ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

IT Arena – najväčšia IT udalosť vo východnej Európe

0

2000+ účastníkov a 40 vynikajúcich prednášajúcich
29. SEPTEMBER 2017 – 1. OKTÓBER 2017
ARENA LVIV STADIUM, UKRAJINA

Ukrajina bude v septembri hosťujúcou krajinou pre podujatie s názvom IT Arena. Ide o najväčšiu IT udalosť na Ukrajine, no takisto vo východnej Európe. Je to trojdňové podujatie, kde sa verejnosti predstavia najprogresívnejšie nápady a stratégie smerujúce k zlepšeniu podnikania.

IT Arena nedávno zverejnila mená prvých rečníkov, ktorí sa predstavia na tomto ročníku podujatia. Patria sem zástupcovia firiem ako Jugnoo, 500 Startups, Indiegogo, Amazon Web Services, TechCrunch, Bayer a ďalší, ktorí sa predstavia v troch oblastiach: obchod, produkt a technológie. Dovedna sa na pódiu vystrieda okolo 40 rečníkov. Medzi predchádzajúcich rečníkov IT Areny patria napríklad zástupcovia spoločností Twitter, Uber, Facebook, Philips, Samsung, IBM, Google, Microsoft atď.

Okrem konferencie bude IT Arena aj hostiteľom startupovej súťaže, kde bude viac ako 100 začínajúcich firiem z celej Európy prezentovať svoje najlepšie nápady a produkty. Najlepší z nich predstaví svoj startup v prvý deň konferencie. Následne vyberie porota ďalších 10 firiem, ktoré sa nasledujúci deň predstavia na hlavnej scéne IT Areny. Registrovať sa dá do 20. septembra, a to prostredníctvom webovej stránky: https://itarena.ua/call-for-startups/.

Súčasťou tejto konferencie bude aj udalosť s názvom Tech Expo, teda veľká expozícia ukrajinských technológií. Účastníci predstavia svoje nápady, aplikácie, drony, zariadenia, inteligentné technológie a roboty, ktoré boli navrhnuté alebo vyrobené na Ukrajine. Všetky startupy a IT spoločnosti, ktoré pracujú v oblasti 3D tlače, robotiky, dronov, rozšírenej a virtuálnej reality, IT riešení, inteligentných domov a miest, sú pozvaní, aby sa zúčastnili na Tech Expo: https://itarena.ua/tech-expo/

Môžete sa tešiť na viac ako 30 stretnutí, ktoré sa uskutočnia v 10 reštauráciách a pracovných priestoroch v okolí námestia Rynok – centra mesta Ľvov. Stretnutia sú verejne dostupné pre účastníkov IT Areny, no treba sa vopred zaregistrovať. Stretnutia sa budú konať v nedeľu 1. októbra od 11.00 do 19.00 hod.

Ak vás nepresvedčia tieto tri dni plné talentovaných prednášajúcich, inovácií a nápadov, možno vás presvedčí „afterparty“. Druhý deň IT Areny ukončí Futureland Festival 2017 – veľký festival technológií a elektronickej hudby, kde v minulom roku vystúpil napríklad aj svetovo uznávaný DJ Netsky. Tohtoročný line-up bude čoskoro predstavený verejnosti. IT Arena je skvelá príležitosť na rozšírenie kontaktov či získanie nových zážitkov, plných zábavy.

Zaregistrujte sa čo najskôr!

Lístky =>

http://itarena.ua

IT Arena

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať