Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

HONOR na CES 2019 poodhalil nový model HONOR View20 s novou generáciou displeja a 48MPx fotoaparátom

Tlačové správy
0

HONOR, popredná značka inteligentných telefónov, dnes na CES 2019 poodhalila svoj nový model HONOR View20. Telefón je vybavený novou generáciou displeja a fotoaparátom s rozlíšením 48 MPx s umelou inteligenciou Ultra Clarity a 3D režimom modelovania. Na CES 2019 HONOR predstavil taktiež nové farebné prevedenie HONOR 8X.

Značka inteligentných telefónov HONOR zažíva raketový rast. V roku 2017 sa telefóny HONOR stali najobľúbenejšou značkou na čínskom trhu a postupne si získavajú srdcia najnáročnejších používateľov na celom svete, čo potvrdzujú výrazne vzrastajúce medzinárodné predaje za minulý rok. Do dnešného dňa vzniklo na 20 HONOR klubov a uskutočnilo sa 50 komunitných udalostí. Na desať miliónov ľudí navštívilo HONOR Club a spoločne vygenerovali viac ako 650 000 interaktívnych postov.

„Ako popredný výrobca inteligentných telefónov chceme robiť svet inteligentnejším, s ohľadom na potreby dnešných mladých ľudí,” hovorí prezident spoločnosti Honor, George Zhao. „Chceme rásť a vstúpiť na nové trhy, aby sme mohli priniesť fanúšikom na celom svete našu jedinečnú technológiu. Chceme im ukázať svet taký, aký ho vidíme my s našimi telefónmi. S nimi je totiž pestrejší, bohatší, rôznorodejší a výnimočne štýlový.”

HONOR View20 – najpokrokovejší inteligentný telefón so špičkovou technológiou 
HONOR View20 s mimoriadnym výkonom prináša ďalšiu úroveň štýlu a dizajnu. Prichádza s unikátnou novou generáciou displeja s priestrelom a jeho fotoaparát s vysokým rozlíšením 48 MPx je prvým svojho druhu. Nový režim 48 MPx AI Ultra Clarity pomôže do jednej snímky zakomponovať viacero samostatných snímok s rozlíšením 48 MPx.

HONOR View 20 je dodávaný taktiež s pokročilou 3D zabudovanou kamerou, ktorá dokáže skenovať a rozpoznať objekty reálneho sveta.

Extrémny výkon vďaka najnovšej technológii
HONOR View20 je prvým modelom v kategórii inteligentných telefónov, ktorý je vybavený pokročilou 7nm Kirin 980 AI čipovou sadou s duálnym NPU, GPU Turbo 2.0 pro grafický výkon a batériou 4 000 mAh s technológiou SuperCharge.

 „Modelový rad HONOR View20 prináša svojím používateľom najmodernejšiu technológiu s výkonom, ktorý celkom zodpovedá vlajkovej lodi kategórie inteligentných telefónov. S modelom HONOR View20 spoločne posúvame hranice toho, čo je možné a čo môžeme s inteligentným telefónom podobnej kategórie zažiť. Sme na neho naozaj veľmi pyšný, pretože sa nám v jeho prípade podarilo spojiť inovácie, silu a najpokročilejšie funkcie do jedného štýlového zariadenia. V neposlednom rade sa tento model opiera o našu vášeň pre elegantný vzhľad,” dopĺňa George Zhao.

Nová úroveň farebného prevedenia
Z estetického hľadiska je HONOR View20 prvým inteligentným telefónom svojho druhu, ktorého povrch vytvorila pokročilá nanolitografická technológia. Ta na tele telefónu vykresľuje jemné nano štruktúry. Štvrtá generácia nano-vaukového lakovania a prakticky neviditeľná textúra spoločne vytvárajú živý a dynamický prechod v tvare písmena V. Pri prehliadaní telefónu si užijete nespočetné množstvo svetelných efektov lesku jeho tela.

Značka HONOR na najväčšom veľtrhu výpočtovej techniky CES 2019 predstavila taktiež nové farebné prevedenie Phantom Blue pre model HONOR 8X, ktorého displej chráni tónované sklo s dvojitým povrchom o priemere 2,5D. Vďaka tomu zariadenie dosahuje veľmi hladkého a elegantného vzhľadu. Modelu inteligentných telefónov HONOR 8x sa od svojho uvedenia celosvetovo predalo viac ako šesť miliónov kusov, celkovo má produktová kategória X na konte cez 50 miliónov predaných kusov.

V súčasnosti sa predaj HONOR 8X v prevedení Phantom Blue na našom trhu neplánuje.

Zobrazit Galériu

Honor

Všetky autorove články
Honor View 20 displej fotoaparat CES

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať