SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 Advertisement

IBC 2019: Panasonic predstavuje novú IT/IP platformu pre živé vysielanie

0

Spoločnosť Panasonic na IBC 2019 predstavila najnovšiu IT/IP platformu zo svojej novej generácie riešení Live IP Switching.

Ide o novú generáciu platformy založenej na otvorenej softvérovej architektúre. NHlavnou novinkou je že je úplne nezávislá od rozlíšenia a formátu videa a je založená na najnovšej technológii CPU / GPU spracovania, čo umožňuje používateľom prideliť výkon spracovania so 100% účinnosťou a dosiahnuť úroveň výkonu ktorá v súčasnosti nie je možná s  tradičnými hardvérovými produktami.

Ponúka nekomprimované spracovanie, skutočné nekomprimované 4K vstupy a úplnú podporu signálov v základnom pásme a IP (napríklad ST2110 a NDI) súčasne. Plne zahŕňa najnovšie IP technológie, a tiež je pripravená na vzdialenú výrobu a môže sa integrovať do plného prostredia založeného na IP. Vďaka veľmi intuitívnemu, dobre navrhnutému GUI a plne prispôsobiteľnému rozhraniu táto platforma stanovuje nový štandard použiteľnosti pre zákazníkov, čo im umožňuje spravovať neobmedzený počet vrstiev videa a spolu s podporou v podstate akýkoľvek druh signálu na jednom serveri.

Platforma ponúka super spracovanie s nízkym počtom snímok za sekundu, čo z neho robí extrémne výkonný nástroj vo všetkých kontextoch a aplikáciách.  Ide o veľmi dobré riešenie pre plynulý prechod do sveta IP a ponúka aj novú úroveň flexibility a kontroly.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať