Inteligentný zostatok ti postráži výdavky a ty môžeš súťažiť o štýlové BMW na 2 týždne!

0

Od januára súťažíme o BMW a k tomu si dávame rôzne výzvy v sporení. Písali sme o tom, ako si splniť svoje finančné predsavzatia a ako môže šikovná apka šetriť za nás. Možno si ešte spomínaš na Syslenie z posledného príspevku. Tak tentoraz sa budeme venovať ďalšej užitočnej a špeciálnej funkcii v mobilnej apke, ktorá ustráži aj najväčšieho míňača. Sem kávička, tam pivečká, ešte k tomu nejaký nákup na e-shope a na účte toho veľa nezostane. Ešte dobre, že existuje aj fíčurka, s ktorou vždy vieš, koľko máš na účte a koľko môžeš reálne minúť do ďalšej výplaty. A tak ti vizuálne nedovolí bezbreho míňať.

Inteligentný zostatok
Vieš, aký je rozdiel medzi disponibilným, aktuálnym alebo účtovným zostatkom? Že nie? Vitaj v klube :). Ak od teba tvoja banka vyžaduje, aby si to vedel, tak je to prinajmenšom na zamyslenie sa. V 365 môžeš pokojne zabudnúť na komplikované bankové pojmy. Pretože apka ti povie presne, koľko môžeš minúť, kým ti pípne na účte ďalšia výplata. Zohľadní  všetky tvoje plánované platby – trvalé príkazy alebo sporenie a tiež inkasá, ktoré predikuje na základe predošlých platieb...

Ako to funguje? Do aplikácie zadáš deň, kedy ti chodí výplata na účet, plus svoje každomesačné výdavky. Na základe tejto informácie ti apka vypočíta, koľko „evry“ môžeš do výplaty minúť v rámci mesiaca.

            

Pýtaš sa, čo sa stane v prípade, že peniaze budeš chcieť použiť na niečo iné?  Samozrejme, že zo svojho účtu môžeš peniaze použiť na hocičo, aj keď boli pôvodne určené na iný účel. Apka ťa však obratom upozorní, aké výdavky ťa v daný mesiac ešte čakajú a koľko peňazí ti bude na ne chýbať. A tak vieš, že budeš ešte potrebovať finančnú injekciu alebo si prevedieš úspory zo sporenia.  Pokiaľ sa však budeš riadiť inteligentným zostatkom,  už sa ti nikdy nestane, že ti neodíde platba napríklad na lízing za auto, nájom či za operátora. Takto budeš vždy vedieť na čom si, čo si môžeš dovoliť a pomôže ti lepšie hospodáriť s tvojimi financiami. 

Súťaž s 365.bank o štýlové BMW na dva týždne

Mať svoje výdavky lepšie pod kontrolou je rovnako príjemné, ako sa voziť dva týždne na nablýskanom „bavoráku“. Aby sme ťa motivovali (nielen k jazde), ale aj k lepšiemu narábaniu s financiami, prinášame ti spolu s 365.bank súťaž o štýlové BMW na dva týždne. Nižšie sa dozvieš, ako sa môžeš zapojiť.

Podmienky súťaže:

- stiahni si apku 365.bank 
-
 nastav si aspoň jednu trvalú platbu a začni mať výdavky po kontrolou vďaka inteligentnému zostatku
- do komentu na našej Facebookovej stránke napíš, aký trvalák si si zadal 

Súťaž pre veľký úspech predlžujeme až do 18. februára 2019, žrebovať sa bude z troch súťažných kôl.

Zobrazit Galériu

365.bank

Všetky autorove články
365.bank BMW sporenie zostatok aplikácia

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať