Image
8.9.2019 1 Comments

IFA 2019: Motorola one zoom - do tretice všetko priblížené

Parafráza úslovia „do tretice všetko dobré“ sa netýka produktov, ktoré Lenovo predstavilo na veľtrhu IFA ale smarfónov rodiny Motorola one x. Dosiaľ sme mali možnosť zoznámiť sa so šampiónom nočného videnia Motorola one vision, modelom s ultraširokouhlou akčnou kamerou Motorola One action a prívlastok „zoom“ modelu predstaveného na IFA naznačuje, že sa jedná o smartfón pre používateľov, pre ktorých je dôležité mať možnosť optického priblíženia fotografovanej, alebo filmovanej scény.

Motorola one zoom má zadný fotoaparát so štyrmi objektívmi. Hlavný fotoaparát má snímač s rozlíšením 48 MPx snímač, podporou technológie Quad Pixel, ktorá umožňuje zoskupiť štyri fyzické pixely do jedného obrazového a tým získať vo večerných a nočných záberoch 4x viac svetla.

Režim Nočné videnie využíva unikátnu softvérovú technológiu na vytváranie živých nočných fotografií bez zrnitosti s reálnym podaním farieb a dobrým kontrastom bez šumu. Hlavný objektív aj teleobjektív majú optickú stabilizáciu obrazu.

Teleobjektív s trojnásobným optickým a 10 násobným hybridným priblížením premieta obraz na snímač s rozlíšením 8 MPx a 16 MPx snímač má fotoaparát s ultraširokouhlým objektívom. Najlepšie momenty si niekedy vyžadujú dramatickejší pohľad. Vďaka ultra-širokouhlému objektívu so zorným uhlom 117º sa na fotku zmestí štyrikrát viac zo scény, čo využijete hlavne pri krajinárskej fotografii. Štvrtý objektív s 5 MPx snímačom je určený na umelé rozostrenie popredia, alebo pozadia, podľa toho aký máte kreatívny zámer. Hĺbku ostrosti môžete zmeniť aj dodatočne pri editovaní záberov. Aj predná 25 MPx selfie kamera je vybavená technológiou Quad Pixel, ktorá poskytuje štyrikrát vyššiu citlivosť na svetlo. Vo dne alebo v noci, vnútri aj vonku, sa môžete spoľahnúť, že na vašom telefóne zakaždým urobíte dobré selfie. 

Motorola one zoom má OLED displej s uhlopriečkou 6.4 palcov. Je takmer bez okrajov a prináša živé farby a ostré detaily v rozlíšení Full HD (1080p). Vďaka oblým okrajom a precízne vyrobenému sklu, je smartfón pohodlný na držanie a rovnako príjemný na pohľad s dvomi atraktívnymi farebnými variáciami: Elektrická sivá a Vesmírna fialová. Elegantné 3D saténové sklo na zadnej strane eliminuje zanechávanie odtlačkov prstov a šmúh, zatiaľ čo dizajn odpudzujúci vodu chráni váš telefón pred rozliatím a postriekaním tekutinou. Logo Motorola na zadnej strane je podsvietené a používa sa ako notifikačná LED, ktorá svieti pri správach, telefonátoch alebo pri iných oznámeniach.

Pod displejom je integrovaná čítačka odtlačkov prstov vybavená algoritmom strojového učenia s takže pri každom použití sa autentifikácia stáva rýchlejšou a presnejšou. A keď sú vaše ruky zaneprázdnené, stále môžete použiť odomykanie tvárou pre jednoduchý prístup.

Batéria s kapacitou 4000 mAh znamená, že motorola one zoom vie vydržať až dva dni na jedno nabitie. Rýchle nabíjanie umožňuje technológia TurboPower

Cena 429 eur

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Samsung prináša očakávaný rad Galaxy S20 a skladaciu novinku Galaxy Z Flip aj na náš trh

20.02.2020 01:48

Spoločnosť Samsung pred niekoľkými dňami celosvetovo predstavila novú modelovú radu svojej vlajkovej lode Galaxy S20 a zaujímavú novinku so skladacím displejom Galaxy Z Flip. My sme si ich dnes po prv ...

Produkty 1

ISE 2020: Samsung v znamení 8K a jedinečného The Wall

19.02.2020 02:00

Spoločnosť Samsung je verejnosti známa viac zo spotrebnej oblasti ako jeden z najvýznamnejších výrobcov smartfónov a televízorov. Divízia profesionálnych displejov však nepochybne patrí k veľmi význam ...

Produkty

ISE 2020: Epson predstavuje riešenia pre zážitkové nakupovanie či zábavu

18.02.2020 22:11

Spoločnosť EPSON tento rok na veľtrhu ISE predstavila celý rad nových AV riešení pre obchod, vzdelávanie a maloobchod. Medzi novými produktami sme mohli vidieť špičkový laserový projektor so svietivos ...

1 Comments

  1. motorolu uz nikdy viac reakcia na: IFA 2019: Motorola one zoom - do tretice všetko priblížené
    9.9.2019 13:09
    Raz som mal jej top model za kopu penazi a postupne som zistoval, ze polovica jej funkcii nefunguje ako ma. S reklamaciou bol tiez problem, lebo softwarove chyby neratali za chyby. Takze motorolu uz nikdy viac.
    Reagovať

Vyhľadávanie

itSMF 2020

Najnovšie videá