Ihličková tlačiareň Epson navrhnutá špeciálne pre náročnú letiskovú prevádzku

0

Spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca zobrazovacích a tlačových zariadení, predstavuje nový prírastok do špecializovanej rodiny ihličkových tlačiarní, model FX-890A. Táto tlačiareň bola vyvinutá špeciálne s ohľadom na konkrétne potreby leteckých spoločností a letiskovej obsluhy.

Tlačiareň FX-890A nadväzuje na osvedčenú 9-ihličkovú technológiu spoločnosti Epson. Je skonštruovaná s dôrazom na spoľahlivosť, takže je ideálna pri spracovaní mimoriadne dôležitých dokumentov, ako sú napríklad zoznamy cestujúcich.

Vzhľadom k požiadavkám letiskového prostredia má robustný dizajn doplnený krytom zaisťujúcim ochranu proti otrasom a podávačom samostatných listov papiera. Je tiež vybavená zosilnenou odtrhávacou lištou z akrylátu pre náročnú prevádzku, ktorá nie je pevnou súčasťou krytu, čo zaručuje vysokú odolnosť a jednoduchú výmenu.

Model FX-890A patrí medzi najrýchlejšie tlačiarne vo svojej triede. Dokáže tlačiť rýchlosťou až 680 znakov za sekundu pri rozlíšení 12 znakov na palec v režime vysokorýchlostného konceptu. Tlač sedemdielnych formulárov nie je pre túto tlačiareň žiadnou náročnou úlohou, takže si so zoznamami cestujúcich a ďalšími dôležitými dokumentmi poradí veľmi rýchlo a efektívne.

Vďaka 40-ročným skúsenostiam spoločnosti Epson s vývojom ihličkových tlačiarní vyžaduje model FX-890A minimálnu údržbu a stredná doba medzi poruchami dosahuje až 20 000 prevádzkových hodín, zatiaľ čo výťažnosť tlačovej pásky dosahujúcej až 7,5 milióna znakov znižuje frekvenciu výmen.

Spoločnosť Epson navrhuje produkty s ohľadom na potreby koncových užívateľov," dodáva Heidi Wagner, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe. "Okrem odolných dielov vyvinutých špeciálne pre náročnú letiskovú prevádzku je tlačiareň FX-890A tiež štandardne vybavená uzamykateľným predným krytom. Tým zvyšujeme bezpečnosť na letiskách - verejnosť nemôže vnútri tlačiarne ukryť žiadne predmety, takže nie sú potrebné špeciálne bezpečnostné kontroly, čím sa predchádza zbytočným škodám. "

Tlačiareň FX-890A je vybavená paralelným a USB rozhraním a ovládačmi pre jednoduchú inštaláciu a bezproblémovú integráciu do aplikácií bežiacich pod systémami Windows.

Model FX-890A je už v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu vr. dph od 902 €.


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať