Inovovaný reproduktor Google budete môcť zavesiť na stenu

0

Google by mal čoskoro vydať aktualizovanú verziu svojho inteligentného domáceho reproduktora Home Mini. Podľa údajov Federálnej komunikačnej komisie (Federal Communications Commission - FCC) by mohla priniesť niekoľko zlepšení. Ako uvádza web 9to5Google, nasledujúca iterácia bude premenovaná na Google Nest Mini a bude obsahovať nástenný držiak, čo je jednoduchý otvor na pripevnenie zariadenia na skrutku alebo klinček. Bude sa teda dať ľahko zavesiť na stenu.

A čo je najdôležitejšie, Nest Mini bude mať zrejme konektor zvukového výstupu. Potom by nový reproduktor podobne ako Amazon Echo Dot umožňoval pripojenie pomocou 3,5 mm kábla k zdroju zvuku, ako je notebook, telefón a pod. Táto funkcia v súčasnom reproduktore Mini Home Google chýba a istotne by to bol vítaný doplnok.

Istú pochybnosť o tom, či obrázok FCC ukazuje naozaj zvukový port, vyvoláva skutočnosť, že sa nachádza na tom mieste, kde je na aktuálnom Home Mini vypínač mikrofónu. Je dosť nepravdepodobné, že by sa Google úplne zbavil tohto prepínača, najmä preto, že je veľmi užitočný. Skvelé riešenie by bolo mať aj zvukový port, aj vypínač mikrofónu. No keby si ľudia mali z týchto dvoch možností vybrať, väčšina by zrejme uprednostnila funkciu, ktorá rešpektuje ich súkromie.

Očakáva sa, že Google predstaví Nest Mini a ďalšie nové produkty na podujatí v polovici októbra.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
reproduktor Google audio zvuk hudba

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať