SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Inovovaná služba Orange TV je k dispozícii aj cez satelit

0

Orange významne inovoval ponuku televíznych programov a okrem optiky a internetu pribudla možnosť príjmu vez satelit, takže služba je dostupná pre 99% domácností na Slovensku. Na začiatku tlačovej konferencie odzneli informácie, že na Slovensku v súčasnosti 90 % zákazníkov za sledovanie televíznych programov platí a polovica z nich platí 13 eur a viac. 

Službu predstavil generálny riaditeľ Orange Slovensko Pavol Lančarič

Inovácia okrem možnosti príjmu cez satelit spočíva v pridaní množstva prémiového obsahu pre fanúšikov športu, filmu aj detského diváka a taktiež v lákavej marketingovej ponuke v kombinácii s ďalšími službami od Orangeu. Pre zákazníkov Orange TV sú v ponuke dva nové prémiové športové balíky Orange Šport a Super Šport. Orange Sport je dostupný aj pre nezákazníkov Orangeu. Dá sa predplatiť na mesiac aj na jeden deň cez SMS.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre satelitný príjem si musia svoje antény nasmerovať na družicu 16° East. Môžu využiť existujúce zariadenia, alebo si od Orange objednať komplexný balíček v cene 73 eur, vrátane inštalácie. Orange taktiež ponúka CAM modul. Na príjem cez optiku a internetový príjem je v ponuke set-top box Arris VIP 4302 s atraktívnym a kompaktným dizajnom a pripravuje sa modul, ktorý zasuniete do HDMI portu televízora.

Možnosti zriadenia príjmu cez satelit a internet

Čo sa týka inovácie programovej ponuky, začala vysielať aj nová TV stanica Orange Sport, ktorá ponúka bohatý športový obsah. Exkluzívne prinesie napríklad zápasy futbalovej Ligy majstrov UEFA, divákom sprostredkuje aj slovenskú futbalovú Fortuna ligu, chýbať nebude ani domáci či český hokej, zápasy MMA a ďalší obsah. Zákazníci si budú môcť vybrať z dvoch nových prémiových balíkov. Dokúpiť si budú môcť balík Orange Šport alebo balík Super Šport. Prvý z nich za  3 € mesačne obsahuje stanicu Orange Sport, vrátane troch paralelných staníc Orange Sport 2 – Orange Sport 4, ktoré budú vysielať v čase, keď sa hrajú paralelné zápasy Ligy majstrov, a to v HD rozlíšení. Balík Super Šport za 4 € mesačne ponúka 15 TV staníc zameraných na šport: Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, Fishing & Hunting, Golf Channel, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Orange Sport HD, Orange Sport 2 HD, Orange Sport 3 HD, Orange Sport 4 HD, Sport1 HD, Sport2 HD

Prístup k stanici Orange Sport sa teraz dá zakúpiť aj na jeden deň či mesiac. Je tak dostupný pre každého, pre zákazníkov Orangeu i konkurencie bez zmeny operátora. Balíky Orange TV Šport na deň alebo Orange TV Šport na mesiac umožnia prístup k obsahu stanice Orange Sport HD na 24 hodín, resp. 31 dní. Športový fanúšik si môže predplatiť prístup k športovému obsahu jednoducho zaslaním SMS správy na číslo 8866. Pre jednodňový prístup je potrebné zaslať SMS v tvare SPORT DEN alebo SMS v tvare SPORT MESIAC pre mesačný prístup.

Prémiový filmový a detský obsah pozostáva z viac než 1000 hodín filmových aj seriálových titulov z celého sveta a 13 detských staníc. Obľúbený kanál Minimax je už priamo v základnom balíku služby vo variante Optimal a vyššie. Pre detských divákov je tiež pripravený celý archív stanice HBO Kids, ktorý nájdu vo filmovej knižnici HBO.

Každý zákazník, ktorý si teraz objedná službu Orange TV (cez satelit, optiku alebo internet) s viazanosťou na 24 mesiacov, si môže vybrať balík HBO (stanice HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD) a/alebo balík Orange Šport na prvé 3 mesiace ako darček. Je len na ňom, či sa rozhodne pre jeden alebo oba balíky súčasne. Vždy ich môže využívať prvé tri mesiace bez poplatku.

Pri príležitosti spustenia novej stanice Orange Sport získavajú túto stanicu automaticky aj všetci existujúci zákazníci TV na optike od Orangeu. Kvalitný šport tak môžu bez poplatkov sledovať od 15. 8. do 14. 11. 2018. Filmová knižnica HBO OD je automaticky bezplatne prístupná pre každého zákazníka so službou Orange TV, ktorý má akýkoľvek HBO balík. Stopercentná zľava platí počas celej doby, kým má zákazník aktivovaný balík HBO.

K pevnému 4G internetu s 24-mesačnou viazanosťou teraz môže mať zákazník Orange TV aj zdarma. Ak má hlasový paušál, za ktorý platí mesačne aspoň 30 € (nevzťahuje sa na služby tretích strán), získava automaticky 6-eurovú zľavu na satelitnú televíziu. Balík Home Basic TV tak môže mať úplne bezplatne. Za balík Home Optimal TV zaplatí so zľavou mesačne len 4 € a Home Premium TV môže získať za 9 € mesačne.

Navyše, ak zákazník využíva alebo začne využívať služby predplatenej karty Prima, každý mesiac môže od Orangeu získať bonus 6 € v podobe kreditu.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Orange TV smartfon siet internet Digital dáta zabava domacnost

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať