HONOR predstavil smartfón 9A s dlhou výdržou, bezdrôtové slúchadlá TWS HONOR CHOICE a zaujímavé zľavy

1

Spoločnosť HONOR v rámci VIP Days prostredníctvom globálneho livestreamu predstavila svoje horúce novinky a aj zaujímavú akciu letných zliav.

 Nový smartfón HONOR 9A má napriek veľkokapacitnej 5000 mAh batérii elegantný tenký dizajn a relatívne kompaktné rozmery. Váži len 185 g a fazeta je tenká iba 9,04 mm. Na ilustráciu, 9A  Zvládne  33 hodín volania v sieti 4G, 35 hodín prehrávania videí a 37 hodín prehrávania rádia.  

Čo sa týka fotografovania, HONOR 9A je vybavený trojitou zadnou kamerou s 13 Mpx hlavným fotoaparátom, 5 Mpx ultra širokouhlou kamerou a 2 Mpx pomocnou hĺbkovou kamerou. Vďaka 120° širokouhlej kamere sa vám budú ľahšie fotiť širokouhlé zábery oblohy alebo panorámy krajiny. 6,3“ FullView displej a 8 Mpx predná kamera zaručujú perfektné selfie fotky kedykoľvek a kdekoľvek. Smartfón disponuje 3 GB RAM a 64 GB úložiskom, ktoré sa dá vďaka microSD karte zväčšiť až na 512 GB. Nový HONOR 9A beží na Androide 10, avšak nepodporuje služby Google a namiesto Google Play využíva aplikačný obchod AppGallery. Vďaka poslednej verzii softvéru Magic UI 3.1 zaistí používateľom príjemný zážitok. HONOR 9A (3 GB + 64 GB) bude stáť 149 €.

Udržovať zdravý životný štýl sa niekedy môže zdať ako nadľudský výkon a všetci vieme, ako nám všetkým rýchlo klesá motivácia. Nositeľná elektronika HONOR už pár mesiacov preberá úlohu ideálneho spoločníka na monitorovanie zdravotných funkcií, pokroku v tréningu i sledovanie vášho momentálneho zdravotného stavu, nech už ste kdekoľvek. Inteligentné hodinky HONOR MagicWatch 2 po aktualizácii ponúkajú namiesto 15-tich až 100 tréningových režimov pre skutočne zdravý životný štýl. Tieto režimy pokrývajú všetky základné kategórie športov: extrémne, rekreačné, kondičné, fitness, vodné, loptové hry alebo zimné športy. Hodinky HONOR MagicWatch 2 46 mm zoženiete za 159 € namiesto pôvodných 199 €. HONOR MagicWatch 2 s ciferníkom 42 mm sú práve teraz len za 129 € namiesto pôvodných 199 €. 

Bezdrôtové slúchadlá HONOR MagicEarbuds s technológiou hybridného aktívneho potlačenia hluku a vďaka duálnemu nastaveniu mikrofónu udržia vašu koncentráciu aj pri poriadnom tréningu. Funkcia potlačenia hluku je plne nastaviteľná, môžete si vybrať aj celkom nový Awareness mód na lepšie uvedomenie si všetkého okolo bez nutnosti vypnúť slúchadlá. V kombinácii s perfektnou kvalitou, účinným potlačením hluku a v balíčku s dobrou výdržou batérie sú dokonalým spoločníkom na každú príležitosť.

V rade s All-Scenario stratégiou 1+8+N rozširuje HONOR v novej sérii HONOR CHOICE aj ponuku inteligentných produktov do domácnosti. Táto séria je vyvinutá na základe filozofie vysokej kvality produktov na čo najpohodlnejšie využitie a spríjemnenie domácnosti. Ako prvé z tohto portfólia predstavil HONOR bezdrôtové slúchadlá True Wireless, ktoré zvládnu bez problémov volanie počas počúvania hudby. Vďaka 24-hodinovej výdrži prémiovej batérie vydržia slúchadlá bez problémov celý deň telefónovania alebo prehrávania hudby.

V rámci už spomínanej akcii letných zliav si na Slovensku za zníženú cenu kúpite poslednú novinku – notebooky HONOR MagicBook14” a 15”. Budú stáť 559 €. Hľadáte smartfón v hodnote okolo 200 €? HONOR dáva do zľavovej akcie hneď niekoľko variantov. HONOR 9X Lite s radom funkcií prémiovejších smartfónov je teraz možné kúpiť za 169 € namiesto pôvodných 199 €. Fotomobil s vyskakovacou pop-up kamerou a dlhou výdržou batérie HONOR 9X si kúpite len za 199 € namiesto pôvodných 239 €. HONOR 8S s perfektným zvukom zoženiete len za 84,90 € namiesto pôvodných 99 €. HONOR 8A potom len za 119 € namiesto pôvodných 139 €.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Honor Honor 9A HONOR MagicWatch 2 HONOR MagicEarbuds

1 komentár

Tereza reakcia na: HONOR predstavil smartfón 9A s dlhou výdržou, bezdrôtové slúchadlá TWS HONOR CHOICE a zaujímavé zľavy

29.6.2020 15:06
Tá výdrž sa zdá super. Myslíte, že to tak naozaj bude? A foťák bude taky kvalita, že? Má aj pekný dizajn. Oplatí sa kúpiť?

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať