Image
29.9.2015 0 Comments

Kryt HandyCase urobí iPad a iPhone priehľadným. Môžete ich ovládať zozadu

Na ovládanie iPhonu či iPadu zvyčajne používate dva prsty, a tak vlastne 80 % vašich prstov ostáva nevyužitých. Predstavte si, že by ste mohli herné, mapové či iné aplikácie ovládať na zadnej strane zariadenia a použiť pri tom všetky prsty jednej alebo aj oboch rúk bez toho, aby ste nimi prekrývali obrazovku. Umožňuje to kryt HandyCase, vďaka ktorému budete „vidieť cez zariadenie". Na portáli Kickstarter ho predstavila spoločnosť HandyScape zo Silicon Valley.

A zdá sa, že o HandyCase je slušný záujem. Kampaň potrvá do 23. októbra, no už teraz sú vyzbierané tri štvrtiny cieľovej sumy 100 000 dolárov.

handycase.gif

HandyCase je bezdrôtový tenký, ľahký a odolný kryt, ktorý sa jednoducho zaklapne na chrbát mobilného zariadenia a okamžite umožňuje používateľovi interagovať s telefónom alebo tabletom z inak neprístupnej oblasti. Prekonáva teda praktické obmedzenia, s ktorými sa stretávame pri používaní mobilného zariadenia.

handycase2.jpg

Kryt sa k zariadeniu pripája bezdrôtovo cez bluetooth LE, čo by malo umožniť 20 hodín nepretržitej prevádzky. Použitá je 800 mAh batéria, no tvorcovia uvažujú o batérii s menšou kapacitou, s ktorou by kryt mohol mať menšiu hrúbku.


Zakladateľ spoločnosti HandyScale Tong Luo tvrdí, že možnosti použitia ich transparentnej technológie sú takmer nekonečné. Primárne je síce orientovaná na herný priemysel, pretože „hranie na iPhone či iPade je s HandyCase oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie, keďže môžete použiť všetky svoje prsty". No praktických využití možno nájsť viac, napríklad v automobilovom priemysle, pri zdravotníckych pomôckach, ale dokonca aj v kozmických technológiách.


Kryt sa ponúka v niekoľkých farebných vyhotoveniach, ceny sa začínajú od 99 dolárov. Medzi podporované zariadenia patria iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus a tablety iPad Mini 1, 2, 3, iPad Air 2 a iPad Pro. Dodávky by sa mali začať v apríli 2016.

Zdroj: digitaltrends.com
kickstarter.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Jeseň v hľadáčiku

22.11.2019 00:03

Špeciálny projekt Milovníci prírody sa určite zhodnú, že práve jeseň je najfotogenickejším ročným obdobím. Prináša so sebou širokú škálu farieb a jedinečných svetelných podmienok. Pre tých z vás, kto ...

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá