Image
26.8.2019 0 Comments

Herný výkon HONOR 20 Pro

HONOR naďalej pokračuje v zlepšovaní svojich smartfónov aj v oblasti mobilných hier. Smartfóny sú zákazníkom prispôsobované tak, aby splnili všetky herné požiadavky a dodali čo najlepší zážitok z hry. Teraz je u modelov HONOR 20 a HONOR 20 Pro jedinečná možnosť získať špeciálny oblek v hre Fortnite.

HONOR sa naďalej pokúša priniesť svojim zákazníkom to najlepšie. HONOR Play, ktorý bol uvedený na trh v lete minulého roka, je poháňaný čipsetom Kirin 970. Model je vybavený ďalšími špeciálnymi funkciami, ktorých cieľom je zlepšiť herný zážitok a posunúť ho o úroveň vyššie. HONOR súčasne predstavil GPU Turbo, ktoré zvyšuje výkon telefónu a zároveň znižuje spotrebu energie. HONOR 20 Pro bol predstavený v máji 2019 a vyznačuje sa celým radom technologických inovácií prispôsobených aj pre hráčov. HONOR kombinuje v jednom modeli čipset Kirin 980 AI s výkonným GPU Mali-G76, 9.1 surround sound, špeciálny chladiaci systém, výkonnú 4000 mAh batériu a 6,66palcový displej, ktoré spolu vytvárajú jedinečný pôžitok z hry.

HONOR posilňuje vernosť k svojmu „hlavnému hráčskemu publiku“, ktoré tvorí 18% jeho celkových užívateľov. Vzhľadom k tomu, že jeho 18% fanúšikov sa prehlasuje za hráčov, HONOR uvažuje o možnosti vstupu do zóny e-športov prostredníctvom partnerstiev s renomovanými hráčmi a usporadúvaním medzinárodných súťaží. 

HONOR na Gamescom 2019 oficiálne oznámil svoju novú hernú stratégiu, ktorej cieľom je rozvoj mobilných hier prostredníctvom technológií. Značka sa stavia na popredné miesto v odvetví mobilných hier poskytovaním výkonnej hernej technológie vo svojich modeloch, inovatívnych doplnkoch a taktiež vďaka spolupráci s vývojármi.

HONOR zakladá svoju hernú technológiu na troch pilieroch: viac než smartfón, viac než vývoj, viac než hra. Tieto tri piliere sa odrážajú v novom modeli HONOR 20 Pro, ktorý je schopný zvládnuť akúkoľvek náročnú hru. HONOR 20 Pro disponuje vlastnosťami, ktoré uspokoja aj náročných hráčov.

Nenechajte svoj smartfón prehriať
Grafénový chladiaci systém efektívne znižuje prevádzkovú teplotu telefónu a zaistí tak stabilný výkon procesoru. V porovnaní so svojím predchodcom tento chladiaci systém prináša až o 27% väčšiu účinnosť odvádzania tepla a je typický pre vlajkové modely.

S virtuálnym surround zvukom 9.1 sa budete cítiť takmer ako v kine
Surround sound zvyšuje zvukový zážitok z hry, keďže dokáže rozprestrieť zvuk tak, že znie akoby prichádzal zo všetkých smerov. Je to po prvýkrát, kedy bola táto špičková technológia aplikovaná na smartfóny.

Skvelá výdrž batérie
HONOR 20 Pro má 4000 mAh batériu, ktorá vydrží počas celodenného používania. Naviac disponuje funkciou supercharge, ktorá zaistí nabitie smartfónu na 50% za 30 minút.

Čipset Kirin 980
HONOR 20 Pro je vybavený pokročilým čipsetom Kirin 980, ktorý značne zvyšuje výkon telefónu. Kirin 980 je postavený na princípe využitia inteligentného mechanizmu Flex-Scheduling, ktorý umožňuje prispôsobenie CPU podľa zaťaženia a dokáže tak používateľom poskytnúť predĺženú životnosť batérie a dosahovať lepšie výkony.

Revolučný GPU Turbo 3.0
HONOR 20 Pro je taktiež vybavený GPU Turbo 3.0 – priekopníckou hardvérovou a softvérovou technológiou, ktorá zrýchľuje spracovanie grafiky a optimalizuje tak zážitok z mobilných hier. GPU Turbo 3.0 umožňuje plynulý chod najpopulárnejších hier ako sú Fortnite, PUBG Mobile, Vainglory, Arena of Valor a ďalšie.

Exkluzívny Fortnite Skin u HONOR 20 Série
Fortnite je stále hrou, ktorá zastáva najvyššie miesta v rebríčkoch mobilných hier. Spoločnosť Epic Games sa spojila so spoločnosťou HONOR a už v minulosti používateľom poskytla nový Skin výhradne len pre vlastníkov HONOR View20. Teraz v sérii HONOR 20 ponúka Epic Games hráčom rovnakú šancu. V dvoch modeloch tejto série je k dispozícii Wonder Skin. Je to jedinečná možnosť len pre vlastníkov modelov HONOR 20 alebo HONOR 20 Pro.

Zobrazit Galériu
Autor: Kindred Group

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019