Lenovo predstavilo nové smartfóny Moto G a Moto X s dobrou výbavou aj cenovkou

0

Spoločnosť Lenovo 30. marca na tlačovej konferencii predstavila smartfóny radu Moto . Nové telefóny majú vo svojej triede vynikajúce fotoaparáty a užitočné softvérové funkcie. Na úvod tlačovej konferencie produktový manažér Marek Tóth prezentoval výsledky prieskumu trhu IDC za štvrtý kvartál 2015.

Potom nasledovalo predstavenie produktov. Nový Moto G je pripravený zvládnuť akúkoľvek búrku, a to doslova, vďaka ochrane spĺňajúcej normu IPX7 a odolnému sklu Corning Gorilla Glass, takže je chránený pri náhodnom páde do vody 2 ako aj pred nepeknými škrabancami na displeji. Telefón Je pripravený zachytiť nové spomienky 13 MP fotoaparátom, jednoduchým švihnutím zápästia.

 

Moto X Play vydrží fungovať na batériu až 48 hodín a má vode odolnú konštrukciu. Kvalitný 21MP fotoaparát umožňuje robiť vynikajúce fotky a videá a môžete sa s nimi pochváliť na 5,5 palcovom HD displeji bez okrajov. Smartfón má vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon dostatok výkonu na hranie hier, streamovanie a plnenie viacerých úloh. Hľadáte telefón, ktorý nerobí kompromisy, ponúka silný výkon a zároveň aj výborne vyzerá? 

Určite vás uspokojí aj Moto X Style. Ponorte sa do sveta zábavy s 5.7-palcovým displejom bez okrajov, ktorý dopĺňa stereo ozvučenie. Tento model bol prezentovaný ako najrýchlejšie sa nabíjajúci smartfón na svete. 15 minút nabíjania s funkciou TurboPower zabezpečí ďalších 10 hodín výkonu.

Moto G bude dostupný od apríla 2016 za cenu 179 EUR s DPH.

Moto X Play bude dostupný od apríla 2016 za cenu 325 EUR s DPH.

Moto X Style bude dostupný od apríla 2016 za cenu 469 EUR s DPH.

Odolný telefón Moto G Force predstavujeme v samostatnom článku aj s „crash“ videom

 

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať