Image
14.11.2019 0 Comments

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďaka čomu môžu byť rodičia neustále v kontakte so svojim potomkom za pomoci funkcií videohovorov, obojsmerného volanie a posielanie hlasových alebo obrazových správ. Hodinky možno prepojiť s akýmkoľvek smartfónom s operačným systémom Android alebo iOS. Rodičia môžu v aplikácii dieťaťu vymedziť na mape bezpečnú zónu, a ak ju dieťa opustí, aplikácia je na to okamžite upozorní. Hodinky sú navyše vybavené funkciou SOS, ktoré môže dieťa použiť zakaždým, keď sa cíti ohrozené. Potomok môže komunikovať na diaľku s rodičom pomocou videohovorov alebo mu poslať hlasovú správu. Dieťa tak má na jednu stranu maximálnu mieru voľnosti, vďaka ktorej je vedené k väčšej samostatnosti, na druhú stranu majú ale rodičia neustály prehľad o jeho polohe. 

Hodinky sú vybavené 1,3palcovým displejom s nastaviteľným ciferníkom. Prostredníctvom vstavanej kamery a 4G pripojenie možno vykonávať plynulé obojsmerné videohovory. Sú vyrobené z odolných materiálov. Ponúkajú stupeň krytia IP65, ktorý zaručuje prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode. Gumený remienok dá odopnúť a v prípade potreby vymeniť.

Krokomer vedie dieťa k aktívnemu životnému štýlu. Môže sledovať kroky, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Deti môžu súťažiť s kamarátmi a priebežne si stanovovať nové ciele. Rodičia zase môžu oceniť pohybové aktivity svojich detí  a povzbudiť ich k dosiahnutiu ďalších cieľov.

Chytré hodinky MOVETIME Family Watch sú vybavené funkciami, ktoré pomáhajú vašim deťom po celý deň. Nájdu v nich aj budík alebo školský rozvrh. Deti preto budú v triede vždy včas a nič ich nebude rušiť. K správnemu fungovaniu stačí len vložiť do hodiniek nano SIM kartu s aktívnym dátovým aj hlasovým tarifou a deaktivovaným PIN kódom a prepojiť ich so smartphonom pomocou mobilnej aplikácie TCLMOVE dostupné na Google Play, resp. iStore.

V bežnej prevádzke vydrží hodinky na jedno nabitie až dva dni prevádzky, ich opätovné nabitie pomocou microUSB kábla je otázkou 120 minút. Hodinky aj aplikácie komunikujú po slovensky aj slovenský a podporujú mobilné 2G, 3G aj 4G siete. K dispozícii bude aj verzia v konzervatívnejších farbách pre seniorov. Novinka sa predáva v modrej a ružovej farebnej variante za 119 €.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nová zrkadlovka D780 od Nikonu, profesionálne objektívy a kompakt Coolpix P950

08.01.2020 23:52

Zrkadlovku D780 so snímačom full frame Nikon prvý krát predstavil na veľtrhu CES a slovenskí fotografi a novinári sa s ňou mohli o deň neskôr zoznámiť aj v Bratislave. Novinka pre pokročilých amatérov ...

Produkty

Tretia generácia fotoaparátu Canon EOS-1D X Mark III pre profesionálnu športovú a prírodnú fotografiu

08.01.2020 00:10

Nový fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je vzhľadom na kadenciu záberov a rýchlosť zaostrovania a sledovania objektov určený predovšetkým pre profesionálnych fotografov fotiacich  šport a prírodu. Vid ...

Produkty

CES 2020: Predpremiéra smartfónov rady TCL 10 vrátane modelu s podporou 5G

07.01.2020 00:10

Spoločnosť TCL Communication predstavila na veľtrhu CES v predpremiére svoju novú produktovú rodinu smartfónov TCL 10, vrátane prvého telefónu tejto značky s podporou rýchlych 5G sietí, ktorý bude uve ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá