Image
4.10.2017 0 Comments

Hyundai otvára moderné tréningové centrum v Trnave

Spoločnosť Hyundai otvorila v Trnave Hyundai Training Academy, moderné tréningové centrum pre predajcov a servisných technikov tejto značky.  Centrum sa zameria na najmodernejšie technológie a vďaka intenzívnym školeniam servisných pracovníkov získajú zákazníci značky Hyundai špičkovú kvalitu servisu ich vozidiel. Obľúbenosť modelov Hyundai u Slovákov stále stúpa a dlhodobo sa v rebríčkoch predajnosti drží na treťom mieste. V predaji súkromnej klientele sa dokonca často ocitá na absolútnej špičke rebríčka predajnosti nových áut na Slovensku.

Hyundai Training Academy slávnostne otvorili Yong Jin Kim, prezident Hyundai Motor Czech, org. zložka Slovakia, a Robert Baumgartner, generálny riaditeľ spoločnosti.

Vzhľadom na skutočnosť, že Hyundai patrí k lídrom inovácií v automobilovom priemysle, bude tréningové centrum vybavené najmodernejšími technológiami. Absolventi zvládnu všetky technologické novinky, ktoré vozidlá značky Hyundai prinášajú, čím poskytnú zákazníkom špičkový popredajný servis. Výstavba tréningového centra trvala 18 mesiacov a umožní v jednom okamihu školiť až 40 ľudí.

V Hyundai Training Academy budú prebiehať dva druhy kurzov. Prvý sa zameria na predajcov, ktorí zvládnu všetky nové trendy a budú ich vedieť správne vysvetliť aj laickej verejnosti. Druhý bude orientovaný technicky. Je cielený na pracovníkov autorizovaných servisov ktorý po jeho absolvovaní zvládnu obsluhu aj najnovších technológií používaných vo vozidlách tejto značky.

Za najnáročnejšiu úlohu sa považuje technická znalosť modelového radu IONIQ. Tento rad priniesol ako prvý model automobilu v histórii tri rozličné elektrifikované systémy pohonu v jednom modeli.

Tri varianty IONIQ Hybrid, IONIQ Electric a IONIQ Plug-in Hybrid v sebe spojili najmodernejšie technológie s ekologickým prístupom k životnému prostrediu. Testy modelov IONIQ Hybrid, IONIQ Electric ste si už mohli prečítať aj v našom magazíne, test IONIQ Plug-in Hybrid pre vás pripravujeme do decembrového čísla PC REVUE.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2500 autorizovaných predajcov.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

Produkty

HMD Global prichádza s novou generáciou smartfónov Nokia 5, Nokia 3 a Nokia 2

11.06.2018 23:25

Spoločnosť HMD Global predstavila na tlačovej konferencii v Prahe novinky Nokia 5.1, Nokia 3.1 a Nokia 2.1. Ide o inovované verzie úspešných minuloročných modelov. Prvé dve novinky sú zaradené do prog ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AJ_TY_06

Najnovšie videáPC forum button