HP: farebné výtlačky profesionálnej kvality pre malé podniky

0
Laser Jet Pro 451dn.jpg Spoločnosť HP predstavila nové tlačiarne HP LaserJet určené pre malé a stredné podniky. Tie im pomôžu vytvárať farebné dokumenty profesionálnej kvality a súčasne zvýšiť produktivitu a efektívnosť.

Séria farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 300/400 predstavuje nasledovné modely:
- Farebná tlačiareň HP LaserJet Pro 300 color M351 - poskytuje firmám a domácim kanceláriám dokonale žiarivé farebné výtlačky
- Farebná tlačiareň HP LaserJet Pro 400 color M451 - umožňuje vyššiu rýchlosť tlače, vďaka čomu môžu firmy samé tlačiť marketingové materiály profesionálnej kvality.

Séria multifunkčných tlačiarní HP LaserJet Pro 300/400 obsahuje dve nové zariadenia s rozhraním pre zjednodušenú obsluhu, s farebným dotykovým displejom a 8,9 cm (3,5") uhlopriečkou:
- HP LaserJet Pro 300 color MFP M375 môže zvýšiť produktivitu prostredníctvom jednoduchých funkcií tlače, skenovania, kopírovania a faxovania, čím umožňuje firmám vytvárať kvalitné farebné výtlačky a marketingové materiály vo vlastnej réžii
- HP LaserJet Pro 400 color MFP M475 ponúka rovnaké funkcie, pričom dosahuje vyššiu rýchlosť tlače. Poskytuje aj štandardnú obojstrannú tlač a možnosť riadenia a kontroly prístupu k tlači prostredníctvom softvéru HP Web Jetadmin. Vďaka tichému chodu sa hodí do každej kancelárie. Set funkcií zvyšuje produktivitu tlače dokumentov, čím firma ušetrí náklady na externú tlač. Funkcie s prepojením na internet pomáhajú zoštíhľovať pracovné postupy, vytvárať vlastné marketingové materiály a zdieľať ich cez služby cloud bez potreby počítača

Tlačiarne HP LaserJet Pro 400 color M451 a séria multifunkčných farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 300/400 s pripojením na internet podporujú rad riešení mobilnej tlače ako HP ePrint,(1) HP Wireless Direct a Apple AirPrint. Tie umožňujú používateľom tlačiť takmer z ktoréhokoľvek mobilného zariadenia a miesta, na ktoré ich obchodné povinnosti zavedú. Takto si zachovajú svoju produktivitu aj pre ľudí na cestách.

Séria farebných multifunkčných tlačiarní HP LaserJet Pro 300/400 color podporuje firemné aplikácie HP, ktoré používateľovi umožňujú tlačiť širokú škálu internetového obsahu priamo z internetu cez dotykový displej.

Všetky uvedené modely budú na trhu dostupné od 1. februára 2012 za nasledovné odporúčané ceny (u jednotlivých predajcov sa môžu líšiť):
HP LaserJet Pro 300 color M351 265 eur bez DPH
HP LaserJet Pro 400 color M451 od 332 eur bez DPH
HP LaserJet Pro 300 color MFP M375 499 eur bez DPH
HP LaserJet Pro 400 color MFP M475 od 599 eur bez DPH

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať