Image
6.10.2017 0 Comments

LG uvádza dvojicu inovatívnych spotrebičov

LG na tlačovej konferencii predstavila dvojicu inovatívnych domácich spotrebičov, chladničku InstaView Door-in-Door a práčku TWINWash.

Interné spotrebiteľské výskumy LG ukazujú, že zákazníci LG otvárajú chladničku v priemere 79-krát za deň. Napriek tejto skutočnosti 4 z 10 zákazníkov majú problém si zapamätať, čo v chladničke je, čo vedie k vyhadzovaniu skazených potravín. LG preto vytvorilo nápaditú chladničku InstaView Door-in-Door, ktorá umožňuje poklepaním rozsvietiť priestor pre často používané položky v chladničke. Pri výbere potravín tak nie je nutné chladničku otvárať. Ďalšou praktickou inováciou, tentoraz v odvetví prania, je práčka TWINWash s prídavnou mini práčkou TWINWash Mini. Táto mini práčka tvorí akýsi podstavec pod hlavnou práčkou  a ukrýva druhý bubon práčky, vďaka ktorému je možné súčasne prať dve dávky bielizne.

Výskum spoločnosti odhalil, že každý rok sa vyplytvá od 50 do 120 kWh energie kvôli únikom chladného vzduchu v dôsledku otvárania dverí chladničky. Aby sa tejto strate čo najviac zamedzilo, LG vyvinulo chladničku InstaView Door-in-Door, ktorá umožňuje pohľad do chladničky, bez nutnosti ju otvárať.

Dvojnásobným poklepaním na priehľadné dvere sa osvetlí jej interiér a je zreteľne vidieť jej obsah. Dvere sú naviac delené a vrchná časť obsahuje poličky prístupné cez vrchné vložené dvierka ktoré sú vhodné trebárs na nápoje. Pri ich otvorené dochádza k podstatne nižšiemu úniku studeného vzduchu ako pri otvorené celých dverí.

Novinkou na európskom trhu je práčka TWINWash, vďaka ktorej je možné prať dve dávky bielizne v rovnakom čase. Prídavná vrchom plnená mini práčka je určená pre menšie množstvo oblečenia alebo jemné materiály. Výkonné a tiché pranie zaistia hneď dva vysoko účinné invertorové Direct Drive motory.

Tento typ motorov má menej pohyblivých častí, čím sa znižujú vibrácie a zvyšuje životnosť. Motory navyše vyžadujú menej energie, čím znižujú spotrebu elektriny. Minimalistický dizajn je umocnený dotykovým displejom umiestneným na dvierkach práčky. Otvorenie dvierok je jednoduché a manipuláciu s bielizňou uľahčuje veľký vnútorný otvor a veľkorysý objem bubna. Mini práčku stačí len vysunúť a jediným stlačením otvoriť dvierka.

Ak používateľ zabudne vložiť do práčky nejaké oblečenie, môže využiť mini práčku alebo funkciu "Pridať bielizeň", vďaka ktorej môžete pridať zabudnuté oblečenie aj v priebehu prania.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Elevator Lab by Tatra banka slávnostne otvorený

17.09.2018 19:53

Tatra banka dnes slávnostne otvorila Elevator Lab powered by Tatra banka, nový priestor pre vývoj inovatívnych bankových riešení. Pri tejto príležitosti predstavila aj unikátneho humanoidného robota P ...

Produkty

Nová Formula E vo svetovej premiére BMW

17.09.2018 00:49

BMW v spolupráci so závodným tímom Andretti predstavili v Mníchovskom centre BMW Welt vôbec prvé plne elektrické pretekárske auto tejto značky  BMW iFE.18 ktoré vstúpi do šampionátu ABB FIA Formule E ...

Produkty 1

ACER inovuje na všetkých frontách

16.09.2018 21:25

ACER si pre predstavenie aktuálnych noviniek českým a slovenským novinárom vybral vyhliadkovú loď na Vltave. Počas prezentácie sme si mohli pozrieť niektorén z aktuálnych noviniek uvedených na tohoroč ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AGEM Dealers Day 2018

Najnovšie videáPC forum button