Lenovo ma redizajnovaný showroom. Je najväčší v strednej a východnej Európe.

0

Po krátkej pauze otvára spoločnosť MARSANN IT najväčší showroom Lenovo, ktorý ponúka svieži a moderný dizajn.  Lenovo showroom v bratislavskom Digital Parku je najväčším v strednej a východnej Európe a už niekoľko rokov ponúka prístup ku kompletnému portfóliu produktov Lenovo, originálne príslušenstvo a servis. Je to zároveň štvrtý exkluzívny showroom Lenovo na Slovensku,  ktorý prešiel kompletným redizajnom,  hneď po uvedení novej vizuálnej identity značky Lenovo.  Každý rad produktov, či už ide o tablety, stolné počítače, notebooky alebo čoraz atraktívnejšie smartfóny, má svoje špeciálne vyhradené miesto. Zaujímavosťou je aj displej pred každým produktom, ktorý zobrazuje aktuálnu konfiguráciu a cenu, čo výrazne napomáha aj logistike v prevadzke obchodu.

 „Zákazníci sa môžu tešiť na vynovený dizajn a rozšírenú ponuku biznis produktov a serverov, ktoré vzhľadom na lokalitu vyhľadávajú najmä naši biznis zákazníci. V showroome však nechýbajú ani moderné zariadenia určené pre domácnosti a zábavu“, hovorí Ján Baliak, Managing Director, MARSANN IT.

 „V tomto príjemnom priestore nájdete na jednom mieste odborníkov na IT pripravených poradiť, ako aj profesionálnych servisných technikov. V Lenovo sme hrdí na našu úspešnú, už 9 ročnú spoluprácu.“, dodáva Vladimír Varzaly, Country Sales Manager,  Lenovo Slovakia.
MARSANN IT patrí medzi najväčších certifikovaných Lenovo Gold Business Partnerov na Slovensku, autorizovaných predávať Lenovo produkty, servre a poskytovať servisné Lenovo služby. Od roku 2008 prevádzkuje internetový obchod LenovoOnline.sk a od roku 2010 aj sieť vlastných exkluzívnych predajní značky Lenovo na Slovensku.

Zobrazit Galériu
Lenovo showroom

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať