Image
26.9.2018 0 Comments

Jesenné podujatia Night of Chances

Predstavte si, že jeden celý večer môžete stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, svetoznámych značiek a nových zážitkov. Podujatie Night of Chances (NOC) už osem rokov prináša pre študentov pracovné skúsenosti, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva na profesionálnej úrovni. V tomto semestri sa môžu na NOC tešiť študenti z Bratislavy, Brna a Košíc. Nebude to iba o práci! V metropole východu budú môcť spoznať jedného z najobľúbenejších slovenských moderátorov Sajfu z inej perspektívy. Gardé mu budú robiť jeho rovnako, ak nie viac úspešní bratia. Majú recept na úspech? Prvé podujatie jesene, Night of Chances Business v Bratislave odštartuje 10. októbra vážnejšou témou korupcie, ktorá bude venovaná pamiatke zosnulého novinára Jána Kuciaka a diskutovať bude Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov).

Prvé podujatie jesene, Night of Chances Business v Bratislave odštartuje vážnejšou témou korupcie, ktorá bude venovaná pamiatke zosnulého novinára Jána Kuciaka. Diskutovať bude Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov).

Rodinka úspešných – aj tak by sme mohli nazvať bratov Cifrovcov. Najznámejší Matej Cifra a.k.a. Sajfa ako úspešný bloger sa už minulý rok so svojím bratom Jánom Cifrom (riaditeľ spoločnosti Websupport) predstavil na jesennej NOC-i. Už vtedy spomínali: “Škoda, že tu nie je aj náš tretí brat.” a organizátori sa tejto myšlienky chytili s radosťou. V novembri sa k nim v Košiciach pripojí aj ich ďalší, tiež úspešný brat Tomáš, Investment director CEE v spoločnosti Mitiska REIM žijúci v Belgicku. Každý z nich dosiahol úspech v inej oblasti, práve preto si ich usporiadatelia NOC-i vybrali pre Košice. NOC v Košiciach sa bude niesť v duchu univerzálneho úspechu. Každý si bude môcť nájsť to svoje. Cifrovci budú čerešničkou večera.

Mato Sajfa Cifra a Ján Cifra v spoločnej diskusii

Známe a úspešné osobnosti nie sú na týchto akciách žiadnou výnimkou, ale pravidlom. Už v minulosti poctili svojou prítomnosťou na NOC-i aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, podnikateľ roka 2017 Michal Weis, zakladateľ Esetu Miroslav Trnka či zakladateľ spoločnosti Sygic Michal Štencl. Študenti najviac oceňujú ľudský prístup a otvorenosť týchto vrcholových manažérov a príležitosť porozprávať sa s nimi tvárou v tvár.

Študenti budú diskutovať na tému následkov korupcie
Magické 8 podujatie Night of Chances Business v Bratislave naopak prinesie náročnejšiu tému. Desaťtisíce ľudí zasiahli udalosti, ktoré ich uplynulé mesiace vyhnali na námestia. Aké následky môže mať korupcia? Hlavnými diskutérmi 10. októbra budú Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov Za slušné Slovensko). Príďte sa zamyslieť nad tým, čo môže každý z nás urobiť, aby sme žili v slušnej krajine.

diskusia s riaditeľmi firiem adidas, ATT, Tatra banka, Telekom

NOC-ovať sa oplatí!
Okrem speeddatingu, 10-minútového rozhovoru s vrcholovým manažérom známej značky, na návštevníkov podujatí čakajú témy ako napríklad blokchain, robotizácia, budúcnosť práce či etický hacking. Vítaní sú aj žiaci stredných škôl. Aj pre nich je v Bratislave pripravená trojhodinová šnúra programu a workshopov, ktoré im môžu priblížiť, ktorým smerom je dobré sa uberať alebo získať prehľad ohľadom príprav na vysokú školu.

„Okrem zaujímavých prednášajúcich a diskutérov na NOC-i môžeš zažiť omnoho viac. Navštív workshopy, ktoré ťa posunú ďalej v zručnostiach, ktoré ovládaš alebo sa chceš naučiť, rozšír si svoj network alebo získaj prax v skvelých spoločnostiach z tvojho odboru. Všetky príležitosti máš počas jedného večera ako na podnose, stačí len prísť!“ prihovára sa k potenciálnym návštevníkom marketingová manažérka Patrícia Žitňáková.

Podujatie Night of chances naberá na popularite. Z obyčajného malého podujatia vznikli celovečerné kariérno-vzdelávacie akcie s afterparty, o ktoré majú záujem stovky študentov vysokých a stredných škôl. Podujatie vyrástlo vďaka svojim úspechom z Bratislavy aj do ďalších miest - Košíc, Brna, Prahy, Londýna a po novom aj Edinburgu. Na NOC-i majú záujem sa prezentovať aj najväčšie zahraničné a slovenské spoločnosti ako Accenture, adidas, AT&T, ESET, Kaufland, Tatra banka, Telekom, Škoda Auto, Swiss Re a ďalšie.

stánková zóna na Night of Chances

Night of Chances podujatie je výnimočné tým, že ide o jedno z mála platených študentských podujatí. Prečo? Organizátori veria, že podujatia tohto charakteru, obsahu a kvality, majú za úlohu evokovať istú exkluzivitu a rešpekt voči jeho pridanej hodnote a zvyšuje sa tým  záväzok účastníkov prísť na podujatie a vyťažiť z neho maximum.

Lístky na podujatia sa postupne zvyšujú, preto netreba s registráciou váhať. Záujemcovia môžu využiť 30 % zľavu na lístky na dole uvedené podujatia. Stačí pri registrácii cez Eventbrite použiť kód “thnxNOC“.

PROGRAM podujatí na zimný semester 2018:

10.10. - NOC Business Bratislava (web: http://bit.ly/2xvQRH2)
24.10. - NOC Technology v Brne (web:
http://bit.ly/2xHbXT9)
7.11. - NOC v Košiciach (web:
http://bit.ly/2DoEd27)

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Telekom pridal do svojej aplikácie podporu Apple Pay i ďalšie novinky

19.08.2019 20:04

Telekom naplno pracuje na vylepšeniach svojej mobilnej aplikácie a okrem Letných balíkov dát pridal v uplynulých týždňoch aj ďalšie pozitívne vylepšenia. Nižšie uvedené funkcie nájdete na dvoch najnov ...

Tlačové správy

ASUS rozšíril na Slovensku rodinu ultratenkých herných notebookov ROG Zephyrus

19.08.2019 19:33

ASUS Republic of Gamers rozšíril na Slovensku rodinu ultratenkých herných notebookov ROG Zephyrus. Nový model Zephyrus G (GA502) je prvý notebook tohto radu, ktorý prináša ultratenké herné notebooky š ...

Tlačové správy

CZ: Spoločnosť Acer predstavuje nový funkciami nabitý monitor Predator pre profesionálnych hráčov

19.08.2019 19:23

Společnost Acer představila pro profesionální hráče, kteří hledají nekompromisně plynulé herní zážitky, monitor Predator XN253QX s rozlišením Full HD (1 920 × 1 080 px), obnovovací frekvencí až 240Hz ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá