Image
27.8.2012 0 Comments

Koniec nekonečným nákupom oblečenia? Le Tote – módny Netflix

Le Tote_238.jpg Le Tote je ďalší zo startupov, ktoré sa snažia zaujať zaujímavou myšlienkou. V tomto prípade ide o vytvorenie modernej internetovej požičovne šiat.

Zo štatistík vyplýva, že priemerný Američan si za rok kúpi 64 kusov oblečenia. Le Tote chce zákazníkom ponúknuť alternatívny spôsob, ako získať prístup k novým šatám - za mesačný poplatok 49 USD umožňuje používateľom požičať si šaty aj s topánkami a vrátiť ich neskôr, keď ich nebudú už potrebovať.

Používatelia neplatia poštovné, ani keď šaty posielajú naspäť. Požičané šaty môžu používať ľubovoľne dlho bez časového obmedzenia. Samozrejme, ak im vyhovuje, služba povoľuje, aby si používatelia v priebehu mesiaca postupne zapožičali aj viacero šiat - v jednej chvíli však môžu mať zapožičaný iba jeden kus.

Jedna z nevýhod služieb je fakt, že Le Tote vám neumožní vybrať si konkrétnu kombináciu. Štylisti vám na základe dotazníka vyberú podľa nich ideálny štýl a následne vás po prijatí zásielky kontaktujú, či ste s výberom spokojní, prípadne, čo treba zmeniť do budúcnosti.

Hoci je služba momentálne dostupná iba v Amerike, otázkou ostáva, či je výhodnejšie mesačne platiť 49 USD za požičovňu šiat alebo si šaty samostatne kupovať.

Zdroj: http://mashable.com/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 5

Windows 10 bude mať možnosť prihlásenia sa bez hesla

15.07.2019 11:00

Microsoft v týchto dňoch pridal do testovacej verzie 20H1 zostavenia 18936 Windows 10 pre testujúcich vo Fast Ringu nové funkcie. Ide o možnosť Make your device passwordless, ktorá umožní prihlásiť sa ...

Technológie

Dizajn Samsung Galaxy Note 10 potvrdený snímkami uniknutými od FCC

15.07.2019 12:00

O smartfóne Samsung Galaxy Note 10 sa objavilo už množstvo významných únikov vrátane fotografií, pričom niektoré z nich vyzerali veľmi presvedčivo. Ukazovali telefón spolu so stylusom v plnej kráse. ...

Technológie

Google Translate môže pomocou fotoaparátu smartfónu okamžite zistiť jazyk textu

12.07.2019 00:25

Služba Google Translate už dokáže po nasmerovaní fotoaparátu smartfónu rozpoznať jazyk textu, aj keď vy sami neviete, aký jazyk čítate. Google Translate vďaka schopnosti počítačového videnia zvládne ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá