Image
6.9.2019 0 Comments

IFA 2019: Samsung elegantne vyriešil zakomponovanie televízorov The Serif a chladničiek Bespoke do bytového interiéru

Zakomponovať rozmerný spotrebič, prípadne televízor s veľkou uhlopriečkou displeja do bytových interiérov s moderným dizajnom je často tvrdý oriešok. Ľudia všetkých vekových kategórií si kupujú televízory s čo najväčšou obrazovkou. Pri sledovaní programov je to fajn, ale keď je televízor vypnutý, máte v byte veľkú tmavú plochu s viac, alebo menej reflexným povrchom. Stačí však na obrazovke zobraziť ten istý motív ako je na stene, na, alebo pri ktorej je televízor upevnený a veľký displej okamžite zapadne do dizajnu interiéru. Alebo si na obrazovke môžete zobrazovať umelecké diela. 

Dizajnéri Samsungu sa pohrali aj s televízormi, ktoré budú umiestnené nie pri stene, alebo zakomponované v nábytku, ale budú umiestnené na vhodnom mieste v interiéri, napríklad na stolíku. Aby taký televízor dobre vyzeral aj pri pohľade zboku, predstavil Samsung dizajnovú novinku The Serif. Ak vám to niečo pripomína, nemýlite sa. Sherif sa používa pre fonty, ktoré majú ozdobné pätky. Napríklad I má pätku v hornej aj dolnej časti. A presne tak vyzerajú aj televízory s dizajnom The Serif pri pohľade zboku. 

Aj v bytoch sa začína presadzovať koncepcia open-space, kde je rozhranie medzi kuchynskou a obývacou časťou často nerozpoznateľné.

Mnohí z vás vedia, že zakomponovať novú chladničku do kuchyne vyrobenej na mieru nie je vždy jednoduché. Tento problém sa snažia vyriešiť tvorcovia chladničiek BESPOKE s modulárnym dizajnom. Podarilo sa im dokonca vyriešiť dva problémy. Veľa rodín začína tak, že jeden z manželov alebo partnerov využíva spočiatku chladničku s objemom postačujúcim pre jednu osobu. Keď už tvoria pár, potrebujú väčšiu chladničku a keď prídu deti ešte väčšiu.

Inteligentná kuchyňa je aj o synergii. Keď sa niekto z rodiny chystá variť, tak displej Family Board na chladničke by mu mal ako prvé zobraziť recepty z potravín, ktoré budú exspirovať ako prvé. Možno sa necháte motivovať a potraviny, ktorým o pár dní hrozí exspirácia kreatívne spotrebujete. Nie je to len životný štýl, ktorý sa prispôsobuje technológiám, ale občas aj tvorcovia technológií odkukajú niečo užitočné hlavne od dynamických mladých ľudí. A tak si selfie fotky nerobia už len ľudia, ale aj chladnička si vie pomocou kamery odfotiť, čo má vo vnútri a záber buď poslať na smartfón, alebo ho pomocou umelej inteligencie sama analyzuje.

Pre užívateľov, ktorí požadujú od svojej kuchyne ešte viac, Samsung predstavil novú multifunkčnú parnú rúru s duálnou funkciou. Táto rúra sa môže pochváliť moderným dizajnom, ktorý zároveň vyniká flexibilitou pre rôzne spôsoby prípravy pokrmov. Rúra je usporiadaná vertikálne, je vybavená texturovanými povrchmi a ponúka nové užívateľské rozhranie, ktoré dizajnu dodáva na rafinovanosti.

Vďaka funkcii Dual Cook Steam je možné v rúre v jednom oddelení pripravovať pokrmy pomocou tepelnej konvekcie a súčasne v druhom používať na varenie paru.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podmienky poskytnutia dotácie na Elektromobily sú zverejnené !

19.11.2019 15:27

Ministerstvo hospodárstva včera zverejnilo dlho očakávané podmienky poskytnutia dotácie na kúpu elektromobilov. Na nákup nového vozidla s čisto elektrickým pohonom bude možné získať príspevok 8 000,- ...

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá