Image
8.1.2019 0 Comments

Krištáľovo čistý zvuk vo vysokom rozlíšení, ktorý sa perfektne hodí do každého interiéru

Spoločnosť Sony dnes predstavila nový model skleneného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantný prenosný reproduktor na domáce použitie, ktorý využíva svoj dizajn na dosiahnutie špičkovej kvality zvuku.

Elegantný dizajn
Dizajn a prevedenie tohto reproduktoru je natoľko rafinované, že bez problémov zapadne do interiéru každého domova. Nech už je štýl vášho interiéru akýkoľvek, sklenený reproduktor bude nádherným prírastkom do vašej domácnosti.

Rozjasnite atmosféru vášho domova vďaka režimu osvetlenia napodobňujúceho svetlo sviečok. Toto nastavenie vykúzli atmosféru s uvoľňujúcim osvetlením,1 s ktorým premeníte svoj dom na upokojujúci priestor, ktorý vám umožní uniknúť pred každodenným zhonom.

Krištáľovo čistý zvuk
Vychutnajte si autentický, krištáľovo čistý zvuk, ktorý dokáže zaplniť každý kút miestnosti vďaka unikátnej technológii Advanced Vertical Drive od Sony. Tá umožňuje reproduktoru prehrávať 360 stupňový zvuk. Telo reproduktora z organického skla[1] sa rozvibruje, keď ho rozochveje kmitajúca cievka, ktorá sa pod ním ukrýva. Zvuk sa tak šíri vertikálne všetkými smermi v 360°. Telo reproduktora z organického skla má väčšiu povrchovú plochu (v porovnaní s konvenčnými reproduktormi), vďaka ktorým vydáva krištáľovo čistý zvuk s minimálnou stratou hlasitosti. Okrem toho je tento reproduktor kompatibilný s audiom vo vysokom rozlíšení a vy si s ním môžete vychutnať počúvanie hudby podľa pôvodného zámeru autora.

Jednoduché počúvanie
Sklenený reproduktor Glass Sound Speaker disponuje malým kompaktným telom s osemhodinovou výdržou batérie, takže ho môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Či už usporiadate príjemnú rodinnú udalosť alebo si chcete užiť pokojnú chvíľku osamote, tento reproduktor vám to umožní.

Prehrávanie hudby s reproduktorom Glass Sound Speaker už nemôže byť jednoduchšie. Ponúka možnosť pripojenia cez BLUETOOTH®, takže môžete rýchlo spárovať svoj smartfón s reproduktorom a vytvoriť si pohodový kút. Reproduktor je ďalej kompatibilný s NFC One-Touch, a tým ponúka ešte rýchlejšie a jednoduchšie spárovanie. Vďaka funkcii „Push & Play“ môžete jednoducho stlačiť funkčné tlačidlo na reproduktore a začať prehrávať hudbu prostredníctvom služby Spotify Connect[2]. Teraz už nemusíte prechádzať celým telefónom, aby ste sa k skladbám dostali. Môžete taktiež využiť funkciu Wireless Multi-room a s jej pomocou prepojiť cez Wi-Fi až desať ďalších kompatibilných audio zariadení Sony. Vytvorte si konfiguráciu Wireless Multi-room a pretvorte všetky miestnosti na pohodový priestor.

Sklenený reproduktor LSPX-S2 Glass Sound Speaker bude v predaji od 2019.

Podrobné špecifikácie produktov nájdete na adrese: sony.sk
Ďalšie novinky zo sveta Sony sa dozviete na adrese: presscentre.sony.eu


[1] „Organické sklo" je také známé pod názvem polymethylakrylát. Používá se na okna budov, automobilů, kryty osvětlení nebo sluneční brýle. Běžné sklo se nazývá „anorganické sklo“.
[2] Služby ponúkané Spotify sa môžu v jednotlivých krajinách a regiónoch líšiť. Spotify Connect je k dispozícii pre prémiových užívateľov od decembra 2018
 
Zobrazit Galériu
Autor: Sony

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Služba chark teraz aj v Berlíne: Doručovanie priamo do zaparkovaného vozidla

16.08.2019 11:14

Dodanie internetovej objednávky priamo do zaparkovaného vozidla? Táto myšlienka sa skrýva za službou chark. Ide o pilotný projekt sekcie Lab1886, ktorý bol vo fáze beta úspešne otestovaný v Stuttgarte ...

Tlačové správy

Lenovo odštartovalo fiškálny rok fy19/20 najvyšším rastom v priemysle

16.08.2019 11:10

Skupina Lenovo oznámila, že celkové tržby za prvý fiškálny štvrťrok dosiahli 12,5 miliardy USD, čo predstavuje kontinuálny rast počas ôsmich po sebe idúcich kvartálov. Príjmy pred zdanením sa medziroč ...

Tlačové správy 1

Samsung hlási obrovský záujem o Galaxy Note10 / Note10+

16.08.2019 11:10

Samsung hlási obrovský záujem o jej najnovšie vlajkové lode Galaxy Note10 a Note10+. Za prvých 5 dní sa na Slovensku i v Česku predobjednalo o 67 % viac zariadení, ako tomu bolo v prípade predchádza ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá