SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B Advertisement

IFA 2020: HONOR predstavil notebook s najnovším procesorom a prvé outdoorové inteligentné hodinky

0

HONOR na medzinárodnom veľtrhu modernej techniky IFA Technology Conference 2020 v Berlíne predstavila novinky ktorými chce dopriať nielen mladej generácii ešte viac možností, ako si užiť fitness, kreativitu alebo každodenný obyčajný život. 

HONOR Watch GS Pro 

Robustné inteligentné športové hodinky, ktoré vás budú nútiť objavovať vlastné limity nielen pri lezení na horách, pri behu a ďalších outdoorových športoch. Majú 25-dňovú výdrž batérie. To je momentálne najviac zo všetkých športových hodiniek na trhu. Spĺňajú 14 testov MIL-STD-810G a sú spracované tak, aby odolávali rôznym prírodným vplyvom. Hodinky umožňujú určovanie polohy, sú vybavené funkciou spätnej trasy a upozornením na odchýlku trasy. Navyše podporujú viac ako 100 režimov cvičení a monitoring ich údajov, vrátane horolezectva, turistiky, lyžovania, bezplatného tréningu a behu vo vnútorných i vonkajších podmienkach. Prichádzajú aj s intuitívnymi zdravotnými funkciami, ktoré sledujú pohodu používateľov. Inteligentné outdoorové hodinky budú v predaji od 7. septembra 2020 vo Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku a Taliansku za 249,90 €.

HONOR Watch ES

Fitness hodinky HONOR Watch ES so štýlovým 1,64-palcovým displejom AMOLED majú 95 cvičebných režimov a 12 animovaných cvičebných kurzov s rôznymi scenármi, ako sú cvičenie na spaľovanie tukov a posilňovanie svalov. V ponuke nechýba monitoring zdravia a kondície na vybalansovanie fyzickej a duševnej pohody. Fitness hodinky Watch ES sú v predaji na britskom, nemeckom, francúzskom, talianskom a španielskom trhu od 21. augusta 2020 za  99,90 €.

HONOR MagicBook Pro

Notebook s operačným systémom Windows 10 má moderný procesor AMD Ryzen 5 4600H s integrovanou grafikou Radeon, 6 jadrami a 12 vláknami. Vychutnáte si tak plynulý výkon aj pri spracovaní zložitých úloh. Vďaka rýchlej úložnej jednotke 512 GB PCIe NVMe SSD a 16 GB DDR4 dvojkanálovej pamäti RAM zaručuje HONOR MagicBook Pro rýchly prenos dát pri čítaní a prenose súborov. Okrem toho je vybavený ohromujúcim 16,1-palcovým displejom FullView so 100 % farebným gamutom sRGB, takže je ideálny na prehliadanie fotografií, filmov a prechádzanie webu, rovnako ako na profesionálne aplikácie, ktoré vyžadujú vyššiu presnosť farieb a konzistentný jas obrazu. Menší pôdorys s rozmermi 369 mm x 234 mm x 16,9 mm je vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu HONOR MagicBook Pro ideálny na dnešné flexibilné pracovné požiadavky, čo používateľom umožňuje užívať si hry, filmy a pracovať na cestách. HONOR MagicBook Pro (16+512 GB) sa bude predávať od 7. septembra 2020 v Nemecku a Francúzsku za  899,90 €.

Upgradovaný kompaktný notebook HONOR MagicBook 14/15

Vďaka upgradovanému procesoru AMD Ryzen 5 4500U zvláda nový notebook HONOR MagicBook 14/15 bezproblémové riešenie každodenných úloh na jednotku. Kompaktný, tenký a ľahký HONOR MagicBook 14/15 zaujme svojím minimalistickým dizajnom a FullView displejom. Notebook HONOR MagicBook 14 (8+512 GB) bude v predaji vo Veľkej Británii, Francúzsku a Nemecku od 21. septembra len 749,90 €.

HONOR počas svojho eventu, ktorý sa vysielal aj naživo do celého sveta, stihol predstaviť aj ďalšie novinky – tablet HONOR Pad 6 a tri produkty HONOR Choice, vrátane perkusnej masážnej pištole EVO, sonickej elektrickej zubnej kefky P1001 a antibakteriálneho bezdrôtového vysávača. Napĺňa tak svoju inovatívnu víziu inteligentnej domácnosti nielen pre mladú generáciu na celom svete. 

Tablet HONOR Pad 6 poskytne audiovizuálny zážitok vďaka 10,1 ”Full HD displeju a symetrickým duálnym reproduktorom s vysokou amplitúdou 1620. S hmotnosťou len 460 g,  telom tenkým len 7,55 mm a v spojení s vylepšenou konektivitou prostredníctvom Wi-Fi a LTE je tablet HONOR Pad 6 výborným spoločníkom pri každodennom cestovaní alebo domácej pohode.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
IFA 2020 Honor HONOR Watch GS Pro

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať