Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Keď váha nestačí. 3D skener zmapuje telo a ukáže kde priberate a kde rastú svaly

0

Keď sa idete vážiť, všetko čo na váhe vidíte je len jedno číslo, ktoré však popisuje iba váhu vášho tela, ale zďaleka nezobrazuje percento svalov, ktoré sú ťažšie ako tuk. Preto sú mnohí ľudia pri zmene životného štýlu kvôli váhe deprimovaní a demotivovaní.

ShapeScale je váha alebo 3D skener, ktorý vytvorí mapu tela a vo virtuálnej podobe ju prenesie do vášho smartfónu. Na mape zobrazuje nielen váhu, percento svalov, ale aj miesta alebo oblasti vášho tela, v ktorých ste pribrali alebo schudli najviac. Všetky zmeny tak môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu. Uvidíte ako vaše telo vyzeralo, keď ste začali cvičiť a ako sa postupne jeho tvar mení. Váha používa mechanické rameno, aby nasnímalo v 3D a takto priebežne sníma vaše do mapy. Keďže ide o váhu s robotickým ramenom, je zrejmé, že váha v kúpeľni zaberie podstatne viac miesta, ako terajšie váhy.

Vysúvacie rameno sa niekoľko krát otočí okolo podložky, na ktorej stojíte a takto oskenuje celé telo. Pomocou elektród na podložke váha získa základné údaje ako je váha, percento tuku a BMI.

ShapeScale už začína prijímať predobjednávky za 499 USD, zaplatíte 99 USD dopredu a ostatných 400 USD po dodaní váhy.

Zdroj: Techcrunch , Shapescale

Redakcia

Všetky autorove články
3D ShapeScale skener

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať