Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, USB 4.0)

1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1)

1 x Audio Combo Jack

Rozmery

W x D x H

312 x 221x 16.9 mm

Váha

od 1,35 kg

 

1 Overené a testované podľa prémiových špecifikácií a kľúčových indikátorov v rámci inovačného program notebookov Intel, Project Athena. Výsledky testovania Yoga Slim 7i Pro OLED sú očakávané v 2. štvrťroku 2021 a nezaručujú výkon jednotlivých notebookov. Výkon sa líši podľa použitia, konfigurácie a ďalších faktorov. Podrobnejšie informácie o výkone a porovnávacích výsledkoch nájdete na Intel.com/Evo.

2 S otvoreným krytom notebooku zo vzdialenosti až 3 metrov (9,8 stôp); nie je možné použiť pre nový režim Show Mode pre PC.

3 Ceny nemusia zahŕňať daň a nezahŕňajú dopravu ani možnosti a môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia; platia ďalšie podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Dostupné dáta a farebné možnosti sa môžu líšiť podľa zemepisných oblastí a produkty môžu byť k dispozícii len na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuky, funkcie a špecifikácie produktu.

LENOVO a YOGA sú ochranné známky spoločnosti Lenovo. Intel, logo Intel a ďalšie značky Intel sú ochranné známky spoločnosti Intel Corporation alebo jej dcérskych spoločností. CES je ochranná známka združenia Consumer Technology Association. NVIDIA a GEFORCE sú ochranné známky spoločnosti NVIDIA Corporation. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností. Dolby, Dolby Vision a Dolby Atmos patrí medzi registrované a neregistrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories, Inc. v Spojených štátoch a/alebo iných krajinách. Wi-Fi je ochranná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. Ostatné názvy spoločností, produktov a služieb môžu byť ochrannými známkami alebo servisnými známkami ostatných a sú majetkom príslušných vlastníkov. © 2020, Lenovo Group Limited.

 

  

 

 

Zobrazit Galériu

LENOVO

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať