Image
8.9.2019 0 Comments

IFA 2019: Creative s unikátnou technológiou Super X-Fi aj novým SondBlaster AE-9

Spoločnosť Creative Technology predstavuje svoju najnovší rad zvukových riešení od výkonných slúchadiel a True Wireless slúchadiel po prenosné reproduktory a zvukové karty s vysokým rozlíšením.

Prvá zvuková karta Sound Blaster 1.0 prišla na trh v roku 1989, keď navždy zmenila pohľad na zvuk z PC. Odvtedy sa predalo viac ako 400 miliónov Sound Blasterov a spoločnosť Creative stále patrí k lídrom v tejto oblasti. Vývoj pokračuje dnes najnovšou technológiou Sound Blaster X3, pričom novým prielomom je jej technológia Super X-Fi. Tá dokáže nahradiť počúvanie priestorovéhu zvuku z reproduktorov slúchadlami v ktorých dokáže vytvoriť dokonalý priestorový zvuk.

Sound Blaster X3 tiež zosobňuje to najlepšie z renomovaných technológií digitálneho spracovania Sound Blaster na externej zvukovej karte. Okrem vstavanej technológie Super X-Fi je to aj 7.1-kanálové viackanálový USB DAC s vysokým rozlíšením, ktorý ponúka 32-bitové / 192 kHz prehrávanie a zosilňovač pre slúchadlá schopný napájať slúchadlá v štúdiu. Obsahuje tiež kódovanie Dolby Digital Live pre optické pripojenie k externým prijímačom pre viackanálový zvuk v reproduktoroch. Sound Blaster X3 je univerzálny z hľadiska konektivity a ponúka kompatibilitu medzi platformami pre PC, Mac, PS4 a Nintendo Switch. Podporuje ho nový softvér Sound Blaster Command pre stolné počítače a zodpovedajúca mobilná aplikácia, ktorá používateľom konzoly ušetrí problémy s prepínaním medzi stolnými počítačmi kvôli ovládaniu a prispôsobovaniu.

Ďalším vrcholným bodom expozície Creative je SXFI THEATER, najnovšie prielomové riešenie v bezdrôtových slúchadlách. Slúchadlá používajú patentovaný bezdrôtový 2,4 GHz digitálny bezdrôtový zvukový prenos s päťkrát menšou latenciou ako prenos Bluetooth. Majú výdrž batérie až 30 hodín, čo je jedna z najlepších pre bezdrôtové slúchadlá. SXFI THEATER, sú doplnené aj mikrofónom ktorý v prípade že nehráte hry možno odpojiť.

Okrem týchto špecialít sme na stánku videli viacero noviniek ako nová špičková zvuková karta PCI-e  Sound Blaster AE-9, Outlier Gold, True Wireless slúchadlá so 14 hodinami výdrže na jedno nabitie a softvérovým Super X-Fi, MUVO Play, vodotesný reproduktor so stereofónnym bezdrôtovým prenosom, ideálny pre outdoorové dobrodružstvá alebo prémiový systém Hi-fi 2.0, T100 pre stolné reproduktory.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

IBC 2019: Canon s novými fotoaparátmi, objektívmi aj profesionálnym monitorom

17.09.2019 23:52

Dvojicu nových fotoaparátov EOS 90D a EOS M6 Mark II predstavil Canon koncom augusta a na IBC sme si ich mohli po prvý krát pozrieť naživo. <iframe width="560" height="315" src="h ...

Produkty

IBC 2019: Panasonic oslavuje 10 rokov od uvedenia prvej PTZ kamery na trh

17.09.2019 23:09

Spoločnosť Panasonic si na tohoročnou IBC pripomína 10 výročie uvedenia prvej PTZ kamery na trh. V roku 1999 to bola klasická kamera s otočnou, diaľkovo ovládanou platformou. Nové PTZ kamery pracuj ...

Produkty

IBC 2019: SONY prichádza s novou 6K kamerou PXW-FX9 aj Cinema objektívom s Power Zoomom

17.09.2019 22:04

Spoločnosť Sony predstavila svoju prvú videokameru XDCAM s Full-Frame snímačom s rozlíšením 6K a systémom rýchleho hybridného automatického zaostrovania (AF) PXW-FX9. Na základe úspechu  kamier PXW-FS ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019