Image
15.2.2019 1 Comments

Google vydal 14 nových tém pre Chrome

Google v týchto dňoch po prvýkrát vydal  súpravu 14 oficiálnych tém pre svoj prehliadač Chrome. Témy sú dostupné v internetovom obchode Chrome a môže si ich nainštalovať každý používateľ prehliadača Chrome kliknutím na tlačidlo.

Témy sa líšia vo farebnom štýle, siahajú od tmavých po svetlé a od jasných ružových až po veľmi kontrastné varianty. Ich názvy sú: Just Black, Slate, Oceanic, Ultra Violet, Classic Blue, Banana, Black & White, Honeysuckle, Rose, Serenity, Sea Foam, Marsala, High Contrast Colorful, a Pretty in Pink.

Témy sú kompatibilné so staršími i novšími používateľskými rozhraniami prehliadača Chrome, niektoré však nemusia fungovať v staršom používateľskom rozhraní pre-v69.

Chrome síce už niekoľko rokov podporuje témy, ale doteraz ich vytvárali vývojári a zanietení fanúšikovia. Teraz sú teda po prvýkrát k dispozícii oficiálne témy. Je to dosť prekvapujúce, pretože tím Google Chrome dosiaľ  neprejavoval veľký záujem o podporu tém. Obrat prišiel koncom minulého roka, keď sa objavila správa, že Google začal pracovať na tmavej téme (Dark Mode) pre Chrome v operačných systémoch Mac a Windows.

Aktivácia natívneho režimu Dark Mode v Chrome si však aj v súčasnosti vyžaduje, aby používatelia pridávali do spustiteľných súborov Chrome špeciálne príznaky. Naproti tomu nové témy sa dajú oveľa jednoduchšie nainštalovať.

Zdroj: zdnet.com

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Technológie v kuchyni - vákuové mixovanie

21.11.2019 00:10

Mixovanie vo vákuu je vynikajúci spôsob, ako bez odpadu pracovať všetky suroviny, ktoré sú na mixovanie vhodné. Napríklad pri príprave smoothies. Určitým problémom klasického mixovania je však oxidáci ...

Lifestyle

Top 10 strategických technologických trendov pre rok 2020

07.11.2019 00:05

Strategický technologický trend: taký, ktorý má významný potenciál narušiť súčasný stav a posúva sa z úvodnej fázy zrodu smerom k širšiemu využitiu či dopadu. Prípadne trend, ktorý sa rýchlo rozvíja a ...

Lifestyle

10 + 1 nevyhnutných pracovných zručností potrebných pre budúcnosť

05.11.2019 00:25

Ako sa svet vyvíja, naše pracoviská sa menia. Tak ako predchádzajúce priemyselné revolúcie menili zručnosti a skúsenosti, ktoré sa požadovali od pracovnej sily, môžeme to isté očakávať aj od 4. priem ...

1 Comments

  1. tomu hovorim win-win reakcia na: Google vydal 14 nových tém pre Chrome
    15.2.2019 11:02
    chrome beta 73 pada ako hnile hrusky, ale zato si tam mozem nahodi oficialny skin.
    win-win
    Reagovať

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá