Image
19.4.2018 0 Comments

HP posúva hranice tlače s najmenšou laserovou tlačiarňou vo svojej triede na svete

Spoločnost HP Inc. (NYSE: HPQ), globálny líder v oblasti tlače, predstavila nové zariadenia HP LaserJet Pro M15 a M28, najmenšie laserové tlačiarne vo svojej triede na svete1. Tie boli navrhnuté tak, aby umožnili domácnostiam a malým firmám čo najrýchlejšiu tlač a pritom sa zmestili do akéhokoľvek priestoru. Viac sa dozviete tu.

Obchodné modely sa menia. Podľa World Economic Forum (WEF) tvoria malé firmy 99% celého súkromného sektora vo Veľkej Británii a zhodne 99% všetkých firiem v USA. Podobne aj v Číne patrí 94,2% všetkých podnikov medzi najmenšie firmy a samozamestnávateľov.

"Malé firmy neboli nikdy silnejšie ako dnes. Hľadajú pritom menšie, viac na dizajn orientované výrobky, ktoré zaberú menej miesta a pri tom fungujú, ako majú," povedal Premal Kazi, Head of Home Business / Micro Solutions, HP Inc. "Našu novú radu LaserJet Pro sme navrhli s dôrazom na jednoduchosť použitia, veľkosť a cenovú dostupnosť, aby sa naši zákazníci mohli sústrediť na svoje podnikanie, či už je to v domácej kancelárii, zdieľanom pracovnom priestore alebo na cestách."

Techsummit_2020

Najmenšia tlačiareň, najväčšia produktivita
Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 sú teraz o celých 30% menšie ako predchádzajúce generácie. Výšku majú podobnú ako obyčajná ceruzka alebo priemerný chytrý telefón. Majú preto veľmi elegantný a kompaktný dizajn, vďaka ktorému sa zmestia prakticky kamkoľvek.

Aj napriek ich miniatúrnym rozmerom dokážu vytlačiť až 18/19 strán za minútu. Ich užívatelia tak dokončia svoje projekty, ktorým horí termín, rýchlo a bez problémov.

Jednoduchá mobilná tlač s aplikáciou HP Smart App
Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 umožní mobilným pracovníkom jednoducho tlačiť alebo skenovať obchodné dokumenty aj objednávať nové tonery - to všetko priamo z chytrého telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie HP Smart App.

Kvalita laserovej tlače za dostupnú cenu
Najmenšia laserová tlačiareň vo svojej triede je tiež vôbec najlacnejšou tlačiarňou od HP. Domácnostiam alebo malým firmám tak pomôže ušetriť peniaze a zároveň im ponúkne kvalitu a spoľahlivosť, akú od popredného výrobcu tlačiarní očakávajú.

Tlačiarne sú intuitívne, dostali jednoduchý dizajn a vďaka technológii HP Auto-on / Auto-off automaticky šetria energiu. Okrem toho prichádzajú k zákazníkom už s predinštalovanými farebnými kazetami, takže sú pripravené začať tlačiť hneď po vybalení z krabice.

Cena a dostupnosť
Nové rady tlačiarní HP LaserJet Pro M15 a M28 budú na Slovensku dostupné od apríla 2018. Model M15a za 79 eur; M15w za 89 eur; M28a za 109 eur a model M28w za 129 eur. Viac informácií sa dozviete tu.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá