Kto by mal dostať počítačového Oskara? Pošlite svoj tip!

3

Na Slovensku vznikajú mnohé výborné nápady. Máme tu veľa výnimočných osobností, unikátnych projektov či skvelých produktov s označením Made in Slovakia. O mnohých z nich sa vie však iba málo. Pomôžte nám ich nájsť a vybrať tie úplne najlepšie.

Nominovať svojich favoritov môžete do 28. júna 2019, pričom na výber sú kategórie: IT osobnosť, IT produkt a IT projekt.

Všetky vaše nominácie vyhodnotí podľa hodnotiacich kritérií komisia zložená zo zástupcov profesijných IT organizácií a médií zameraných na IT. Podľa počtu získaných bodov zostaví komisia užšie nominácie. Z nich neskôr komisia určí absolútneho víťaza – opäť bodovaním. Mená víťazov sa odhalia 3. októbra 2019 na slávnostnom podujatí IT Gala.

Hodnotiace kritériá:
https://www.pcrevue.sk/a/IT-GALA---kriteria

Víťazi minulých ročníkov:
https://www.pcrevue.sk/itgala/ocenenia

Svoj tip nám pošlite mailom na adresu redakcia@pcrevue.sk alebo v komentároch pod týmto článkom.

Redakcia

Všetky autorove články
IT GALA

3 komentáre

CoolPeople reakcia na: Kto by mal dostať počítačového Oskara? Pošlite svoj tip!

13.9.2019 14:09
CoolPeople je najväčší nezávislý poskytovateľ externých IT kapacít a súvisiacich služieb. Nájde vám a poskytne IT odborníkov presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Vďaka rozsiahlej databáze potenciálnych kandidátov a prepracovanému systému má viac než 90% úspešnosti v dodaní vhodných kandidátov.
https://www.coolpeople.sk/home/1052.html
https://www.coolpeople.sk/start
https://www.coolpeople.sk/klient
https://www.cooljobs.eu/cz/
Reagovať

C-DESK a CUSTOMER MONITOR od SEAL IT. Kto by mal dostať počítačového Oskara? Pošlite svoj tip reakcia na: Kto by mal dostať počítačového Oskara? Pošlite svoj tip!

3.7.2019 07:07
Správa a monitorovanie jednotlivých zariadení s OS MS Windows. Zefektívnenie obsluhy a správa i výrobnej spoločnosti na diaľku. U nás došlo k zníženiu nákladov na obsluhu, zefektívnenie celého IS, zrýchleniu a transparentnosti spravovania IS. Treba si zvyknúť, že fyzicky nie je každý deň ITčkár k dispozícií ale spravuje zariadenia buď vzdialeno alebo sprostredkovane. www.sylex.sk
https://www.seal.sk/predaj-sw-a-hw/
https://www.customermonitor.sk/
https://www.cdesk.sk/
Reagovať

Tip: reakcia na: Kto by mal dostať počítačového Oskara? Pošlite svoj tip!

21.6.2019 12:06
www.autoskola-free.szm.sk Neziskovy projekt s viac ako 20000 downloads bez reklam ;-)
Reagovať

Pridať komentár