Image
5.9.2016 0 Comments

IFA 2016/ Lenovo: Moto Mods - stavebnica značiek Lenovo, Hasselblad a JBL

Stavebnicová konštrukcia a spolupráca výrobcu smartfónov s renomovanou fotofirmou – to tu už bolo, ale Lenovo s koncepciou Moto Mods v tejto oblasti znovu zdvihlo latku.

Najskôr predstavíme Moto Z Play, prvý smartfón s možnosťou pripojenia modulov Moto Mods. Navyše má v rodine Moto batériu s doteraz najdlhšou výdržou, takže dokáže napájať aj externé moduly, ktoré nemajú vlastnú batériu. Moto Z Play ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenou zadnou stranou.

Okrem veľkokapacitnej batérie disponuje tento smartfón rýchlym nabíjaním TurboPower, takže 15 minút nabíjania stačí na 9 hodín fungovania. Srdcom je osemjadrový 2 GHz procesor, k dispozícii má 3 GB RAM. Displej je 5,5-palcový 1080p HD Super AMOLED. Priaznivcov mobilnej fotografie poteší 16 Mpx fotoaparát s laserovým automatickým zaostrovaním a vďaka širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom plynule prejdete zo záberov selfie na skupinové fotky. Smartfon Moto Z Play bude na Slovensku dostupný v cene od 499 € v priebehu októbra.

Moto Z Play

Pozrite si naše krátke video o spôsobe pripojovania a možnostiach rozširujúcich modulov

Hasselblad True Zoom je rozširujúci model s fotoaparátom, ktorý má objektív s 10× optickým zoomom a xenónovým bleskom, a ako prezrádza názov, modul vznikol v spolupráci s renomovaným výrobcom najkvalitnejších fotoaparátov. Modul umožňuje fotiť vo formáte RAW a má hardvérové tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu. Ani tento modul podobne ako všetky fotoaparáty v mobile však nemá možnosť ovládania clony.

Navyše získate bezplatný prístup k Hasselblad softvéru Phocus a možnosť automatického ukladania do neobmedzeného úložiska v pôvodnej kvalite na najbližšie dva roky s aplikáciou Google Photos. Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299 € v priebehu októbra.

K ďalším modulom z radu Moto Mods patria reproduktor JBL SoundBoost, ktorý by ste mali mať na párty vždy so sebou, projektor Insta-Share a extra batéria od Incipio.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Samsung prináša očakávaný rad Galaxy S20 a skladaciu novinku Galaxy Z Flip aj na náš trh

20.02.2020 01:48

Spoločnosť Samsung pred niekoľkými dňami celosvetovo predstavila novú modelovú radu svojej vlajkovej lode Galaxy S20 a zaujímavú novinku so skladacím displejom Galaxy Z Flip. My sme si ich dnes po prv ...

Produkty 1

ISE 2020: Samsung v znamení 8K a jedinečného The Wall

19.02.2020 02:00

Spoločnosť Samsung je verejnosti známa viac zo spotrebnej oblasti ako jeden z najvýznamnejších výrobcov smartfónov a televízorov. Divízia profesionálnych displejov však nepochybne patrí k veľmi význam ...

Produkty

ISE 2020: Epson predstavuje riešenia pre zážitkové nakupovanie či zábavu

18.02.2020 22:11

Spoločnosť EPSON tento rok na veľtrhu ISE predstavila celý rad nových AV riešení pre obchod, vzdelávanie a maloobchod. Medzi novými produktami sme mohli vidieť špičkový laserový projektor so svietivos ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá