Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Atari sa vracia. Herná konzola VCS ide do výroby

0

Legendárna herná konzola Atari sa čoskoro vráti v novej podobe s názvom Atari VCS (Video Computer System). Spoločnosť Atari nedávno ponúkla pohľad na aktuálny stav dlho pripravovaného projektu Atari VCS. Konzola vstupuje do fázy hromadnej výroby. Bude vybavená výkonným procesorom AMD Ryzen s technológiou Radeon Graphics (čip bude obsahovať procesor aj grafické jadro).

Prvá predprodukčná doska plošných spojov (PCB) okrem APU AMD Ryzen obsahuje dva porty USB 3.0, jeden port HDMI a port M.2 SATA na SSD. Na spodnej strane dosky sú dva rozšíriteľné pamäťové sloty pre SODIMM DDR4 RAM a dva ďalšie porty USB. Inžinieri Atari VCS vyvinuli aj vlastné riešenie na chladenie častí konzoly.

V súčasnosti si konzolu možno predobjednať, dodávky by sa mali začať v marci 2020. Základný model Atari VCS 400 (4 GB) Onyx Base sa ponúka za 249,99 USD. Drahší variant Atari VCS 800 (8 GB) bude stáť 389,99 USD. Obe verzie budú v balení obsahovať klasický joystick (Classic Joystick), ktorý bude k dispozícii aj osobitne za 49,99 USD, ako aj zlepšený Atari VCS Modern Controller, osobitne dostupný za 59,99 USD.

Zdroj: guru3d.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Gaming hry zabava pocitac technika procesor

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať