HP posúva hranice tlače s najmenšou laserovou tlačiarňou vo svojej triede na svete

Tlačové správy
0

Spoločnost HP Inc. (NYSE: HPQ), globálny líder v oblasti tlače, predstavila nové zariadenia HP LaserJet Pro M15 a M28, najmenšie laserové tlačiarne vo svojej triede na svete1. Tie boli navrhnuté tak, aby umožnili domácnostiam a malým firmám čo najrýchlejšiu tlač a pritom sa zmestili do akéhokoľvek priestoru. Viac sa dozviete tu.

Obchodné modely sa menia. Podľa World Economic Forum (WEF) tvoria malé firmy 99% celého súkromného sektora vo Veľkej Británii a zhodne 99% všetkých firiem v USA. Podobne aj v Číne patrí 94,2% všetkých podnikov medzi najmenšie firmy a samozamestnávateľov.

"Malé firmy neboli nikdy silnejšie ako dnes. Hľadajú pritom menšie, viac na dizajn orientované výrobky, ktoré zaberú menej miesta a pri tom fungujú, ako majú," povedal Premal Kazi, Head of Home Business / Micro Solutions, HP Inc. "Našu novú radu LaserJet Pro sme navrhli s dôrazom na jednoduchosť použitia, veľkosť a cenovú dostupnosť, aby sa naši zákazníci mohli sústrediť na svoje podnikanie, či už je to v domácej kancelárii, zdieľanom pracovnom priestore alebo na cestách."

XIAOMT_redmi 9A_082020

Najmenšia tlačiareň, najväčšia produktivita
Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 sú teraz o celých 30% menšie ako predchádzajúce generácie. Výšku majú podobnú ako obyčajná ceruzka alebo priemerný chytrý telefón. Majú preto veľmi elegantný a kompaktný dizajn, vďaka ktorému sa zmestia prakticky kamkoľvek.

Aj napriek ich miniatúrnym rozmerom dokážu vytlačiť až 18/19 strán za minútu. Ich užívatelia tak dokončia svoje projekty, ktorým horí termín, rýchlo a bez problémov.

Jednoduchá mobilná tlač s aplikáciou HP Smart App
Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 umožní mobilným pracovníkom jednoducho tlačiť alebo skenovať obchodné dokumenty aj objednávať nové tonery - to všetko priamo z chytrého telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie HP Smart App.

Kvalita laserovej tlače za dostupnú cenu
Najmenšia laserová tlačiareň vo svojej triede je tiež vôbec najlacnejšou tlačiarňou od HP. Domácnostiam alebo malým firmám tak pomôže ušetriť peniaze a zároveň im ponúkne kvalitu a spoľahlivosť, akú od popredného výrobcu tlačiarní očakávajú.

Tlačiarne sú intuitívne, dostali jednoduchý dizajn a vďaka technológii HP Auto-on / Auto-off automaticky šetria energiu. Okrem toho prichádzajú k zákazníkom už s predinštalovanými farebnými kazetami, takže sú pripravené začať tlačiť hneď po vybalení z krabice.

Cena a dostupnosť
Nové rady tlačiarní HP LaserJet Pro M15 a M28 budú na Slovensku dostupné od apríla 2018. Model M15a za 79 eur; M15w za 89 eur; M28a za 109 eur a model M28w za 129 eur. Viac informácií sa dozviete tu.

Zobrazit Galériu

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
HP laserova tlaciaren mala

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať