Image
2.9.2018 0 Comments

Honor Magic 2 odhalený svetu na IFA 2018

Na tlačovej konferencii Honor, ktorá sa udiala v predvečer zahájenia IFA 2018 v Berlíne, predstavila značka nie len výkonný smartfón Honor Play, ale nečakane taktiež nový Honor Magic 2. Nadväzuje tak na úspešnú generáciu Honor Magic z roku 2016. Honor Magic 2 sa pochváli okrem iného funkciou Magic Slide využívajúcou umelú inteligenciu a je prvým smartfónom Honor, ktorý je poháňaný procesorom Kirin 980.

„Uvedením smartfónu Honor Magic pred dvoma rokmi  sme predstavili koncept využitia umelej inteligencie,“ hovorí George Zhao, prezident spoločnosti Honor. „Prvá generácia Honor Magic bola rozhodujúca pre zmenu mobilného priemyslu. Okrem funkcií AI, ktoré robia telefón skutočne inteligentným, priniesol Honor Magic premyslený dizajn a podporu nabíjania 40W. A teraz je tu Honor Magic 2,“ dodáva George Zhao.

Smartfón Honor Magic 2 využíva novej funkcie Magic Slide. Tá je navrhnutá tak, aby zaistila FullView displej bez toho, aby obmedzila ďalšie praktické funkcie telefónu. Skrytá predná kamera približuje pomer obrazovky k telu telefónu na takmer 100 %. Tým prekonáva doterajšiu výzvu vysporiadania sa zo zabudovaním kamery do displeja a prináša hodnotný vizuálny zážitok. Stiahnutím vrchnej časti displeja je možné aktivovať všetky funkcie umelej inteligencie. Táto inovácia je založená na ergonómii.

Okrem revolučného dizajnu je Honor Magic 2 prvým telefónom Honor, ktorý je poháňaný procesorom Kirin 980 a má podporu nabíjania 40W Magic Charge pre najvyšší nabíjací výkon. Pre vyššiu bezpečnosť má Honor Magic 2 pätnásť úrovní ochrany nabíjania. Telefón automaticky rozozná batériu, kábel a nabíjačku. Až vtedy, keď sú všetky tri časti vyhodnotené ako bezpečné, sa telefón začne nabíjať pomocou rýchleho nabíjania Super Charge.

V prvej polovici roka 2018 Honor celosvetovo (bez čínskeho trhu) zaznamenal 150% nárast predajov v porovnaní s minulým rokom. S uvedením nových telefónov Honor Play a Honor Magic 2 značka potvrdzuje, že sa behom troch rokov chce dostať medzi top päťku najväčších značiek smartfónov.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Tlačové správy

LENOVO DOSAHUJE V TREŤOM KVARTÁLI REKORDNÚ HODNOTU V RÁMCI VÝKONU SO VŠETKÝMI TRŽBAMI A ZISKOM PRED ZDANENÍM

21.02.2020 14:15

Skupina Lenovo oznámila, že tržby Skupiny v treťom štvrťroku dosiahli rekordnú výšku 14,1 miliárd dolárov, čo znamená desiaty po sebe idúci medziročný rast. Príjem pred zdanením vzrástol o 11% v porov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá