Image
5.9.2016 0 Comments

IFA 2016/ Lenovo: Moto Mods - stavebnica značiek Lenovo, Hasselblad a JBL

Stavebnicová konštrukcia a spolupráca výrobcu smartfónov s renomovanou fotofirmou – to tu už bolo, ale Lenovo s koncepciou Moto Mods v tejto oblasti znovu zdvihlo latku.

Najskôr predstavíme Moto Z Play, prvý smartfón s možnosťou pripojenia modulov Moto Mods. Navyše má v rodine Moto batériu s doteraz najdlhšou výdržou, takže dokáže napájať aj externé moduly, ktoré nemajú vlastnú batériu. Moto Z Play ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenou zadnou stranou.

Okrem veľkokapacitnej batérie disponuje tento smartfón rýchlym nabíjaním TurboPower, takže 15 minút nabíjania stačí na 9 hodín fungovania. Srdcom je osemjadrový 2 GHz procesor, k dispozícii má 3 GB RAM. Displej je 5,5-palcový 1080p HD Super AMOLED. Priaznivcov mobilnej fotografie poteší 16 Mpx fotoaparát s laserovým automatickým zaostrovaním a vďaka širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom plynule prejdete zo záberov selfie na skupinové fotky. Smartfon Moto Z Play bude na Slovensku dostupný v cene od 499 € v priebehu októbra.

Moto Z Play

Pozrite si naše krátke video o spôsobe pripojovania a možnostiach rozširujúcich modulov

Hasselblad True Zoom je rozširujúci model s fotoaparátom, ktorý má objektív s 10× optickým zoomom a xenónovým bleskom, a ako prezrádza názov, modul vznikol v spolupráci s renomovaným výrobcom najkvalitnejších fotoaparátov. Modul umožňuje fotiť vo formáte RAW a má hardvérové tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu. Ani tento modul podobne ako všetky fotoaparáty v mobile však nemá možnosť ovládania clony.

Navyše získate bezplatný prístup k Hasselblad softvéru Phocus a možnosť automatického ukladania do neobmedzeného úložiska v pôvodnej kvalite na najbližšie dva roky s aplikáciou Google Photos. Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299 € v priebehu októbra.

K ďalším modulom z radu Moto Mods patria reproduktor JBL SoundBoost, ktorý by ste mali mať na párty vždy so sebou, projektor Insta-Share a extra batéria od Incipio.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

IBC 2019: Canon s novými fotoaparátmi, objektívmi aj profesionálnym monitorom

17.09.2019 23:52

Dvojicu nových fotoaparátov EOS 90D a EOS M6 Mark II predstavil Canon koncom augusta a na IBC sme si ich mohli po prvý krát pozrieť naživo. <iframe width="560" height="315" src="h ...

Produkty

IBC 2019: Panasonic oslavuje 10 rokov od uvedenia prvej PTZ kamery na trh

17.09.2019 23:09

Spoločnosť Panasonic si na tohoročnou IBC pripomína 10 výročie uvedenia prvej PTZ kamery na trh. V roku 1999 to bola klasická kamera s otočnou, diaľkovo ovládanou platformou. Nové PTZ kamery pracuj ...

Produkty

IBC 2019: SONY prichádza s novou 6K kamerou PXW-FX9 aj Cinema objektívom s Power Zoomom

17.09.2019 22:04

Spoločnosť Sony predstavila svoju prvú videokameru XDCAM s Full-Frame snímačom s rozlíšením 6K a systémom rýchleho hybridného automatického zaostrovania (AF) PXW-FX9. Na základe úspechu  kamier PXW-FS ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019