Image
24.1.2018 0 Comments

HP s Aňou Geislerovou predstavili malým čitateľom projekt Mini Big Books

Spoločnosť HP Inc. s Aňou Geislerovou cez víkend pozvali rodičov s deťmi do bratislavského KidsHousu, kde spoločne predstavili nový projekt zameraný na malých čitateľov s názvom Mini Big Books. Táto služba ponúka deťom jedinečnú možnosť vytvoriť si svoju vlastnú rozprávkovú knihu a stať sa jej hrdinom.

Na vydarenej akcii, pri ktorej bratislavský zábavný park praskal vo švíkoch, panovala výborná atmosféra. Ambasádorka projektu, herečka Aňa Geislerová, rozdávala autogramy, fotila sa s prítomnými a čítala deťom rozprávky. Všetkých malých poslucháčov si tým získala - zaujato ju počúvali a aspoň si tak odpočinuli od ostatných hier a zábavy. Okrem toho si mohli otestovať aj svoje zručnosti v kreslení a zasúťažiť si o viacero darčekov a hlavnú cenu pre vylosovaného víťaza - najmenšiu multifunkčnú tlačiareň na svete HP LaserJet Ink Advantage 3785.

Čo sú Mini Big Books?
V kúzelnom svete Mini Big Books žijú mimozemšťania, ktorí sa červenajú, malí obríci, ktorí zbožňujú mrkvu, či Eskimáci, ktorí zachraňujú snehové pokrývky ľadovcov. Deti na seba môžu vziať podobu akejkoľvek z ponúkaných postáv. Knihy obsahujú farebné obrázky, ktoré deti vtiahnu do deja a zároveň u nich prebudia aj záujem o čítanie. Ako to celé funguje?

Deti majú na výber z desiatich krátkych rozprávkových príbehov. Je len na nich, ktorý príbeh si zvolia a akou hlavnou postavou sa rozhodnú stať. Potom sa ich meno automaticky dosadí do rozprávky a už zostáva jediné - hotový príbeh vytlačiť a knihu zložiť. Pomocou jednoduchého návodu deti zložia knihu samy alebo za pomoci rodičov a rozprávkové čítanie môže začať.

Viac informácií o projekte sa dozviete vo videu s ambasádorkou Aňou Geislerovú TU a na stránke minibigbooks.com, kde je zároveň možné vybrať si z ponúkaných príbehov a vytvoriť si vlastnú knihu.

Zobrazit Galériu
HP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá