Image
8.9.2019 0 Comments

IFA 2019: Nové bezzrkadlovky SONY po prvý krát v Európe

Spoločnosť Sony okrem ďalších noviniek po prvý krát v Európe predstavuje aj novinky medzi bezzrkadlovkami Alpha formátu APS-C.

Nový vlajkový model Alpha 6600 ponúka zaostrovanie Real-time Eye AF založené na umelej inteligencii, vstavanú optickú stabilizáciu obrazu a špičkovú výdrž batérie až na 720 fotografií, to všetko v ľahkom a kompaktnom tele.

V expozícii sme mohli vidieť aj novú Alpha 6100 a tiež najnovšie zoomové objektívy pre APS-C z radu G lens, základný zoomový objektív E 16-55mm F2.8 G, a superzoomový teleobjektív E 70-350mm F4.5-6.3 G OSS.

Na výstave sa predstavujú aj  ďalšie produkty divízie Digital Imaging. Zaujímavá je už skôr predstavená digitálna full frame bezzrkadlovka Alpha 7R IV, ktorá prichádza so snímačom BSI s neuveriteľnými rozlíšením až 61,0 MPx.

Prináša výnimočnú obrazovú kvalitu s vysokým rozlíšením a širokým dynamickým rozsahom. Ponúka vynikajúce zaostrovanie Real-time Eye AF založené na umelej inteligencii aj vstavanú optický stabilizáciu. Novinku aj s revolučným systémom zaostrovania sme si mohli na stánku vyskúšať aj s novými objektívmy radu G-Master.

Pochopiteľne nemohla chýbať ani už 7 generáciu veľmi úspešného high-end kompaktu RX100 VII. Ten teraz ponúka vyššiu rýchlosť a výkon AF ako fullframová bezzrkadlovky Alpha 9.

Zaujímavé bolo aj predvedenie novej aplikácie primárne určenej pre smartfóny Xperia 1 a Xperia 5 ktorá umožňuje využitie mobilu ako prídavného náhľadového monitoru pre nové bezzrkadlovky a kamery SONY. Vzhľadom k veľmi kvalitným HDR OLED displejom týchto mobilov sa takéto využitie priam ponúka.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

Produkty

Samsung predstavil nový robotický vysávač 2v1

07.11.2019 20:37

Spoločnosť Samsung prichádza na slovenský trh s najnovším modelom PowerBot VR05R5050WK ktorý naraz vysáva aj umýva. Novinka je určená na vysávanie tvrdých podláh, kobercov a zároveň je doplnená o funk ...

Produkty 1

Greenway predstavuje nové služby, roaming aj nový cenník

07.11.2019 19:46

Spoločnosť Greenway je v rámci Slovenska pionierom v oblasti výstavby infraštruktúry pre nabíjanie elektrických vozidiel. Sieť rýchlonabíjacích staníc začala budovať v roku 2016 a v súčasnosti prevádz ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá