LG pravdepodobne v septembri predstaví smartfón s tromi displejmi

0

Spoločnosť LG ukázala krátky 20-sekundový trailer, naznačujúci zariadenie, ktoré by mohlo byť predstavené na tlačovej konferencii na výstave IFA 2019. Vo videu vidno repliku videohry hranej na smartfóne s malou ikonou ovládača videohier a kamerou, pričom sa vyklopí druhý displej zobrazujúci mapu s trasou. Nakoniec sa zariadenie zavrie a na jeho čelnej strane sa nachádza tretí menší displej zobrazujúci dátum a čas.

Je to podobný koncept ako obal so sekundárnym displejom pre LG V50 ThinQ, ktorý spoločnosť predviedla začiatkom tohto roka počas predstavenia telefónu na MWC. Vtedy však išlo o odnímateľné príslušenstvo. O zariadení nie je známych viac informácií okrem toho, čo ukazuje teaser. Objavili sa však dohady, že by mohlo ísť o doplnok pre potenciálny V60 ThinQ, ale mohol by to byť aj nový doplnok pre existujúci V50 ThinQ.

Jediné, čo by to nemohlo byť, je skladací smartfón, pretože firma sa tejto kategórii produktov vyhýba, a to napriek tomu, že sa chystá uviesť zrolovateľný televízor OLED. Nové zariadenie je vybavené dvoma samostatnými displejmi, ktoré sú spojené pántom a neohýbajú sa ako displeje na Samsung Galaxy Fold alebo Huawei Mate X.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
LG smartfon smart kamera displej telefon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať