Image
2.9.2018 0 Comments

Honor Magic 2 odhalený svetu na IFA 2018

Na tlačovej konferencii Honor, ktorá sa udiala v predvečer zahájenia IFA 2018 v Berlíne, predstavila značka nie len výkonný smartfón Honor Play, ale nečakane taktiež nový Honor Magic 2. Nadväzuje tak na úspešnú generáciu Honor Magic z roku 2016. Honor Magic 2 sa pochváli okrem iného funkciou Magic Slide využívajúcou umelú inteligenciu a je prvým smartfónom Honor, ktorý je poháňaný procesorom Kirin 980.

„Uvedením smartfónu Honor Magic pred dvoma rokmi  sme predstavili koncept využitia umelej inteligencie,“ hovorí George Zhao, prezident spoločnosti Honor. „Prvá generácia Honor Magic bola rozhodujúca pre zmenu mobilného priemyslu. Okrem funkcií AI, ktoré robia telefón skutočne inteligentným, priniesol Honor Magic premyslený dizajn a podporu nabíjania 40W. A teraz je tu Honor Magic 2,“ dodáva George Zhao.

Smartfón Honor Magic 2 využíva novej funkcie Magic Slide. Tá je navrhnutá tak, aby zaistila FullView displej bez toho, aby obmedzila ďalšie praktické funkcie telefónu. Skrytá predná kamera približuje pomer obrazovky k telu telefónu na takmer 100 %. Tým prekonáva doterajšiu výzvu vysporiadania sa zo zabudovaním kamery do displeja a prináša hodnotný vizuálny zážitok. Stiahnutím vrchnej časti displeja je možné aktivovať všetky funkcie umelej inteligencie. Táto inovácia je založená na ergonómii.

Okrem revolučného dizajnu je Honor Magic 2 prvým telefónom Honor, ktorý je poháňaný procesorom Kirin 980 a má podporu nabíjania 40W Magic Charge pre najvyšší nabíjací výkon. Pre vyššiu bezpečnosť má Honor Magic 2 pätnásť úrovní ochrany nabíjania. Telefón automaticky rozozná batériu, kábel a nabíjačku. Až vtedy, keď sú všetky tri časti vyhodnotené ako bezpečné, sa telefón začne nabíjať pomocou rýchleho nabíjania Super Charge.

V prvej polovici roka 2018 Honor celosvetovo (bez čínskeho trhu) zaznamenal 150% nárast predajov v porovnaní s minulým rokom. S uvedením nových telefónov Honor Play a Honor Magic 2 značka potvrdzuje, že sa behom troch rokov chce dostať medzi top päťku najväčších značiek smartfónov.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Telekom zaradí do ponuky 12 variantov novej rodiny iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

18.09.2019 19:18

Telekom v piatok 20. septembra 2019 zaradí do akciovej ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Novinky budú na štart v piatok k dispozícii až v 12 variantoch ...

Tlačové správy

Najrýchlejší na Slovensku: Šprintér Ján Volko a SWAN spájajú sily

18.09.2019 14:38

Byť najrýchlejší je nesmierne vzácne a ťažké. Za každým ďalším zrýchlením sa skrýva množstvo práce, či už na dráhe alebo pri vývoji nových technológií. Keď telekomunikačný operátor SWAN hľadal osobnos ...

Tlačové správy

ESET vytvorí na Patrónke inšpiratívny ekosystém, zameraný na výskum a inovácie

18.09.2019 13:48

Spoločnosť ESET získala pozemok v lokalite bratislavskej Patrónky v roku 2017. V areáli bývalej Vojenskej nemocnice plánuje vytvoriť živé miesto, ktoré zmení túto časť mesta na epicentrum inovácií a k ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_092019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019