Image
8.9.2019 1 Comments

IFA 2019: Motorola one zoom - do tretice všetko priblížené

Parafráza úslovia „do tretice všetko dobré“ sa netýka produktov, ktoré Lenovo predstavilo na veľtrhu IFA ale smarfónov rodiny Motorola one x. Dosiaľ sme mali možnosť zoznámiť sa so šampiónom nočného videnia Motorola one vision, modelom s ultraširokouhlou akčnou kamerou Motorola One action a prívlastok „zoom“ modelu predstaveného na IFA naznačuje, že sa jedná o smartfón pre používateľov, pre ktorých je dôležité mať možnosť optického priblíženia fotografovanej, alebo filmovanej scény.

Motorola one zoom má zadný fotoaparát so štyrmi objektívmi. Hlavný fotoaparát má snímač s rozlíšením 48 MPx snímač, podporou technológie Quad Pixel, ktorá umožňuje zoskupiť štyri fyzické pixely do jedného obrazového a tým získať vo večerných a nočných záberoch 4x viac svetla.

Režim Nočné videnie využíva unikátnu softvérovú technológiu na vytváranie živých nočných fotografií bez zrnitosti s reálnym podaním farieb a dobrým kontrastom bez šumu. Hlavný objektív aj teleobjektív majú optickú stabilizáciu obrazu.

Teleobjektív s trojnásobným optickým a 10 násobným hybridným priblížením premieta obraz na snímač s rozlíšením 8 MPx a 16 MPx snímač má fotoaparát s ultraširokouhlým objektívom. Najlepšie momenty si niekedy vyžadujú dramatickejší pohľad. Vďaka ultra-širokouhlému objektívu so zorným uhlom 117º sa na fotku zmestí štyrikrát viac zo scény, čo využijete hlavne pri krajinárskej fotografii. Štvrtý objektív s 5 MPx snímačom je určený na umelé rozostrenie popredia, alebo pozadia, podľa toho aký máte kreatívny zámer. Hĺbku ostrosti môžete zmeniť aj dodatočne pri editovaní záberov. Aj predná 25 MPx selfie kamera je vybavená technológiou Quad Pixel, ktorá poskytuje štyrikrát vyššiu citlivosť na svetlo. Vo dne alebo v noci, vnútri aj vonku, sa môžete spoľahnúť, že na vašom telefóne zakaždým urobíte dobré selfie. 

Motorola one zoom má OLED displej s uhlopriečkou 6.4 palcov. Je takmer bez okrajov a prináša živé farby a ostré detaily v rozlíšení Full HD (1080p). Vďaka oblým okrajom a precízne vyrobenému sklu, je smartfón pohodlný na držanie a rovnako príjemný na pohľad s dvomi atraktívnymi farebnými variáciami: Elektrická sivá a Vesmírna fialová. Elegantné 3D saténové sklo na zadnej strane eliminuje zanechávanie odtlačkov prstov a šmúh, zatiaľ čo dizajn odpudzujúci vodu chráni váš telefón pred rozliatím a postriekaním tekutinou. Logo Motorola na zadnej strane je podsvietené a používa sa ako notifikačná LED, ktorá svieti pri správach, telefonátoch alebo pri iných oznámeniach.

Pod displejom je integrovaná čítačka odtlačkov prstov vybavená algoritmom strojového učenia s takže pri každom použití sa autentifikácia stáva rýchlejšou a presnejšou. A keď sú vaše ruky zaneprázdnené, stále môžete použiť odomykanie tvárou pre jednoduchý prístup.

Batéria s kapacitou 4000 mAh znamená, že motorola one zoom vie vydržať až dva dni na jedno nabitie. Rýchle nabíjanie umožňuje technológia TurboPower

Cena 429 eur

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

1 Comments

  1. motorolu uz nikdy viac reakcia na: IFA 2019: Motorola one zoom - do tretice všetko priblížené
    9.9.2019 13:09
    Raz som mal jej top model za kopu penazi a postupne som zistoval, ze polovica jej funkcii nefunguje ako ma. S reklamaciou bol tiez problem, lebo softwarove chyby neratali za chyby. Takze motorolu uz nikdy viac.
    Reagovať

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá