Image
21.2.2019 0 Comments

Huawei P Smart 2019 - Smartfón inšpirovaný generáciou Z

Mladí ľudia, narodení po roku 1994 a často označovaní ako generácia Z, sú najintenzívnejšími uživateľmi mobilných technológií vôbec. Smartfón je pre nich doslova prenosný počítač, fotoaparát s videokamerou, televízia a v neposlednom rade aj herná konzola.

Splniť očakávania takto náročných užívateľov nie je vôbec jednoduché, ale odhodlala sa k tomu aj nedávno predstavená novinka od Huawei P Smart s atraktívnou cenovkou 249 eur. Predstavujeme tri dôvody, prečo si zaslúži pozornosť. 

Obľúbený seriál? Pokojne aj celý deň
Smartfón je zdrojom nekonečnej zábavy kedykoľvek a kdekoľvek. Sledovanie najdlhších filmov alebo niekoľkých televíznych seriálov po sebe je dôležitou súčasťou voľnočasového programu. Generácia Z však netrávi hodiny pred televíznymi obrazovkami, ale vychutnáva si produkciu filmového priemyslu priamo na svojich smartfónoch. Ruka v ruke s tým ide nielen požiadavka na veľký displej s jemným rozlíšením, ale aj na batériu. Model P Smart 2019, dokáže vďaka batérií s veľkou kapacitou zabezpečiť až 18 hodín nepretržitého sledovania video obsahu. Veľký displej s verným podaním farieb ponúka navyše režim Eye Comfort, ktorý filtruje modré žiarenie z displeja a pomáha tak chrániť oči.

Rýchlosť nadovšetko
Hovorí sa, že mladá generácia neodtrhne oči od smartfónu. Ak používate telefón viac ako stokrát denne, efektívne a hlavne rýchle odomknutie obrazovky bez oneskorenia je nutnosťou. Huawei je známy mimoriadne rýchlou a spoľahlivou čítačkou odtlačku prsta vo svojich telefónoch a model P smart 2019 nie je výnimkou. Na zadnej strane je vybavený senzorom štvrtej. generácie, ktorý odomkne prístroj už za 0,3 sekundy Smartfón tiež podporuje moderné odomykanie pomocou rozpoznania tváre, ktoré funguje aj pri nedostatočnom osvetlení. 

Príjemne prekvapí aj hráčov
Moderné smartfóny vďaka výkonu a veľkým displejom čoraz častejšie nahrádzajú herné zariadenia. Nároky mladých ľudí sa aj v tomto smere významne líšia od starších ročníkov. Chcú hrať najvyspelejšie tituly bez akéhokoľvek spomalenia či grafických kompromisov. Dôležité je však aj šetrenie batérie, ktorej dáva herná záťaž poriadne zabrať. Logickou voľbou je siahnuť pri výbere smartfónu po prístroji, ktorý disponuje funkciou GPU Turbo, známou už z viacerých high-end telefónov Huawei. Vďaka nej dokáže P Smart 2019 zabezpečiť vyšší výkon a rýchlejšie spracovanie grafických požiadaviek pri súčasne nižšej spotrebe energie.

Novinka od Huawei dáva svojimi parametrami jasne najavo, že je určená predovšetkým aktívnej mladej klientele, ktorá vyžaduje kvalitu a niektoré funkcie prémiových modelov, no hľadá cenovo dostupné zariadenie. Zároveň jej nechýba nič z toho, čo generácia najintenzívnejších používateľov technológií od smartfónu pre rok 2019 očakáva. Poteší solídnym výkonom, veľkým displejom, dlhou výdržou batérie a nesklame ani tých, ktorí si radi krátia čas mobilnými hrami. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Video: Pracovný stôl za 7600 dolárov umožní prácu poležiačky

16.01.2020 00:05

Ak máte napríklad chrípku a napriek tomu chcete pracovať v posteli, máte dve možnosti: sedieť s podopretým chrbtom a notebook podložiť vankúšmi alebo skrčiť kolená a laptop oprieť o brucho. V oboch pr ...

Lifestyle

Ako funguje osobná váha merajúca percento tuku v tele

16.01.2020 00:10

Na meranie percentuálneho obsahu telesného tuku sa využíva bio impedanční analýza (BIA). Tá funguje na princípe, že tkanivo, ktoré obsahuje viac vody, čiže svalovina vedie elektrický prúd lepšie, než ...

Lifestyle 2

CES 2020: Kotúľajúci sa robot Ballie od Samsungu je ako váš osobný BB-8

07.01.2020 14:40

Samsung na výstave CES predstavil kotúľajúci sa robot, ktorý pripomína BB-8 z Hviezdnych vojen. Volá sa Ballie, má veľkosť softbalovej lopty a bude sa pohybovať vo vašej blízkosti. Môžete ho použiť na ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá