Image
7.11.2019 0 Comments

Konica Minolta otvorila európsky showroom priemyselnej tlače v Bratislave

Japonský koncern Konica Minolta otvoril na Slovensku celosvetovo najmodernejší showroom so zameraním na všetky svoje hlavné technológie industriálnej tlače. Na ploche 480 m² tak vznikol jedinečný unikát v podobe komplexnosti zariadení, softvérových riešení, potláčaných substrátov a workflow.

Ambíciou nového showroomu Konica Minolta v Bratislave je prevádzkovať strategické polygrafické centrum so zameraním na tlač demo výtlačkov v najvyššej kvalite pre všetky pobočky Konica Minolta v rámci celej Európy a zároveň organizovať prezentácie daných technológií pre pobočky strednej, južnej a východnej Európy. V prospech nového showroomu zavážili dlhodobo vedúce trhové podiely na Slovensku, ako aj snaha vytvoriť unikátny priestor, kde sa naplno prepájajú sofistikované softvérové riešenia s tradične kvalitnou tlačou.

„Do Bratislavy sme dostali aktuálne najlepšie dostupné technológie na produkčnú tlač a následné zušľachťovanie. Našou snahou bolo vytvoriť priestor pre industriálnu tlač svetovej kvality. Takého zloženie technológií na jednom mieste nie je nikde na svete,“ konštatuje Milan Kasík, výkonný riaditeľ Konica Minolta Slovakia.

20 najnovších technológií
Pre zabezpečenie najvyššej tlačovej kvality sú v showroome zabezpečené ideálne podmienky počas celého roka. Či už ide o stabilnú teplotu, dobré svetelné podmienky alebo optimálnu vlhkosť vzduchu. Na ploche 480 m² ja umiestnených viac ako 20 rôznorodých technológií. Medzi hlavné ťaháky patria novinky AccurioJet KM-1 či MGI JETvarnish 3D Evolution, ktoré reprezentujú najmodernejšie svetové polygrafické trendy tlače a zušľachtenia. Podľa slov predstaviteľov Konica Minolta je ich cieľom vytvoriť z nového priestoru galériu kreatívnej tlače, kde majú možnosť sesterské spoločnosti a ich klienti nielen vidieť zariadenia v praxi, ale aj na vlastné oči zažiť možnosti netradičného zušľachtenia tlačových materiálov.

Slávnostné otvorenie priestoru sa uskutočnilo v dňoch 5. - 8. novembra 2019 za účasti európskeho prezidenta a najvyšších predstaviteľov Konica Minolta v Európe. Otváracích dní sa zúčastnilo viac ako 100 vybraných manažérov, obchodných partnerov a špecialistov. Nové veľkorysé priestory chce Konica Minolta využívať naplno.

„Na pravidelnej báze v ňom budeme usporadúvať najrôznejšie podujatia a ešte viac prehlbovať už terajšie dobré vzťahy s profesionálnymi tlačiarmi a partnermi. Spolu s ostatnými našimi divíziami by sme chceli vytvoriť zo showroomu priestor, kde každý návštevník získa ucelený a komplexný prehľad o našich službách, zariadeniach a riešeniach. Od zlepšovania každodenných procesov vo firme, digitalizácie, profesionálnej tlače až po netradičné a kreatívne zušľachtenie obalov či etikiet výrobkov,“ konštatuje Štefan Peľo, generálny manažér nového showroomu.

Základné parametre

Oficiálny názov: Digital Imaging Square
Adresa: Galvaniho 7E, 821 04 Bratislava
Rozloha: 480 m²
Čo môžete vidieť: AccurioJet KM-1, MGI JETvarnish 3D Evolution, AccurioWide 160, KIP 660, IIJ stand, AccurioPress C3070 a ďalšie.
Pre koho je určený: Na tlač vzorových výtlačkov v najvyššej kvalite pre celú Európu a na prezentácie technológií Konica Minolta pre strednú, východnú a južnú Európu.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Video: Emvoice One má byť najrealistickejší hlasový syntetizátor na svete

14.11.2019 00:10

Syntéza hlasu bola cieľom mnohých vývojárov zásuvných modulov, ale zatiaľ žiadny z nich neuspel. Preto aplikácia Emvoice One, ktorá sa charakterizuje ako „najrealistickejší hlasový syntetizátor na sve ...

Inovácie

Holografické displeje s rozlíšením 8K raz asi nahradia tradičné televízory

14.11.2019 00:05

Startup Looking Glass Factory odhalil svoj prvý produkt s názvom Looking Glass 8K Immersive Display. Je určený pre podnikový segment, ale spoločnosť pripravuje podobné zariadenie aj pre spotreb ...

Inovácie 1

Apple: Tajná prezentácia odhaľuje, ako AR okuliare nakoniec nahradia iPhony

13.11.2019 00:15

Je veľmi pravdepodobné, že v nie veľmi vzdialenej budúcnosti sa iPhone, ktorý dnes stále nosíte so sebou, stane zbytočnou technológiou. Prinajmenšom Apple v to verí, ako naznačuje uniknutá prezentáci ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá