Image
21.2.2019 0 Comments

Huawei P Smart 2019 - Smartfón inšpirovaný generáciou Z

Mladí ľudia, narodení po roku 1994 a často označovaní ako generácia Z, sú najintenzívnejšími uživateľmi mobilných technológií vôbec. Smartfón je pre nich doslova prenosný počítač, fotoaparát s videokamerou, televízia a v neposlednom rade aj herná konzola.

Splniť očakávania takto náročných užívateľov nie je vôbec jednoduché, ale odhodlala sa k tomu aj nedávno predstavená novinka od Huawei P Smart s atraktívnou cenovkou 249 eur. Predstavujeme tri dôvody, prečo si zaslúži pozornosť. 

Obľúbený seriál? Pokojne aj celý deň
Smartfón je zdrojom nekonečnej zábavy kedykoľvek a kdekoľvek. Sledovanie najdlhších filmov alebo niekoľkých televíznych seriálov po sebe je dôležitou súčasťou voľnočasového programu. Generácia Z však netrávi hodiny pred televíznymi obrazovkami, ale vychutnáva si produkciu filmového priemyslu priamo na svojich smartfónoch. Ruka v ruke s tým ide nielen požiadavka na veľký displej s jemným rozlíšením, ale aj na batériu. Model P Smart 2019, dokáže vďaka batérií s veľkou kapacitou zabezpečiť až 18 hodín nepretržitého sledovania video obsahu. Veľký displej s verným podaním farieb ponúka navyše režim Eye Comfort, ktorý filtruje modré žiarenie z displeja a pomáha tak chrániť oči.

Rýchlosť nadovšetko
Hovorí sa, že mladá generácia neodtrhne oči od smartfónu. Ak používate telefón viac ako stokrát denne, efektívne a hlavne rýchle odomknutie obrazovky bez oneskorenia je nutnosťou. Huawei je známy mimoriadne rýchlou a spoľahlivou čítačkou odtlačku prsta vo svojich telefónoch a model P smart 2019 nie je výnimkou. Na zadnej strane je vybavený senzorom štvrtej. generácie, ktorý odomkne prístroj už za 0,3 sekundy Smartfón tiež podporuje moderné odomykanie pomocou rozpoznania tváre, ktoré funguje aj pri nedostatočnom osvetlení. 

Príjemne prekvapí aj hráčov
Moderné smartfóny vďaka výkonu a veľkým displejom čoraz častejšie nahrádzajú herné zariadenia. Nároky mladých ľudí sa aj v tomto smere významne líšia od starších ročníkov. Chcú hrať najvyspelejšie tituly bez akéhokoľvek spomalenia či grafických kompromisov. Dôležité je však aj šetrenie batérie, ktorej dáva herná záťaž poriadne zabrať. Logickou voľbou je siahnuť pri výbere smartfónu po prístroji, ktorý disponuje funkciou GPU Turbo, známou už z viacerých high-end telefónov Huawei. Vďaka nej dokáže P Smart 2019 zabezpečiť vyšší výkon a rýchlejšie spracovanie grafických požiadaviek pri súčasne nižšej spotrebe energie.

Novinka od Huawei dáva svojimi parametrami jasne najavo, že je určená predovšetkým aktívnej mladej klientele, ktorá vyžaduje kvalitu a niektoré funkcie prémiových modelov, no hľadá cenovo dostupné zariadenie. Zároveň jej nechýba nič z toho, čo generácia najintenzívnejších používateľov technológií od smartfónu pre rok 2019 očakáva. Poteší solídnym výkonom, veľkým displejom, dlhou výdržou batérie a nesklame ani tých, ktorí si radi krátia čas mobilnými hrami. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Nové detaily o smart AR okuliaroch od Apple

23.10.2019 00:10

Apple má na rok 2020 veľkolepé plány. Okrem pridania 5G pripojenia do iPhonu chce priniesť aj nové inteligentné okuliare Apple Glasses. Okuliare s rozšírenou realitou zatiaľ nemajú oficiálny názov, n ...

Lifestyle

Inteligentný reproduktor môže sledovať dýchanie dieťaťa a upozorniť na zastavenia srdca počas spánku

17.10.2019 00:20

Funkcia bieleho šumu inteligentného reproduktora by sa mohla použiť ako bezkontaktný spôsob na sledovanie pohybov rúk a nôh, dýchania a plaču dieťaťa. Inovatívny systém využíva biely šum na detekciu ...

Lifestyle

Číňania si budú musieť nechať naskenovať tvár, aby získali prístup na internet

15.10.2019 00:05

Od 1. decembra budú musieť čínski občania umožniť telekomunikačným operátorom naskenovať ich tváre pri registrácii na prístup na internet alebo na získanie nového telefónneho čísla. Nové pravidlo ozn ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019
MANDAYIT 2019