Image
9.4.2017 0 Comments

Knižné novinky

Tigrí tím – Poklad na Bobrej rieke

Pridaj sa k Tigriemu tímu! Na brehu Bobrej rieky zachytí Tigrí tím núdzové volanie: Kevin, ktorý sa vydal hľadať poklad, náhle zmizol. Bea, Luk a Patrik sledujú jeho stopu a musia pritom zvádzať boj nielen s nástrahami rieky, ale aj s dvoma nehanebnými darebákmi.

Autor: Thomas Brezina
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 6,99 EUR

Mensa KIDS – Trénuj svoj mozog 2

Roztočte svoje mozgové závity na najvyššie obrátky a vyskúšajte si, ako vám to myslí! Hlavolamy, rébusy a hádanky zostavila organizácia Mensa s cieľom naučiť deti myslieť kreatívne a hravo a podporiť tak ich prirodzený talent a nadanie. Zábavné úlohy budú určite baviť všetkých zvedavých chlapcov a dievčatá. Pri ich riešení si precvičia nielen slovné a matematické uvažovanie, ale aj logiku a trpezlivosť.

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 5,99 EUR

Psie maľovanky

Kniha poteší všetkých milovníkov maľovaniek, ktorí majú slabosť pre psov. Preto si pripravte farbičky či fixky a pustite sa do vyfarbovania domácich maznáčikov tak, ako ich vidíte vy. A môžete si byť istí, že práve ten váš pes bude jedinečný a unikátny.

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 5,49 EUR

Umenie riskovať: Ako nájsť odvahu na život

Kniha Umenie riskovať by sa možno mohla rovnako dobre volať Umenie žiť. Je to praktická príručka, ktorá nás učí, ako prekonať najväčšiu prekážku ležiacu na ceste k splneniu našich snov: náš vlastný strach. Bez rizika sa totiž žiť nedá, ale je veľký rozdiel, či riskujeme bezhlavo a nezmyselne, alebo sa na riziká dobre pripravíme. A o tom, že to ide, nás autorka spoľahlivo presvedčí.

Autor: Kayt Sukel
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 16,49 EUR

Nočný lov

Detektív šéfinšpektor Erika Fosterová a jej tím čelia ďalšej nebezpečnej výzve. Thriller, ktorý vám nedá spať! Ďalšia kniha od autora Dievčatá v ľade.

Autor: Robert Bryndza
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 16,76 EUR

Antistresové maľovanky pre dospelých

Maľovaný rok. Aj tak by sa mohlo volať špeciálne vydanie antistresových maľovaniek pre dospelých. Dvadsať veľkoformátových obrázkov s jarnou, letnou, jesennou a zimnou tematikou vám prinesie hodiny relaxácie s pastelkami a vďaka kvalite papiera z nich môžu byť aj obrazy, ktorými si vyzdobíte byt či kanceláriu.

Autor: Lenka Tréglová, Jolana Daňková
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 12,56 EUR

Maľovanky Pixel Art Zvieratá

Spočiatku tá stránka nedáva zmysel - malé geometrické tvary, šesťuholníky, trojuholníky, štvoruholníky, každý označený číslom, na okrajoch stránky farebná paleta. Ale ak raz skúsite vyfarbovať podľa čísel, už vás to nepustí. Odmenou je krásny farebný a prepracovaný obrázok zvieraťa.

Autor: John Woodcock
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 10,46 EUR

Spojovačky dot to dot: Zvieratá

Spomínate si, ako veľmi nás bavili spojovačky, keď sme boli ešte deti? Verte, že sa to nemení, aj keď sú spojovačky oveľa väčšie, farebné a zložitejšie. Skôr naopak - chytí vás to, zabudnete na všetko okolo a strávite príjemné chvíle oddychu.

Autor: Gareth Moore
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 10,46 EUR

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

ITPro

Smart parking: Jednoduchá technológia, z ktorej profitujú všetci

12.07.2018 10:12

Siete pre internet vecí v súčasnosti ponúkajú množstvo riešení na uľahčenie každodenného života. Jeden z najväčších problémov obyvateľov miest je bezpochyby parkovanie. Predstavte si situáciu, keď vie ...

ITPro

Viete, kde máte dáta relevantné pre GDPR?

12.07.2018 10:08

Európske nariadenie GDPR (skr. General Data Protection Regulation) je v platnosti už niekoľko týždňov, no pre mnoho firiem je stále ešte veľkou neznámou a stále k nemu hľadajú cestu. A ani statusom „G ...

ITPro

Praktická kryptológia (16. časť) XTS FDE

12.07.2018 10:00

V tejto časti seriálu vám ukážeme postup manuálnej aktivácie šifrovania diskových oblastí, resp. celých pevných diskov (Full Disk Encryption). Ako zvyčajne nebudeme zachádzať do detailov, ktoré by ďal ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button