Image
16.1.2018 0 Comments

HP predstavuje projekt Mini Big Books: personalizované knižky pre deti

Spoločnosť HP Inc. na Slovensku uvádza svoj nový projekt zameraný na malých čitateľov. Unikátna služba Mini Big Books spája moderné technológie a pútavé príbehy. Deťom ponúka jedinečnú možnosť vytvoriť si svoju vlastnú rozprávkovú knihu a stať sa jej hrdinom. Ambasádorkou projektu sa stala herečka Anna Geislerová, ktorá projekt oficiálne predstaví v sobotu 20. januára v bratislavskom KidsHouse, kde bude deťom a ich rodičom predčítať rôzne rozprávky.

V kúzelnom svete Mini Big Books žijú mimozemšťania, ktorí sa červenajú, malí obríci, ktorí zbožňujú mrkvu, či Eskimáci, ktorí zachraňujú snehové pokrývky ľadovcov. Deti na seba môžu vziať podobu akejkoľvek z ponúkaných postáv. Kniha obsahuje farebné obrázky, ktoré deti vtiahnu do deja a zároveň u nich prebudia aj záujem o čítanie. Ako to celé funguje?

Deti majú na výber z desiatich krátkych rozprávkových príbehov. Je len na nich, ktorý príbeh si zvolia a akou hlavnou postavou sa rozhodnú stať. Potom sa ich meno automaticky dosadí do rozprávky a už zostáva jediné - hotový príbeh vytlačiť a knihu zložiť. Pomocou jednoduchého návodu deti zložia knihu samy alebo za pomoci rodičov a rozprávkové čítanie môže začať.

Oficiálne predstavenie projektu Mini Big Books spojené so zábavnými aktivitami pre deti i dospelých bude prebiehať už od tohto piatku 19. do nedele 21. januára v bratislavskom KidsHouse. V rámci sobotňajšieho programu sa ho zúčastní aj ambasádorka projektu, herečka Aňa Geislerová, ktorá bude na podujatí prítomným deťom a ich rodičom predčítať z vybraných rozprávok. Začiatok čítania bude o 13., 14. a 15. hodine.

Počas predčítania majú deti navyše jedinečnú možnosť vyhrať tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 3785. Stačí, aby nakreslili obrázok alebo komiks s vlastným príbehom. Okrem vylosovaného výhercu sa aj ostatní zúčastnení môžu tešiť na drobné darčeky. Na svoje si toto popoludnie príde naozaj každý malý hrdina.     

Viac informácií o projekte nájdete na webovej stránke HP, kde je zároveň možné vybrať si z ponúkaných príbehov a vytvoriť si vlastnú knihu.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá