Image
27.8.2012 0 Comments

Koniec nekonečným nákupom oblečenia? Le Tote – módny Netflix

Le Tote_238.jpg Le Tote je ďalší zo startupov, ktoré sa snažia zaujať zaujímavou myšlienkou. V tomto prípade ide o vytvorenie modernej internetovej požičovne šiat.

Zo štatistík vyplýva, že priemerný Američan si za rok kúpi 64 kusov oblečenia. Le Tote chce zákazníkom ponúknuť alternatívny spôsob, ako získať prístup k novým šatám - za mesačný poplatok 49 USD umožňuje používateľom požičať si šaty aj s topánkami a vrátiť ich neskôr, keď ich nebudú už potrebovať.

Používatelia neplatia poštovné, ani keď šaty posielajú naspäť. Požičané šaty môžu používať ľubovoľne dlho bez časového obmedzenia. Samozrejme, ak im vyhovuje, služba povoľuje, aby si používatelia v priebehu mesiaca postupne zapožičali aj viacero šiat - v jednej chvíli však môžu mať zapožičaný iba jeden kus.

Jedna z nevýhod služieb je fakt, že Le Tote vám neumožní vybrať si konkrétnu kombináciu. Štylisti vám na základe dotazníka vyberú podľa nich ideálny štýl a následne vás po prijatí zásielky kontaktujú, či ste s výberom spokojní, prípadne, čo treba zmeniť do budúcnosti.

Hoci je služba momentálne dostupná iba v Amerike, otázkou ostáva, či je výhodnejšie mesačne platiť 49 USD za požičovňu šiat alebo si šaty samostatne kupovať.

Zdroj: http://mashable.com/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Q4 Security je premium partnerom Panasonic Business

18.10.2019 19:09

Spoločnosť Q4 Security je už 25 rokov dodávateľom bezpečnostných riešení. Začiatkom tohto roku získala certifikát Premium Partnera spoločnosti Panasonic Business, dodávateľa špičkových bezpečnostných ...

Technológie 1

Čínsky prototyp vrtuľníka pripomína UFO zo starých sci-fi filmov

17.10.2019 00:05

Čínske médiá nazývajú nový „ozbrojený vrtuľník“ Super Great White Shark (super veľký biely žralok), pretože evokuje skôr obrazy zo sci-fi filmov z polovice 20. storočia než technológiu 21. storočia. ...

Technológie

Inteligentné vykurovanie v inteligentnom byte

17.10.2019 00:10

Špeciálny projekt Vykurovanie je vo väčšine domov či bytov energeticky najnáročnejší subsystém a jeho optimalizáciou sa v mnohých prípadoch dajú dosiahnuť značné úspory. Dodávatelia riešení pre intel ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019