S_042020 S_042020 S_042020

Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

5

Väčšina domácich majstrov vlastní veľké množstvo najrozličnejších nástrojov, na ktoré minie veľa peňazí. Navyše udržať v nich poriadok si vyžaduje veľké úsilie. Čo keby ste väčšinu z nich mohli nahradiť jediným malým adaptérom, ktorý sa teraz na Amazone predáva za 10,99 dolára?

Volá sa Moongo Tool Universal Socket (7-19 mm) Multi-Function Ratchet Adapter. Univerzálny nástrčný kľúč sa dá nastaviť tak, aby fungoval s väčšinou metrických, krídlových, štvorcových, šesťhranných matíc a skrutiek s okom pri prácach v stavebníctve, tesárstve, opravách automobilov a pod. Nastaviteľný je od 7 mm až do 19 mm, je vyrobený z odolného materiálu – chrómovo-vanádovej ocele s tvrdosťou 56HRC.

Nástroj používa 54 supersilných oceľových tyčí, ktoré sú ovládané individuálne pružinou, čo umožňuje, aby sa zariadenie automaticky prispôsobilo akémukoľvek tvaru. Umožní teda pracovať s rôznymi typmi spojovacích prvkov bez toho, aby ste museli meniť nástroj.

Zdroj: bgr.com.

Redakcia

Všetky autorove články
domacnost inovácie

5 komentárov

skvela vec do šuplíka .. reakcia na: Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

11.9.2019 09:09
... ste to nepochopili je to super vec darovať nejakú ďalšiu somarinu , otcovi alebo dedkovi na vianoce , pekne zabalené .
Aj obdarovaný ma dobrý pocit že si na neho niekto spomenul aj ten čo daroval ma skvelý pocit že niekomu niečo dal a to len za 10$ .
O praktickosti reč nieje .

reklama tvariaca sa ako redakcny clanok reakcia na: Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

11.9.2019 08:09
jasne ze to nenahradi 1/2 naradia (skrutkovace, kladiva, klieste a dalsie naradie) nahradi to akurat (niektore) kluce aj to len v domacnosti na nenarocne cinnosti. Viete si predstavit automechanika s jednym takym klucom ako opravuje motor na aute?
Tento kluc je zaujimavy tam kde mate nepravidelny tvar utahovanej matice, napriklad kridlove matice, alebo tam kde vam chyba nejaka velkost kluca a nemate ju k dispozicii. Bezne napriklad velkost kluca c16 sa doteraz velmi nepouzivala, teraz je to beznejsie a mnohe sady klucov c16 nemali zahrnute.

Starinka, nie novinka reakcia na: Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

11.9.2019 08:09
O tomto nástroji viem už pár rokov a mám ho aj doma. Fajn nápad ale špecializované náradie určite nenahradí, nedá sa naň 100% spoľahnúť. Môže slúžiť ako uľahčovátko, prvá vec ktorú skúsite aby ste nemuseli hľadať ten správny rozmer, ak nezaberie tak budete musieť hľadať správny rozmer špecializovaného náradia.
Ja osobne keď som ho chcel skutočne využiť tak sa nechytil a musel som vytiahnuť náradie, neskôr som chcel ukázať aká je to nepoužiteľná somarina a vtedy spoľahlivo zabral na každej veci ktorú som skúsil ukázať :)

spokojnost reakcia na: Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

11.9.2019 07:09
Naradie som dostal pred viac rokmi, nestoji za nic. 3 dotiahnute skrutky, ocelove tykcky sa zohli a bolo po naradi.

blbost, zase nemate o com pisat reakcia na: Inovatívna „vecička“ za 10 dolárov by mohla nahradiť polovicu náradia domácich majstrov

11.9.2019 07:09
Ak ste niekedy utahovali skrutky, tak by ste mali vediet, ze je nutne vyvinut znacnu silu. S tymto smejdom budete mat stred momentu ulozene vyssie, takze mensie priemery sa budu vyklat a aj pri vacsich to bude o nicom.
Okrem toho si myslite ze domaci majstri len zatahuju skrutky? Ked to ma nahradit polovicu naradia?
Skor si myslim ze nejaky mlady redaktor nieco objavil na aliexprese, a povedal si ze aspon nejako prispeje clankom. Upadate, upadate, a nezabudnite to vymazat.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať