Image
8.9.2019 0 Comments

IFA 2019: Philips, slúchadlá s potlačením šumu aj s výdržou 100 hodín

Spoločnosť TP Vision predstavila viacero modelov slúchadiel. S novým modelom strednej triedy slúchadiel Philips PH805 prichádza výborný zvukový výkon, potlačenie šumu, pohodlie, dizajn a kvalitné vyhotovenie.

Pokročilá technológia Digital ANC dokáže potlačiť úroveň okolitého hluku až na úrovni -27dB čím odstraňuje až  95% šumu v pozadí. Slúchadlá sa jednoducho používajú vďaka kombinácii ovládania cez dotykové plochy a tlačidlá. Napriek pokročilej technológii majú slúchadlá hmotnosť iba 235 g.

Výborný zvukový prednes je dosiahnutý vďaka veľkým, 40 mm meničom s neodymovým budičom, ktoré sú schopné dosiahnuť vysoké úrovne výkonu  s HRA akreditovanou šírkou pásma od 5 Hz do 40 kHz.  O pripojenie sa stará technológia Buetooth 5.0.  Výdrž batérie je pôsobivých 30 hodín , pričom vďaka rýchlemu nabíjanie slúchadlá za 5 minút dobijete na ďalšie 2 hodiny počúvania.

Okrem Bluetooth majú slúchadlá aj možnosť káblového pripojenia a sú dodávané aj s ďalším zvukovým káblom, ktorý zaisťuje pripojenie k zábavným systémom leteckých spoločností.

Nové True Wireless slúchadlá SH2515 ponúkajú funkciu potlačenia hluku a dodávajú sa v dvoch farebých vyhotoveniach, bielom a čiernom. Slúchadlá sú pripojené prostredníctvom Bluetooth 5.0. Prepravné púzdro slúži na nabíjanie slúchadiel ale vďaka vyššej kapacite s ním núdzovo dobijete aj mobil, hodinky a podobne.

Na jeho nabíjanie slúži micro USB konektor. Najväčším benefitom však je že slúchadlá dokážete z púzdra nabiť až 20x čo znamená viac ako 100 hodín počúvania mimo civilizácie.  

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nová zrkadlovka D780 od Nikonu, profesionálne objektívy a kompakt Coolpix P950

08.01.2020 23:52

Zrkadlovku D780 so snímačom full frame Nikon prvý krát predstavil na veľtrhu CES a slovenskí fotografi a novinári sa s ňou mohli o deň neskôr zoznámiť aj v Bratislave. Novinka pre pokročilých amatérov ...

Produkty

Tretia generácia fotoaparátu Canon EOS-1D X Mark III pre profesionálnu športovú a prírodnú fotografiu

08.01.2020 00:10

Nový fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je vzhľadom na kadenciu záberov a rýchlosť zaostrovania a sledovania objektov určený predovšetkým pre profesionálnych fotografov fotiacich  šport a prírodu. Vid ...

Produkty

CES 2020: Predpremiéra smartfónov rady TCL 10 vrátane modelu s podporou 5G

07.01.2020 00:10

Spoločnosť TCL Communication predstavila na veľtrhu CES v predpremiére svoju novú produktovú rodinu smartfónov TCL 10, vrátane prvého telefónu tejto značky s podporou rýchlych 5G sietí, ktorý bude uve ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá