Lenovo Yoga Slim 7: predstavenie

0

Notebooky Yoga Slim 7 sú najnovšími prírastkami v rade zariadenie Yoga S.  Rad Yoga Slim 7 pozostáva celkovo z troch základných modelov  15 palcového a dvoch 14 palcových.

Všetky verzie majú spoločnú  konštrukciu z hliníka, tenký rámik displeja a výdrž batérie v rozmedzí 13 až 14 hodín. 

Najväčšia verzia Yoga Slim 7 (15) je osadená 15,6 palcovým  IPS displejom  s rozlíšením  1920 x 1080 bodov, svietivosťou 300 nitov a pokrytím 100% farebného priestoru sRGB.  Voliteľne môže byť povrch displeja sklenený. o pohon sa stará výkonný procesor Intel Core i7 10. generácie. Notebook môže byť vybavený až 16 GB RAM a až 1TB SSD úložiskom.

Grafiku zabezpečuje integrovaná  grafická karta Intel Iris Plus  alebo niektorá z voliteľných NVIDIA GeForce MX alebo GTX. Systém reproduktorov obsahuje jeden predný reproduktor a dva na spodnej strane krytu a podporuje technológiu Dolby Atmos. Bezdrôtovú konektivitu zabezpečuje  WiFi 6 (802.11 ax 2x2). Bohatá je aj ponuka rozhraní počínajúc dvojicou USB 3.1 (Gen 2), USB-C (Thunderbolt + DisplayPort + napájanie), HDMI, čítačkou SD kariet a kombinovaným portom pre slúchadlá mikrofón.  Prístroj podporuje hlasových asistentov Cortana a Alexa. Plne nabitý Yoga Slim 7 vydrží až 13 hodín práce.

14 palcové verzie Yoga Slim 7  sa líšia predovšetkým procesorom a čipovou sadou, ale aj niektorými ďalšími možnosťami.  Vo verzii s procesorom Intel môže byť prístroj osadený 10. generáciou procesora Intel Core i7,  integrovanou grafikou Intel Iris Plus  a niektorou z voliteľných NVIDIA GeForce MX . K dispozícii je 16 GB RAM a až 1TB SSD úložisko.

Z displejov je na výber 14 palcový IPS s rozlíšením Full HD  a svietivosťou 300  nitov alebo 14 palcový 4K displej s technológiou IPS a svietivosťou 500  nitov. Ten je ale k dispozícii iba pre verziu s textilným krytom. Bezdrôtovú konektivitu zabezpečuje  WiFi 6 (802.11 ax 2x2) a Bluetooth. Zabezpečenie má na starosti infračervená kamera alebo voliteľne čítačka odtlačkov prstov integrovaná v tlačidle napájania.

Prístroj je osadený dvojicou predných reproduktorov s výkonom 2 watty s podporou systému Dolby Atmos. Konektivitu zabezpečuje dvojica USB 3.1 (Gen 2), USB-C (Thunderbolt + DisplayPort + napájanie), HDMI, čítačka SD kariet a kombinovaný port pre slúchadlá a mikrofón.  Podporovaný sú hlasový asistenti Cortana a Alexa. Výdrž batérie je až 14 hodín pri verzii s full HD displejom a až 11 hodín pri displeji so 4K  rozlíšením.

Verzia YOGA SLIM 7 (14, AMD) môže byť osadená procesorom až AMD Ryzen 9. Používa 14 palcový displej IPS s rozlíšením Full HD  a svietivosťou 300  nitov.  Bezdrôtovú konektivitu má na starosti WiFi 5 (802.11 ac 2x2) a Bluetooth. S až ôsmimi jadrami "Zen 2" so skvelou odozvou ponúkajú mobilné procesory AMD Ryzen 4000 s grafikou Radeon vylepšený výkon vo výnimočne tenkom notebooku. O zabezpečenie sa stará infračervená kamera alebo voliteľne čítačka odtlačkov prstov integrovaná v tlačidle napájania. Prístroj je osadený dvojicou predných reproduktorov s výkonom 2 watty s podporou systému Dolby Atmos.

Z konektorov tu nájdete dvojicu USB 3.1 (Gen 2), USB-C (Thunderbolt + DisplayPort + napájanie), HDMI, čítačka SD kariet a kombinovaný port pre slúchadlá a mikrofón. Prístroj podporuje hlasových asistentov Cortana a Alexa. Výdrž batérie je až 14 hodín , podporované je rýchle nabíjanie Rapid Charge Pro.

 

 

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať